شاهد زوال زودرس دشمنان بزرگ خود هستیم

[ad_1]

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم از سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی فرمانده سابق دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و معارفه سردار سرتیپ پاسدار نعمان غلامی فرمانده جدید این دانشگاه افزود: اگر تا پیش از این آمریکا فقط جنایت هایش در نقاط مختلف جهان به چشم می‌خورد و جنایات آمریکا در خود این کشور مخفی بود، اما امروز چهره واقعی جنایات آمریکا بر ضد ملت خود محسوس است.

وی گفت: این جنایات به حدی است که ملت آمریکا مجبور شده است پرچم آمریکا را در سرزمین آمریکا آتش بزند و این اوج نفرت از یک رژیمی است که ظالمانه بر این ملت حکومت می‌کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه رفتار جهان هم اکنون در حال تغییر است، افزود:​امروز همه نماد‌هایی که آمریکایی‌ها با آن نماد‌ها و با فریب کاری و ظاهری جهان پسند با آن‌ها خود را معرفی می‌کردند، در حال سقوط است.

سردار سلامی گفت: آمریکا در حال پاره پاره کردن و فروپاشاندن تصویر دروغینی است که از خودش ساخته است.

وی افزود: واقعیت‌های غم ناک، آلوده و نفرت انگیز شخصیت آمریکا که تاکنون زیر پوشش توانمندی هایش مستور مانده بود؛ امروز عیان شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آن‌ها خود را نماد دموکراسی، آزادی، امنیت، رفاه، پیشرفت، اقتدار و حقوق بشر می‌دانستند، اما همه این نماد‌ها امروز فرو ریخته و همه این ادعا‌ها رنگ باخته است.

سردار سلامی افزود: امروز چهره آمریکا مانند یک آیینه مبهم و غبار آلود که قاب آن سالم، اما آیینه اش شکسته است، جلوه نمایی می‌کند.

وی گفت: آمریکا فروپاشیده، چون قوه مرکزی تدبیر درآن فرو پاشیده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: زوال عقل سیاسی نقطه آغاز زوال یک قدرت است و وقتی حکمت به قدرت متصل نیست قدرت برعکس عمل می‌کند و نتیجه‌ای جز افزایش نفرت، شلوغ شدن بیشتر خیابان‌ها و جنایات بیشتر برای آمریکا بر جا نمی‌گذارد.

سردار سلامی تصریح کرد: امروز آمریکا و استکبار به هر آنچه که درباره نظام ما و انقلاب اسلامی می‌خواستند تمسخر کنند، گرفتار شده اند.

وی گفت: در حالی که آمریکایی‌ها ما را تحت سخت‌ترین تحریم‌ها قرار داده اند، اما امروز از مهار بیماری کرونا ناتوان و با ۴۰ میلیون بیکار در بدترین شرایط اقتصادی هستند و این در حالی است که در ایران عزیز، ملت و همه بخش‌های نظام در مقابله با کرونا خوش درخشیدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: بزرگترین رزمایش اقتدار ما حرکت کشتی هایمان در دریای آزاد از خلیج فارس تا سواحل ونزوئلا بود و مردان دریا نورد دریا دل ما این پیام اقتدار را به جهانیان رساندند.

[ad_2]

Source link