شبکه های اجتماعی و قانون جاذبه

[ad_1]

در اینجا در میان فیلم “چه Bleep ما می دانیم”, “راز” و بسیاری از توسعه شخصی شرکت ها تبادل در مورد قانون جاذبه که چرا بسیاری از پیروان هنوز در حال مبارزه?

بیش از چند ماه گذشته دریافت کرده اید چند جای ایمیل های طولانی از مردم, دعوت از شما برای پیوستن به آنها را با سمینارهای مختلف و یا پیوستن به برنامه های خود را.

در اینجا حقیقت است. قانون جاذبه کار می کند بدون شکست است. آن ثابت شده است به کار توسط بسیاری از افراد موفق و آن را همچنان به کار برای کسانی که می دانستند که چگونه به استفاده از آن هست.

اگر آن کار می کند, چرا میلیون ها نفر از قانون جذب علاقه مندان هنوز گیر در چرخه بی پایانی از شکست ؟

شما نیاز به درک یک چیز بسیار مهم است. این به اندازه کافی به خواندن و تماشا و یا سعی کنید به درخواست چه تمام کسانی که قانون جذب محصولات شما یاد می دهد.

چرا که اگر شما اعمال قانون جاذبه و دست یک جزء حیاتی و یا گام در این فرآیند شما نمی خواهید برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید.

این جایی است که قدرت شبکه های اجتماعی می آید.

1. شما نیاز به یک سیستم برای جذب مردم به کسب و کار شما.

2. تنظیم مشخصات صفحه منعکس کننده در مورد شما/کسب و کار خود و آنچه شما می خواهید دیگران بدانند – مجموعه خود را به عنوان متخصص در عرصه – لینک به وب سایت ها/وبلاگ ها و هر ecourse رایگان/گزارش و غیره!

3. یافتن گروه با JV که تکمیل کار خود و گروه هایی که بازار هدف خود را در آنها.

4. فعال در این گروه – پاسخ به سوالات مردمی از وضعیت متخصص رفتار و برخورد مردمی با پیام شخصی به هر یک از شما دوستان گفت چرا شما سازگار هستند.

5. راه اندازی گروه خود را و دعوت دوستان و ایمیل دوستان نه با استفاده از شبکه های اجتماعی اگر شما یک لیست برای آمدن به پیوستن به شما وجود دارد. دعوت شبکه های اجتماعی خود را دوستان به عنوان به خوبی.

6. اعلام گروه جدید شما فعال هستند که سازگار هستند.

7. از تخته های بحث و لینک خود را در داخل گروه باید یک صفحه است که ترویج یک محصول به صورت رایگان و سپس آنها را در بازار با استفاده از یک سیستم هنگامی که آنها ثبت نام به صورت رایگان محصول در وب سایت شما.

8. از آنجا ترویج رایگان teleclass که شما نیاز به خود نام و آدرس ایمیل خود را از نشستن به منظور عضویت و یا صوتی پس از آن. استفاده رایگان bridgeline با ضبط – استفاده از صدا به عنوان ارائه رایگان نیاز به آنها را به شما نام و آدرس ایمیل. همچنین ارائه گزارش رایگان ecourse (بهتر است پس از آن می رود به آنها را بیش از یک بار) و یا ثبت نام به صورت هفتگی ezine با استفاده از پاسخگوی خودکار.

9. ایجاد یک رویداد برای teleseminar آنها باید ابتدا ثبت نام کنید بنابراین شما باید نام خود را در فهرست خود را. انجام teleseminar ضبط آن همه رایگان – و در حال حاضر شما باید محصول.

10. هنگامی که آنها در لیست شما باید سلطنت رایگان برای ترویج به آنها.

11. با استفاده از استراتژی های مناسب برای نگه داشتن آنها را. ایمیل آنها را هر هفته…, مقاله, مصاحبه, کنفرانس تلفنی به آنها چیزی یاد می دهد در هر هفته.

درباره ما:

پس از یک کسب و کار موفق مشاوره و آژانس مسافرتی کسب و کار در فیلیپین لورد مهاجرت به کانادا برای یادگیری از چند میلیونرهای. او خود را آغاز کرد ادامه داد: تلاش برای توسعه شخصی. او آموخته است که در آن زمان که شادی و آزادی نهایی نیت از انباشته شدن ثروت است. لوردس با این نسخهها کار با مولتی میلیونرهای.

به عنوان یک شاگرد از چند میلیونرهای لورد شد بسیار در پی پس از توسط افرادی که می خواستند او را به آنها یاد می دهد که او چه یاد گرفتم از این موفق و ثروتمند افراد است. با مهارت های منحصر به فرد جذب ثروت و موفقیت و به اشتراک گذاری آنها لورد خود را آغاز کرد قانون جاذبه مربیگری حرفه ای آموزش جلوه استراتژی. او بیش از 10 سال تجربه در ذهن توسعه است. او با اعتبار مربیگری بسیار موفق افراد با قانون جذب سیستم ها و برنامه های بین المللی است.

در حالی که او همچنان به عنوان یک مشاور کسب و کار خود تمرکز اصلی امروز این است که در مربیگری دیگران برای تبدیل شدن به قدرتمند manifestors. او بهترین و شناخته شده برای او قانون جاذبه مربیگری سیستم “برنامه 30 روز برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید.” لورد نشان می دهد عملکرد داخلی از قانون جاذبه و شخصی او استراتژی ساخته شده است که دانش آموزان خود را از طریق دنبال اجرای قانون جاذبه مربیگری سیستم پس از حضور فشرده همایش ها و سمینارها. او کمک کرده است تا دسترسی و بهره برداری از تجلی قدرت از صدها نفر از افراد است.

[ad_2]