صندوق بازنشستگی احکام جدیدی صادر نکرده

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

صندوق بازنشستگی کشوری در پی انتشار پیامی جعلی مبنی بر صدور احکام جدید بازنشستگی و امکان پیگیری و دریافت آن از طریق سامانه ۲۵۰۰ یا سایت صندوق بازنشستگی از ۲۵ فرودرین ماه، تصریح کرده است: این پیام جعلی و فاقد اعتبار است و طبق قانون، احکام بازنشستگان پس از ابلاغ بخشنامه سازمان اداری و استخدامی صادر می‌شود؛ بنابراین احکام بازنشستگی جدید مربوط به سال ۹۹ طی روز‌های آینده صادر و در سایت صندوق اطلاع رسانی خواهد شد.
همچنین جدولی با عنوان «روش همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹» نیز که توسط فردی به نام غلامحسین قاسمی تهیه شده فاقد اعتبار است و هیچ یک از اعداد و ارقام آن قابل تایید نیست.
قطعا پس از صدور احکام جدید بازنشستگان عزیز و امکان دریافت آن از طریق سایت و سامانه ۲۵۰۰، موضوع از طریق سایت صندوق و سایر رسانه‌های معتبر اطلاع رسانی خواهد شد.

روز گذشته (دوشنبه) هم اکبر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد: سیستم ما در حال حاضر آماده است تا احکام جدید را صادر کند. منتظر هستیم طبق قانون بخشنامه مربوط از سوی سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شود و به محض ابلاغ بخشنامه، احکام را صادر می‌کنیم.

[ad_2]

Source link