شربت کلسیم

شربت کلسیم

شربت کلسیم، یکی از مکمل هایی است که برای رشد و تحکیم استخوان ها بسیار مفید بوده و در رشد کودکان تأثیر بسزایی دارد. شربت کلسیم از جمله مکمل های مفید برای رشد کودکان است و پزشکان معمولا استفاده از آن را توصیه می کنند. اگر در بلعیدن قرص ها مشکل دارید یا این که به دلیل مشکلات گوارشی نمی توانید از شربت کلسیم استفاده کنید، ما به شما استفاده از شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکلسید را پیشنهاد می دهیم.

شربت کلسیم نانو لیپوزومال لیپوکلسید به دلیل این که در ساخت آن از فناوری لیپوزومال استفاده شده است، به صورت مستقیم جذب سلول ها می شود و با دور زدن سیستم گوارشی، از تماس با مخاط روده و معده خودداری می کند. به این ترتیب هنگام مصرف شربت کلسیم لیپوکلسید، مشکل گوارشی خاصی را تجربه نخواهید کرد. محتویات این شربت کلسیم درون وزیکول هایی به نام لیپوزوم قرار گرفته اند که با تقلید رفتار سلول، به سادگی جذب آن شده و می تواند محتویات درون خود را به داخل سلول ها منتقل کند.

شربت کلسیم لیپوکلسید به دلیل استفاده از این فناوری، درصد جذب بالایی دارد یعنی بدن مقدار بسیار ناچیزی از آن را دفع کرده و بخش عمده ای از آن را جذب می‌کند. شربت کلسیم به تنظیم انقباض عضله کمک می‌کند. وقتی عصبی یک عضله را تحریک می‌ کند، بدن فوراً کلسیم آزاد می ‌کند. کلسیم به پروتئین‌ های موجود در عضله کمک می‌ کند تا کار انقباض را انجام دهند. وقتی که بدن کلسیم را از عضله پمپاژ می ‌کند، عضله شل می‌ شود.

شربت کلسیم

شربت کلسیم لیپوکلسید حاوی ویتامین D3 بوده که به جذب هرچه بهتر کلسیم توسط بدن کمک می کند. پزشکان همواره توصیه کرده اند که بهتر است شربت کلسیم به همراه ویتامین D3 مصرف شود تا از تشکیل سنگ کلیه جلوگیری به عمل آید. شربت کلسیم به دلیل فراهمی زیستی بالاتر، بیش از سایر مکمل ها جذب بدن می شود. مصرف شربت کلسیم لیپوکلسید نتایج مفید زیر را در پی خواهد داشت:

  • کاهش خطر ابتلا به شرایطی مانند فشار خون بالا در دوران بارداری
  • تنظیم و کاهش فشار خون در افراد جوان
  • تنظیم و کاهش فشار خون در آن دسته از مادرانی که در دوران بارداری مکمل کلسیم مصرف کرده ‌اند
  • بهبود مقادیر کلسترول در بدن
  • کاهش خطر پدید آمدن آدنوم روده بزرگ

توجه داشته باشید که میزان مصرف مجاز شربت کلسیم روزانه ۵ یا ۱۰ میلی گرم است مگر آن که پزشک دستور دیگری به شما دهد. همچنین در نظر داشته باشید که شربت کلسیم لیپوکلسید را دور از نور آفتاب و در دمای ۲۵ درجه نگهداری کنید.

جهت خرید این محصول کلیک کنید.