شخصی من شهادت قدرت قدردانی و جذب ثروت و فراوانی

[ad_1]

من عاقبت پست در مورد چگونه قدرت قدردانی می تواند کار را برای جذب ثروت و فراوانی…

پس از آخرین پست من در مورد جذب ثروت و فراوانی از طریق قدرت قدردانی من شده اند با برکت بسیاری از چیزهای خوب که البته الهام بخش من برای نوشتن یک پست دیگر در مورد این قدرت باور نکردنی دیکته فیزیک.

برای همه شما شک وجود دارد خارج وجود دارد, اجازه دهید به شما یادآوری کنم که قدرت قدرشناسی بخشی از قانون جاذبه است که در فیزیک قانون همان “قانون جهانی گرانش” و “نسبتا ” نظریه” (برای هر عمل وجود دارد که یک واکنش برابر و مخالف) اسحاق نیوتن. قانون جاذبه است که با نظریه نسبیت و “واکنش” است که شما می کنید این است که تولید شده توسط افکار است که چه تولید احساسات خود را. به همین دلیل قدردانی چنین جهانی نیروی مثبت است که آن را تقریبا غیر ممکن است به احساس درست و واقعی احساس قدردانی در مورد هر چیزی بدون ساطع مثبت فراوانی بود.

بی انتها روش جذب ثروت و فراوانی…

این قدرت است که در همه جدید اگر چه بسیاری از مردم در جامعه امروز باید به دور افتاده از این اعتقادات من حدس می زنم که بسیاری از مردم هستند بنابراین تغذیه با آموزه های دینی و بحث در مورد آن دین است “حق”. اما این است که آموزش مذهبی (اگر چه شما می توانید پیدا کردن عبارات در کتاب مقدس به عقب تئوری). این یک فیزیک تدریس. و آن را واقعی است.

من به تازگی یاد گرفتم که Wattles والاس نوشت: کتاب در مورد قانون جاذبه در سال 1910 “علم از گرفتن غنی” که در آن او رفت و به جزئیات در این روش با استفاده از قدردانی در زندگی خود را به عنوان یک راه ثروتمند شدن است. من پس از خواندن دیگر زمان کتاب ذکر است که این روش از “دادن در مقدار بیش از مقدار دلار دریافت می کنید” به عنوان یک روش ثروتمند شدن.

بعلاوه انیشتین ساخته شده آن را یک عمل روزانه برای گفتن “با تشکر از شما” صدها بار در هر روز به عنوان یک عمل از قدردانی برای همه است که او داده است. و داشتن شروع کردن در یک محیط زیست ضعیف نگاه همه او انجام شده!

پس از آخرین پست من در مورد جذب ثروت و فراوانی از طریق قدرت قدردانی من شده اند با برکت بسیاری از چیزهای خوب که البته الهام بخش من برای نوشتن یک پست دیگر در مورد این قدرت باور نکردنی دیکته فیزیک.

1 – اگر چه من آگاه بود و نه از قدرت قدردانی در سال 2007 من معتقدم که آن را به بازی آمد زمانی که ما تا به حال خانه ما آتش است. در ابتدا من می ترسم که ما حتی نمی باید آتش پوشش ما در سیاست صاحب خانه. زمانی که من یاد گرفتم که نه تنها ما تحت پوشش, اما ما می تواند یکی دیگر از اقامت در ساحل پرداخت به طور کامل در حالی که خانه ما در حال ساخت بود من به یاد داشته باشید همه گفتن چگونه خدا را شکر من این بود که من قادر به ماندن در ساحل برای کل تابستان به صورت رایگان و من حتی تا به حال یک درایو کوتاه به کار می کنند.

بسیار برای من تعجب من خانه بازسازی شد بیش از همه نه فقط از مناطقی است که من فکر آسیب دیده بودند. آنها به من گفتند که به دلیل “آسیب دود” در تمام طول خانه من باید انتخاب جدید طرفداران سقف و مبلمان و کانتر آشپزخانه فرش در سراسر خانه… و ما حتی زخم خیلی بهتر تجهیزات صوتی و تلویزیون!

2 – از سال 2007 تا به حال شده است یک سال برای ما به دلیل آتش, اما من باقی مانده خدا را شکر برای همه است که “پوشش نقره ای” تا به حال به ما آورد و من زخم تا گرفتن یک کار است که پرداخت بسیار بالاتر در دسامبر 2007. من حتی نمی جستجو برای این کار آن “من” وقتی که من یک تماس از کسی که من قبلا شناخته شده که می خواستند به استخدام من!

3 – من سپاسگزار بود که این کار جدید خواهد اجازه می دهد به من پول من نیاز به نگه داشتن ما شناور پس شوهر من بود از کار و قادر به کار با توجه به ناتوانی. ما تا به حال برای ثبت ناتوانی و دو بار تبدیل شده است. اما اعتقاد من این بود که من احساس قدردانی است که تولید یک پیروزی حقوقی مورد به این دلیل که قاضی مسئول در آن زمان فقط “اتفاق افتاد” به حال دوستان با همان ناتوانی به عنوان شوهر من و ما اعطا مورد. در سال 2011 ما با دریافت هزاران دلار برای جبران ضررهای قبلی.

