سرنوشت ستاره های هالیوود

[ad_1]

پنجاه و بازیگران هالیوود مشابه استعداد زحمت برای سال های سال به دنبال آن شکست بزرگ اغلب عبور از مسیرهای از طریق همان ابتدائی و استعداد سازمان. در نهایت دو نفر از آنها را به یک لیست وضعیت و در عین حال دیگران رنج کشیده در ابهام. ما don't اسمش را شانس ما تماس بگیرید و سرنوشت آن.

“این باعث می شود من معتقدم در سرنوشت. در بسیاری از موارد که در آن خوانش I'ام شده واقعا بد شده آنهایی که در آن من می بخشی.”
رابین رایت

پس از بررسی هزاران نفر از مردم جامع طالع بینی و مبحی معانی رمزی اعداد نمودار, هدف ما این یافته ها به طور مداوم نشان می دهد کسانی که بخت برای تبدیل شدن به معروف انجام دهد و کسانی که't don't.

که ممکن است صدای “خالی از قول” به شما اما ما ترجیح می دهند به آن را به عنوان ما آن را به شما کمک کند صرفه جویی در وقت و پول و جلوگیری از اندوه. علاوه بر زندگی در مورد سفر است نه مقصد نمی't شما موافق هستید ؟

نظر دیگر این نقل قول در مورد شهرت و predestination:

“مصاحبه گاهی اوقات سرنوشت و سرنوشت بیش از مهارت و استعداد از یک مدیر's نقطه نظر.”
استیون اسپیلبرگ

“زمانی که من در حال رشد بود در Terrell, Texas, من احساس کردم که این بود که من قرار بود. من می دانستم که من به معنای مقصد مختلف. من فکر می کنم که این لحظه من در آن متولد شد چیزی از درون به من گفتن که در آن من می خواهم آن را's مانند انرژی نامشهود سرنوشت. ”
Jamie Foxx

“… من't می دانم آنچه من می خواهم به انجام با خودم. و سپس سرنوشت رسیده و مرا گرفت و در دست خود. من کشف شد حق از دبیرستان و شروع به کار می کنند.”
سالی فیلد

“همه ما گره خورده به سرنوشت ما است و به هیچ وجه ما می توانیم خودمان آزاد.”
ریتا Hayworth

“I'm یک سو در سرنوشت. من فکر می کنم همه چیز اتفاق می افتد در وجود و با وجود خودتان است.”
راندولف اسکات

“سرنوشت شما را می کشد در جهات مختلف است.”
کلینت ایستوود

“سرنوشت به شما می دهد و شما را قبول می کند.”
ویلیام شاتنر

کسانی که انکار سرنوشت ادعا که نیروی اراده و سخت کوشی شما اجازه می دهد برای رسیدن به هر چیزی. شاید وجود انبوه مشتاق بازیگران هالیوود, فکر کردن به خود “اگر کسی مثل براد پیت می توانید آن را پس می I.”

آیا شما باور دارید براد پیت است فقط یک چهره زیبا و خوش شانس در کار خود را? ما اختلاف نظر دارند. الگوهای نماد شهرت و پول موفقیت در Brad Pitt's جامع نمودار فراتر از ستارگان حتی نفس گیر است. مشتاق ستاره ها که هرگز نمی توانید یک استراحت با وجود کار به عنوان سخت به عنوان هر کس دیگری به سادگی لازم نبود الگوهای. به عبارت دیگر آن's سرنوشت خود را هرگز دریافت که شکست بزرگ و الگوهای منحصر به فرد خود را در نمودار نشان دهنده آن است. دوباره ما می دانیم که این صدا تشویق, اما ما've یافت که مستقیم بودن است و در نهایت بیشتر برای شما مفید است.

جالب, شدید, رسوایی است به همان اندازه برای ما آسان برای شناسایی در نمودار به عنوان استثنایی سقوط از لطف داری حرفه ای آغاز و نقطه اوج و کلید عشق زندگی اتصالات, به نام چند.

پس از سال ها از انجام این نوع از کار ما've آموخته اهمیت کار کردن با سرنوشت و پذیرش آنچه که شما می توانید't تغییر دهید و آن را's همیشه دلگرم کننده برای دیدن الگوهای موفقیت فوق العاده ای در فرد's جامع نمودار.

پس از به تازگی در یک پرواز طولانی Ex Machina و یک سال بیشتر خشونت خیره نسبتا جوان (36 سال) Oscar Isaac, ما قدردانی استعداد خود را. ما پس از بررسی او نمودار شد و با شیفته چگونه خود را به طور کلی طول عمر مگا شهرت و حرفه ای ماندن در قدرت است شبیه به کیت ریچاردز از سنگ نورد. او's خیره در آینده جنگ ستارگان, فیلم, قسمت هفتم و هشتم.

نظریه شخصی سرنوشت (معنی همان سرنوشت) به ما می گوید وجود دارد's یک دلیل برای همه چیز و همه چیز اتفاق می افتد زمانی که آنها're قرار است به اتفاق می افتد.

اما سرنوشت آن معنا نیست که شما همیشه باید صبر کنید برای چیزهایی اتفاق می افتد. دریافت به محور شکل استعدادهای خود را و آنچه شما واقعا می خواهید و اقدام است. بخت حوادث گاهی اوقات فقط برای شما اتفاق می افتد به طور کامل خارج از کنترل خود را و بار دیگر آنها رخ می دهد زمانی که شما به دنبال رویاهای خود و کار به سمت موفقیت است.

کپی رایت ©

[ad_2]