روابط و مبحی معانی رمزی اعداد-نه سبک های اصلی قسمت دوم

[ad_1]

مبحی معانی رمزی اعداد آن را به عنوان شناخته شده امروز, ریشه در شماره عرفان از بیش از دو هزار سال پیش.

اما عاقلانه باستان seers نمی شناسد امروز مبحی معانی رمزی اعداد; رویکرد مدرن اغلب شامل bastardizing این رشته در تلاش برای ایجاد آن و عرضه در بازار. این درست است با طالع بینی و دیگر اشکال متافیزیکی فال بیش از حد.

هنوز هم شما می توانید یک ایده از شخصیت انسان و شخصی زمان از طریق تعداد اولیه عرفان است که در برابر آزمون زمان.

همه انرژی منحصر به فرد است که نماد توسط صدها نفر از مبحی معانی رمزی اعداد عوامل تشکیل الگوهای در natal و زمان نمودار.

ریشه اعداد متعادل هستند بیش از حد متعادل و یا تحت متعادل است. نمادین انرژی در نمودار مبحی معانی رمزی اعداد است که تقریبا همیشه بیش از و یا در زیر متعادل به عنوان متعادل نشان دهنده عدم چالش و چند اگر هر یک از مردم می خواهم که وجود دارد.

Personifying شدید–بیش از حد متعادل و یا تحت متعادل–فرم شماره اجازه می دهد تا برای آسان تر درک مربوط به انرژی. در زیر ما نشان دادن صفات و رفتارهای مرتبط با هر یک از ریشه اعداد یک تا نه.

1:

یکی این است که تا حد زیادی در مورد خود انرژی آن را به سمت داخل چرخش و هدایت می شود. هر چند شما ممکن است او را به خود جذب آن را تنها راه او انرژی می درخشد. شما او را درک ستارگان تلاش و خود کارگردانی انرژی برای همکاری خود را بهترین می توان آن را. اما غرور (نه لزوما یک صفت گرا) و یا لجبازی به عنوان مثال با یکی معمولی انرژی می تواند یک ضربه ویرانگر به هر رابطه است. یکی فراتر از انتظارات وقتی که می آید برای کمک به دیگر اعضای خانواده خود را بهترین.

2:

پیاده روی های طولانی دست نگه داشتن متفکر مکالمات و احساسات صادقانه بخشی از این دو حالت عملیات. متاسفانه او نیز می تواند دوگانه و به راحتی در دو راز روابط در همان زمان در حالی که همه صداقت او عشق زندگی تک همسری. رفتن آسان در دو چون او را بسیار حساس و مهربان. او باعث می شود یک شریک بزرگ اگر او زندگی سمت بالا از این دو به جای آن از سمت پایین.

3:

داستان سرایی بازی-بازیگری پر جنب و جوش مکالمات و سرگرم کننده خود را در رابطه با سه هیجان انگیز است. اما شما نگران این سه در طول حملات افسردگی است. سه یا سوار موج خوش بینی و شادی و یا مبارزه در سنگر افسردگی. هرگز برای بیش از حد طولانی آن چشمان درخشان و شخصیت شامپانی را به شما تعجب که چگونه او می تواند به نظر می رسید و تنها چند ساعت پیش. ثبات عاطفی وجود ندارد و از رابطه خود با سه اما وجود دارد هرگز یک لحظه کسل کننده.

4:

شما را درک عملی طبیعت از چهار جمله چقدر پول شما صرفه جویی از طریق صرفه جویی. او همیشه برای شما وجود دارد اما از لحاظ جسمی و نه روحی. زندگی یک تجارت-در این مورد شما سازگار نفسانی لذت به جای احساسات و محبت است. دلیل است که چهار قدرت آوردن یک پایه و رویکرد منطقی به همه چیز در اتصال خود را.

5:

سفر بزرگ با پنج تا زمانی که شما اجازه می دهد تا او را به آزادی در مناسبت. پنج خواهد تایر برای همیشه لطفا برای نگه داشتن دست و ناهار خوری در رستوران رمانتیک. او نیاز به ماجراجویی برای مقابله با بی قراری درونی. تکان دهنده همه کاره او شریک شما می خواهید برای تحریک. او یک عامل تغییر و در عین حال به طوری که آن را ممکن است منجر به یک همکاری جدید پس از پنج یکی نیست برای زندگی طولانی روابط است.

6:

مانند دو شش باید در یک رابطه, بیشتر از بسیاری دیگر از اعداد است. او نمی خواهد ذهن یک قانون outlawing طلاق. “وجود دارد باید به یک قانون” “آن را درست انجام دهید” و “باید این راه” معمولی سخنان از شش. او نیاز به اجازه رفتن از خود جزمی چشم انداز در زندگی و فقط اجازه دهید همه چیز بود راه آنها هستند. به اعتبار خود شش یکی از مهمترین و مسئول ریشه اعداد و شما همیشه می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی او.

7:

هفت تقریبا ترجیح می تجزیه و تحلیل و خیال بافی در مورد دیروز لذت بخش عاشقانه تاریخ و یا یک آینده بیشتر از تجربه واقعی. او به طرف روحانی sex و برخوردهای گاه به گاه نیست ، در واقع او بسیار نگران در مورد انرژی او میدارد تا حتی از نزدیک او عاشق. او یک روحانی سم زدایی پس از هر جفت و سپس مدیتیشن در تجربه. هفت ممکن است به نظر می رسد دور اما شما نمی خواهد باور چگونه به خوبی او میدارد تا خود را دقیق افکار به عنوان اگر او در واقع خواندن ذهن خود را مانند یکی از خود را همیشه حاضر کتاب.

8:

یک چیز فوق العاده در مورد هشت است که او چهره کردن دقیقا چگونه به بازی در هر موقعیتی به نفع خود مشارکت عاشقانه. او دستاوردهای شما به دست آوردن هر دو شما به دست آوردن. یک چیز وحشتناک در مورد هشت است که او گاهی اوقات نقش هر شرایطی را به نفع خود قلدری طرح ریزی و در حال اجرا نعل بیش از هر کس دیگری برای دریافت آنچه او می خواهد. هشت است که طلب در راه های خوب و بد در راه است. هشت نیست به عاشقانه اما تمرکز خود را بر روی پول و موفقیت کمک می کند تا همکاری خود را لذت بردن از زندگی مادی و لذت.

9:

نه ممکن است بیشتر خیریه به دیگران نسبت به خود و همکاری با او. او می تواند آن را کمک نمی کند; دست وام به افراد نیازمند است و طبیعت او. زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند این است که شعار خود را. سعی کنید برای داشتن نه و او ورقه را از خود گرفتن. نه فوق العاده است در حالی که آن را طول می کشد. او به معنی آن زمانی که او می گوید او همواره شما را دوست دارم حتی اگر او به نظر می رسد بسیار غیر شخصی و جدا. هیچ کس را دوست دارد به عنوان عمیقا و صمیمانه به عنوان نه.

اگر چه آن طول می کشد زمان برای به دست آوردن دانش کار از آن مبحی معانی رمزی اعداد است که یک نظم و انضباط بصری است که اجازه می دهد تا شما را به درک بهتری از شخصیت و شخصی زمان.

کپی رایت ©

[ad_2]