4 – قبل از غیرفعال بودن شوهر من بود تاسیس نوازنده. اما او کاهش یافته است به دور از تمام مخاطبین خود و مشغول به کار بود هر کار او می تواند قبل از ناتوانی است. اما پس از دریافت کردیم ناتوانی در پرداخت ها و احساس, احساسات واقعی از قدردانی برای پول در آینده به خوبی می دانم که نوازندگان از سراسر فقط به نظر می رسید به بیرون آمدن از چوب به شکار او را به این فرصت را به بازی با او. او حتی ملاقات یک آشنایی جدید باس بازیکن استفاده می شود که به بازی با جورج بنسون!

5 – من یاد گرفتم در مورد قدرت قدردانی در سال 2010 و آغاز آن را به یک عمل روزانه. من همیشه تعجب آنچه که من ممکن است انجام این کار در سال های آخر من برای حمل ما از طریق مالی پس از تمام زندگی من تا این اواخر زندگی به چک چک. من از دخترم پرسیدم به حرکت به عقب از کالیفرنیا بنابراین ما می تواند ایجاد یک کسب و کار آنلاین با هم در بازاریابی شبکه ای.

تصور کنید هیجان من و قدردانی زمانی که او تصمیم به انجام این کار! آن را از طریق او مربیگری من با استراتژی های آنلاین و مقاله بازاریابی و تکنیک های SEO که من در حال حاضر شروع به ساخت یک کسب و کار موفق آنلاین! و بیشتر از من باقی می ماند خدا را شکر به او و کسانی که مردمی که تکنیک من به تصویب رسید بیشتر جریان پول به حساب من!

6 – فقط در سال گذشته من رانندگی “P. O. S.” 1992 تویوتا. اگر چه نه ماشین از هر کسی رویاهای من باقی مانده خدا را شکر یخ سرد تهویه مطبوع و این واقعیت است که آن را تا به حال باقی مانده یک ماشین اعتماد برای من. من, اما نگه داشتن بر روی رویای من برای یک “ماشین واقعی” یک روز. سپس یک روز من در یک تصادف عجیب و غریب که در آن من بود جانبی-swiped توسط یکی دیگر از ماشین. ما هر دو را کردم و نگاه خود را در اتومبیل های ما. توسط برخی از “معجزه” اگر چه من به طور کامل غرق در رانندگان طرف با از دست hubcap با ماشین دیگر حتی یک خراش! بنابراین من در این زمان به عنوان پیام من از جهان که در آن زمان برای من به ماشین جدید من و در عرض 2 ماه من تا به حال به اندازه کافی منابع مالی و اعتباری خط موجود به من 2008 Honda Civic رویای ماشین!

7 – آخرین باری که من نوشت: یک پست وبلاگ در مورد قدرت قدردانی چیزی وجود دارد بسیار عجیب و غریب اما فوق العاده است که اتفاق افتاده است در راه “جذب ثروت و فراوانی” راه من است. پیش از آن در روز من دریافت یک پیام است که یکی از مشتریان اینترنت تا به حال فسخ حساب خود. من انتخاب نیست به نگرانی بیش از حد در مورد آن چرا که من می دانستم که من هستم بیشتر مردم رقص در هیئت مدیره تمام وقت به هر حال. من اقدام به نوشتن یک پست که موظف است که من را به ذهن متبادر چقدر من قدردان و سپاسگزار برای همه چیز در گذشته و آنچه در راه آن زندگی من تغییر کرده است.

بعد که همان روز من یکی دیگر از دریافت هشدار از طریق ایمیل که همان شخص است که “خاتمه داده شود با پرداخت” در واقع فرستاده 100 دلار به حساب من. بدیهی است که اولین ایمیل فقط یک خطا. علاوه بر آن من دیگر 100 دلار از مشتری دیگری که در آن پرداخت قبلا “قلم”. و علاوه بر آن من دیگر ایمیل به اطلاع من از یک مشتری جدید! از این رو, شما می توانید تصور کنید که چرا من انتخاب برای نوشتن یک پست دیگر در مورد قدرت قدردانی!

8 – البته ثروت و فراوانی است و نه فقط پول. من تا به حال یک نوع جدید از ثروت و فراوانی به من می آیند در قالب یک قدرت عجیب و غریب از جاذبه های دوستی آغاز شده توسط کسب و کار آنلاین من. توسط برشی قدرت جاذبه یک زن در طرف دیگر از کشور به نام من به بحث و معلوم می شود که ما همه چیز مشترک از سن ما کودکان سنین نوع از کسب و کار ما تا به حال تجربه دوست داشتن و دوست نداشتن حق را نوع مواد غذایی که ما می خواهم به خوردن! قانون جاذبه واقعا کامل نیروی! و البته من باقی می ماند خدا را شکر برای دوست جدید من!

من واقعا فکر می کنم که شما می توانید تجربه همان “شانس” هنگامی که شما تمرین قدرت قدردانی است. زیرا پس از همه, آن را واقعا نمی “شانس” است… آن را به فیزیک کوانتوم و قانون جاذبه! اطلاعات بیشتر در مورد جذب ثروت و فراوانی در زندگی خود را از قدرت قدردانی است.

[ad_2]