شگفت انگیز 2 قانون جاذبه راهنمایی – فورا خود را تقویت اعتقاد خود

[ad_1]

اجازه دهید آن صورت اگر ما همین حالا شروع کردن مؤمن در دستگاه است که می تواند ما را به وفور ما راه خودمان را به شکست است. همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که ما شنیدن کلمه لیمو – ذهن ناخودآگاه ما طول می کشد بیش از یک پاسخ خودکار. دهان ما آب و معده ما آماده می شود به هضم یک لیمو. همان چیزی که با خمیازه کشیدن. اگر ما به شنیدن با حال خمیازه سخن گفتن و یا حتی به عنوان خوانده شده کلمه بوم ما به طور خودکار با حال خمیازه سخن گفتن.

در اینجا شگفت انگیز 2 قانون جاذبه راهنمایی است که باید با اعتقاد ناخودآگاه خود را و یا غیر آگاهانه ذهن و نظارت افکار خود را. آنها قدرتمند هستند و ثابت به کار.

1. تقویت این باور در ناخودآگاه خود را در کمتر از 30 ثانیه

ایستادن و بالا بردن سلاح های خود را عمود به زمین پس شما را از یک صلیب است. در حال حاضر تکرار عبارت “من اسلحه سنگین” و بیش از بیش تا زمانی که شما متوجه اسلحه خود را به انجام کاری. سپس آنها را پایین تر و تکرار ورزش گفت: “من در آغوش نور” تا زمانی که شما متوجه چیزی اتفاق می افتد. اگر شما آن را به اندازه کافی بلند و برای من آن را در کمتر از 15 ثانیه خود اسلحه رو سنگین و سپس آنها نور است. این است که شما انجام خود هیپنوتیزم و یا صحبت کردن به ذهن ناخودآگاه خود را. غیر خود آگاه ذهن نیست قاضی.

ناخودآگاه خود را تنها در عمل فرمان خود را. این نشان می دهد که اهمیت و قدرت هماهنگی با باورهای خود و افکار و نیات. بنابراین در حال حاضر تصور کنید که خود را با افکار مثبت و نیت بلکه با باورهای جدید به جای قدیمی است. این می تواند اتفاق می افتد سریع تر از شما فکر می کنم. این اتفاق می افتد زمانی که متخصص hypnotists متخصص در بهبود خود که تدریس شده در این قانون از جاذبه های دیگر از “راز” بوده است در اطراف ساختارشکنی و سپس بازسازی LOA. کار می کند و شما ببینید که چرا آن کار می کند. پس از همه, که می داند ناخودآگاه و آنچه در آن می توانید انجام دهید بهتر از هیپنوتیزم.

2. تغییر خود-تخریب افکار به آنهایی که از فراوانی

در حالی که همه ما تشخیص افکار منفی در مقاومت در برابر ما به قانون جاذبه به ما نمی همیشه ببینید چقدر موذی آنها می شود. شاید شما در حال حاضر سعی در ساخت یک لیست و یا روزنامه نگاری تمام افکار منفی خود را که شما باید در یک روز. اگر شما نمی سعی کنید آن را با چشم باز.

اما من در بر داشت سریعتر و بیشتر از روش های موثر برای لکه بینی من پاشنه آشیل (یا پاشنه بلند) وقتی که می آید به اجرای LOA اصول است. من به سادگی نوشتن یک جمله شروع می شود که: “من متعهد به تخریب هدف من (یا رویا) [list the goal or dream] چون من نمی [do blank] و نمی [do blank].” که در آن است. ایجاد لیست خود را از ضعف همیشگی به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید. آن را معمولا فقط دو یا سه چیز اصلی که حفظ ظاهر تا شما را متوقف کند. آگاهی یک گام بزرگ به سمت حذف آنها.

برای مثال شاید شما یک عادت نه اقدام و procrastinating و یا به دنبال کمک متخصص. این ورزش همچنین باعث بهبود تمرکز خود را و کمک می کند تا خود را تقویت تصمیم قلب است. در واقع احساس رهایی بخش را با دقت اشاره کردن مشکل عادت مگر اینکه البته شما یکی را نداشته باشند.

هنگامی که شما تبدیل به آگاه از این نقاط ضعف و سپس شما می توانید آنها را روبرو و متوقف کردن آنها را هر روز دو بار در روز در واقع. در این کتاب فکر می کنم و رشد ریچ توسط ناپلئون هیل, قانون جاذبه شاهکار هیل بر ایجاد یک طرح مشخص و بیان آنچه به شما خواهد داد, در میان چیزهای دیگر. این جایی است که شما می توانید مقابله با نقاط ضعف خود را. برای مثال, شما می توانید بر روی یک کارت شاخص با تپه دیگر دستورالعمل “اگر من اقدام جسورانه و بزرگ نوشتن مطالب هر روز من انتخاب برای خرابکاری در رویاهای من.” هنگامی که شما گرفته ام این مرحله دور انداختن نفس خود را تخریب جمله پس شما با تمرکز فقط روی مثبت خود را سیر.

نتيجه گيری

فکر می کنم در این دو مورد راهنمایی و چگونه آنها می تواند به افزایش قدرت خود را از اعتقاد خود را ناخودآگاه و قانون جاذبه است. نگه داشتن در ذهن است که hypnotists انجام شده است LOA تحت نام های مختلف برای بیش از “راز” توسط روندا بایرن اتحاد در وجود است. غلبه بر موانع به قانون جاذبه می تواند انجام شود سریعتر از اکثر مردم بر این باورند.

[ad_2]