شروع یک واکنش زنجیره ای از قدردانی

[ad_1]

مردم نشان دادن قدردانی خود را از آنچه شما را در هر روز ؟ اغلب ما تنها به شنیدن در مورد چیزهایی که ما're انجام اشتباه چیزهایی که ما حق رفتن را نادیده می گیرند. هیچ کس یک جزیره است. همه ما باید اذعان s و قدردانی بیشتر بهتر. کمی قدردانی آثار شگفتی در بهبود خلق و خوی ما و روز.

همه لذت می برد سپاسگزار نظر. توجه کنید که چگونه کودکان شکوفه زمانی که به آنها داده می شود و حتی کوچک سپاسگزار نظرات در مورد چیزی که آنها را درست انجام داده اند. این طبیعت انسان است به خواهید افراد دیگر به اذعان آنچه که ما انجام دهد. آن را به ارمغان می آورد لبخند به چهره ما و افزایش کمی از انرژی مثبت است که ما به احتمال زیاد برای انتقال به دیگران و گسترش احساس خوب.

چرا شروع یک واکنش زنجیره ای از قدردانی به دنبال مردم را به ایمان با یک سپاسگزار نظر. هر روز وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که کمک به ما در برخی از راه: راننده این اتوبوس فرزند خود را's, معلم, صندوقدار در فروشگاه مواد غذایی. سعی کنید برای پیدا کردن یک سپاسگزار سخن گفتن برای هر یک از آنها.

این هزینه های ما هیچ چیز را به تقدیر. می توان آن را بی بها به فرد ما آن را به. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان یک قلبی “با تشکر از شما!” می توان آن را دقیق تر بیان چه مقدار از آنها باید به ما کمک کرد.

کوچک خود را بیان قدردانی می توانید شروع به یک زنجیره ای از قدردانی. این باعث می شود فرد احساس خوبی در مورد خود, به آنها پشت سر هم از انرژی مثبت است که آنها می't کمک به عبور به کسانی است که آنها را از طریق روز خود را.

مربیگری

خود را شروع زنجیره ای از قدردانی در هر فرصتی شما. گرفتن مردم انجام کارهای درست و اذعان آنها. نشان می دهد که شما متوجه آنچه انجام می دهند و که شما واقعا آن را درک.

این عمل ساده می توانید کسی's بعد. مثبت حمایت و تشویق ایجاد یک محیط که در آن افراد رشد. یک واکنش زنجیره ای از قدردانی برنده't stop در مردم شما قدردانی خواهد شد گسترش به بیرون از آنها به دیگران و غیره ساخت یک تاثیر مثبت بر کل جامعه.

که در آن شما می توانید شروع یک واکنش زنجیره ای از قدردانی امروز ؟

نقل قول

“عمیق ترین اصل در طبیعت انسان است و میل به قدردانی می شود.” ویلیام جیمز

“همیشه به یاد داشته باشید هر کس گرسنه است برای ستایش و گرسنه صادقانه قدردانی!” دیوید Brandt برگ

“قدردانی می توانید یک روز حتی تغییر یک زندگی است. تمایل خود را برای قرار دادن آن را به کلمات است که تمام است که لازم است.” مارگارت عموزاده

“تشویق از یک انسانی است که از نتیجه بزرگ.” ساموئل جانسون

“شما باید آن را به راحتی در قدرت خود را برای افزایش مجموع این جهان's شادی در حال حاضر. چگونه ؟ با دادن چند کلمه صمیمانه قدردانی به کسی که تنهایی و یا دلسرد شده است. شاید شما فراموش نکنید فردا نوع کلمات به شما می گویند امروز اما دریافت کننده ممکن است آنها را گرامی بیش از یک عمر. “دیل کارنگی

[ad_2]