روند افزایشی کرونا در 8 استان

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

دکتر حریرچی افزود: استان‌های دیگر بین این دو گروه هستند. به گفته معاون کل وزیر بهداشت؛ به هیچ وجه به مرحله کنترل بیماری کرونا وارد نشده ایم و بیشترین کاری که انجام شده؛ مدیریت شیوع این بیماری است. دکتر حریرچی گفت: شکست دادن کرونا می‌تواند دغدغه‌های اقتصادی را رفع کند، اما اگر به جای از بین بردن کرونا به حل مشکلات اقتصادی توجه کنیم، ممکن است سیلی بیاید که دیگر دغدغه اقتصادی وجود نداشته باشد.

رئیس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با ابراز نگرانی از افزایش پرشمار مردم در سطح شهر از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه به مراکز درمانی پایتخت در دو روز گذشته خبر داد.

دکتر زالی گفت: دیروز ۴۴۸ بیمار کرونا مثبت در بخش‌های عادی و ۹۹ بیمار کرونای بد حال در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های تهران بستری شدند.

دکتر زالی گفت: با افزایش تردد‌ها و شلوغی‌ها به طور قطع شرایط مقابله با بیماری کرونا پیچیده‌تر و کار در حوزه بهداشت و درمان سخت‌تر می‌شود.

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد یافت و هیچکدام از محدودیت‌ها ازجمله ممنوعیت تردد، اجتماعات و تعطیلی برخی اصناف لغو نمی‌شود.

[ad_2]

Source link