رونمایی از هتل کپسولی در تهران

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

این مدل از هتل‌های کپسولی به همت کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی به کشور وارد شده و قرار است تحت نظارت این کانون در استان‌های مختلف کشور به‌عنوان شکل جدیدی از مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گیرد.

آقای علی‌اصغر مونسان درحاشیه بازدید از این نمونه هتل گفت: این خبری خوب و اتفاقی خوب است. استفاده از این مدل از محل‌های اقامتی، می‌تواند به عنوان شکل جدیدی از اقامتگاه‌ها در حوزه گردشگری استفاده شود.

وی افزود: یکی از مزایای این اماکن اقامتی، این است که باعث تحول در اکو کمپ‌ها خواهد شد و به‌عنوان یک محل اقامتی مناسب و به صرفه می‌تواند در اماکنی مانند کمپ‌های مختلف، فرودگاه‌ها، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن و… در اختیار گردشگران قرار گیرد.

 

هادی سجادی راد مدیر گردشگری و صنایع‌دستی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی نیز در حاشیه این مراسم گفت: این مدل از هتل‌های کوچک و کم‌جا، با عنوان هتل‌های کپسولی به همت کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی وارد شده و قرار است به‌عنوان شکل جدیدی از محل‌های اقامتی در خدمت گردشگری کشور درآید.

 

وی افزود: در مرحله نخست قرار است ۲۰۰ دستگاه از این هتل کپسولی‌ها در شهر‌های مختلف از جمله تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز ایجاد شود تا به عنوان یک محل اقامت و استراحت کوتاه مدت برای گردشگران مورد استفاده قرار گیرد.

 

سجادی راد گفت: این هتل‌های کپسولی در محل‌هایی که گفته شد ایجاد خواهد شد و اقامت در آن‌ها تابع قوانین مرتبط با اقامت در سایر اماکن اقامتی است.

[ad_2]

Source link