روشهای خرید بسته های اینترنت (همراه اول، ایرانسل، مخابرات و ) – کارپرداز

برای انتقال بسته اینترنت ایرانسل ۲۰۰ مگابایتی هم کد زیر را در گوشی خود شماره گیری کنید. اکنون در این مرحله انتقال حجم اینترنت همراه اول به همراه اول نوبت به وارد کردن شماره دریافت کننده بسته می رسد. بسته رزرو یک قابلیت جدید است که به مشترک امکان می دهد بسته­ ی بعدی خود را از قبل مشخص کند تا تمدید با بسته­ ی دلخواه صورت پذیرد. توجه داشته باشید که از وب سایت رایتل نیز این امکان در اختیار شما قرار می گیرد. روش دیگری که در اختیار کاربران ایرانسل قرار می گیرد استفاده از نرم افزار ایرانسل من است، با استفاده از این ابزار اطلاعات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید اطلاعاتی مانند کل حجم بسته خریداری شده، مقدار مصرفی بسته و زمان خرید و انقضای بسته را مشاهده کنید. طريقه استعلام مانده اينترنت ايرانسل به طور کلی به 4 صورت در اختیار کاربران قرار می گیرد و در کنار کد دستوری که در اختیار کاربران قرار می گیرد می توانید با نصب نرم افزار ایرانسل من نیز از باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل خود مطلع شوید.

بسیاری از کاربران پس از تهیه گوشی جدید و یا تهیه سیم کارت به دنبال فعالسازی اینترنت برروی گوشی خود هستند در این مقاله روش فعال سازی را خدمت شما اعلام خواهیم کرد . بخش عمده مراکز و تجهیزات اینترنتی نیاز به برق زیادی برای تامین انرژی دارند و بعد از افزایش قیمت 25 درصدی برق؛ این فاکتور خود به تنهایی میتواند باعث افزایش قابل توجه قیمت اینترنت و بی اثر شدن کاهش قیمت پهنای باند (که گفته می شود آن هم چیزی حدود ۲۰ درصد کل قیمت تمام شده اینترنت است) شود. خیلی از افراد فکر میکنند مصرف و کاهش حجم اینترنت فقط به موضوع دانلود بر میگردد، اما در بعضی از سرویس دهنده های اینترنت میزان آپلود در اینترنت هم به عنوان ترافیک و مصرف ماهیانه در نظر گرفته شده و حتی اگر چندان دانلود هم نداشته باشید ولی آپلود فایل های شما برای دوستان بالا باشد به همان صورت محاسبه میشود. کاهش هزینهها در اپراتورها با جدیت پیگیری میشود. بسته های اینترنت همراه اول با نام سرویس اینترنت پر سرعت نوترینو به مشترکان این اپراتور ارائه میشود.

در کنار این دو روش استفاده از وب سایت همراه اول نیز وجود دارد و می توانید پس از ثبت نام در سایت به قابلیت های آن دسترسی پیدا کنید. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی کد مانده اینترنت (USSD) برای مشاهده باقی مانده حجم اینترنت دو اپراتور ایرانسل و همراه اول بپردازیم. اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل و سایر اپراتور ها بدون شک برای مدیریت حجم های اینترنتی اهمیت بسیار زیادی دارد، در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت داریم. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه فعال سازی تنظیمات اینترنت همراه اول نوترینو در اندروید و آیفون بپردازیم. پس از آنکه مدیران شرکت با استقبال بی نظیر و فوق العاده مردم مواجه شدند، نقاط پوشش را به کل تهران افزایش داده و تعداد 6000 هزار شماره دیگر به شماره های سری اول اضافه نمودند.

اگر قصد دارید از طریق پیام کوتاه نیز از حجم اینترنت باقی مانده مطلع شوید می توانید یک پیام کوتاه به شماره 2020 با متن View Internet ارسال کنید. باید یاد بگیرید، چگونه از باقیمانده اینترنت خودتان مطلع شوید، چون با وجود شبکههای اجتماعی، استفاده از این بستهها خیلی بیشتر از قبل شده است و داشتن اطلاعات کافی از چگونگی خرید، شارژ و استفاده از آنها بسیار ضروری است. از باقی مانده حجم اینترنت رایتل خود مطلع شوید. با استفاده از شماره تماس 8080 و نوشتن عدد 0 به صورت انگلیسی و ارسال آن پیامکی برای شما فرستاده می شود که حجم باقی مانده از اینترنت را در اختیارتان قرار می دهد. را با سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کنید. در حال حاضر تعرفه مصرف آزاد برای هر سه اپراتور کشور، به ازای هر کیلوبایت 0.4 ریال در سیم کارت دائمی و 0.6 ریال در مدل اعتباری آن است، اما تمرکز ما بیشتر از همه بر روی بستههای پیشنهادی این اپراتورها است که بالطبع بایستی صرفه بهتری در استفاده برای کاربر داشته باشند.

اگر از دارندگان سیم کارت های همراه اول هستید، میتوانید از خدمات اینترنت نوترینو این اپراتور استفاده کنید. به این معنی که بخشی از حجم این بستهها به اینترنت ثابت و بخش دیگری از آنها هم به اینترنت همراه اختصاص یافته است. برای مشاهده کدهای بسته های اینترنت همراه اول نوترینو میتوانید از جدول زیر استفاده نمایید و یا با کلیک بر روی این قسمت به صفحه تعرفه های اینترنت نوترینو در سایت رسمی همراه اول مراجعه کنید. حجم باقیمانده اینترنت خود را می توانید مانند تصویر زیر در صفحه اصلی مشاهده کنید. همراه اول یکی از اصلی ترین اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در ایران است و به خاطر سرویس ها و خدمات با کیفتیی که ارائه می دهد طرفداران و مشترکین زیادی دارد. کدهایی که همراه اول بدین منظور ارائه کرده در عکس زیر نمایش داده شدهاند. اما اگر بنا به هر دلیل تمایل نداشتید که از برنامه همراه من استفاده کنید، میتوانید از کدهای ارائه شده توسط اپراتور همراه اول برای بررسی میزان حجم مصرفی و باقی مانده بسته اینترنتی خود استفاده کنید.