رفاه تقلب و قانون جذب – چگونه زندگی خود را برای شما رفتن ؟

[ad_1]

امروز من به عنوان خوانده شده در یک آنلاین اخبار گزارش که در استرالیا- “رفاه تقلب مالیاتی rorters و کج خدمتگزاران مردم در حال پاره کردن بیش از 600 میلیون دلار در سال به عنوان بخشی از یک تقلب بیماری همه گیر در سراسر کشورهای مشترک المنافع”. که در مجموع حدود 800000 حوادث تقلب در نتیجه بلند کردن هزینه رفاه تقلب تا 10 ٪ به$489,000,000.

سرسام آور این واقعیت است: “افراد جوان پاره کردن دل و دانشگاه علوم پزشکی مشهد تنها در والدین پرداخت به عنوان بزرگترين و پرهزينه ترين – گروه [welfare] تقلب”.

یکی دیگر از سرسام آور این واقعیت است که نه تنها رفاه دریافت کنندگان “بازی”; بخشی از رفاه تقلب می تواند در عموم بندگان که اجرای قوانین. کارت اعتباری سوء استفاده و به دست آوردن و استفاده از اطلاعات شخصی بزرگترین “هیچ هیچ” وقتی که می آید به این گروه از رفاه تقلب.

متناوب ذهن دمیدن و غیر قانونی به این اقدامات ممکن است آن مستلزم عمیق تر و گسترده تر جهانی سوال: چگونه این رفاه fiddlers انجام مسئولیت شخصی در مقابل? یا به عبارت دیگر: “چگونه زندگی خود را مشغول به کار شده است را برای شما به تازگی؟”

در مربیگری آن است که آیا مربیگری زندگی و یا کسب و کار مربیگری من با مفهوم مسئولیت شخصی است. به عبارت ساده این است که چگونه آن کار می کند.

زمانی که چیزی اتفاق می افتد در زندگی خود را, شما سه راه برای پاسخ دهند:

  • سرزنش: شما می توانید تظاهر آن است که تقصیر شما نیست و در واقع نقطه انگشت در کس دیگری. “من نمی تواند کمک کند که من هیچ پول; s/او آن را همه از من وقتی که ما تقسیم کردن”.
  • توجیهی: شما می توانید وانمود خارج از شرایط ناشی از مشکلات خود را. “اگر تنها بحران مالی جهانی تا به حال اتفاق افتاده است, من نمی تواند در بسیار دوو دوو امروز”.
  • مسئولیت شخصی: صرف نظر از آنچه ناشی از وضعیت شما, شما در مقابله با آن است. “برای برخی از این دلیل, این اتفاق در زندگی من است. در حال حاضر من خواهد پیدا کردن یک راه برای دریافت از طریق آن”.

بسیاری از مردم واقعا زمان سختی با مسئولیت شخصی به عنوان عواقب ناشی از پذیرش مسئولیت شخصی در حال گسترده:

  1. شما می توانید نقطه انگشتان دیگر در هر کسی نیست حتی خود را.
  2. شما نمی توانید خود را توجیه زمان پیش فرض وضعیت دیگر با نگاه به گذشته است.
  3. شما باید قبول کند که “آنچه هست” و این که شما در حال یکی است که به تغییر و نه “چه بودن”.

من می دانم که آن را بسیار آسان و در راه آرامش قادر به حرکت مسئولیت به دور از خود را به چیزی یا کسی دیگری اما در پایان آن می گذرد به شما نیش می زنند در لب به لب. این قانون جاذبهو یا کشش اصل (یا عامل) به عنوان من در حال حاضر می خواهم به آن تماس بگیرید را تاکید غالب قصد این افراد خرید و فروش شده اند و حدس من این است که که قصد داشت بیش از حد بزرگ است.

چرا آه چرا شما می خواهم به خود را کاهش استانداردهای شخصی و چیزی است که به احتمال زیاد است که در زیر به حس خود را از خود ارزش است ؟ من می دانم بار می تواند سخت و شرایط می توانید وخیم (من انجام داده اند بیش از اندازه کافی پرونده های جنایی در قانونی من زندگی را می دانم که وجود دارد ممکن است زیاد به ظاهر قابل فهم “دلایل” به ارتکاب جرم). هنوز هم من هنوز به دیدار با کسی که نمی هر گونه گناه و شرم غم و اندوه و یا ندامت بیش از ارتکاب رفاه تقلب. که بدان معنی است که این افراد قطعا کاهش احساس خود را از ارزش خود را در غیر این صورت آنها نمی خواهد که مرتکب این جرائم است که در نتیجه از گرفتن مسئولیت شخصی!

این به این معنا نیست آنها خواهد بود “مجازات” یا “اشتباه” از قانون جاذبه است/جلو و اصل دیدگاه; هیچ اخلاقی کیفرخواست در اینجا. این صرفا بدان معنی است که -به قول آن – چیزی که آنها انجام می دهند به دیگران انجام خواهد شد ایشان نیز در راه است که هنوز شناخته نشده اند. قانون جاذبه و قانون علت و معلول کار دست در دست در این زمینه است. این رفاه تقلب ممکن است به خوبی برای مقابله با مسائل اخلاقی, اما آنها می تواند به صورت شخصی و یا حقوقی نوع…

تنها راه خروج از این باتلاق از مارپیچی خارج از کنترل اثر خواهد بود به خود به صورت عواقب ناشی از اقدامات, اما, شدید آنها ممکن است به نظر می رسد. وجود دارد مقدار زیادی از قدرتمند مربیگری تکنیک ها به شما کمک کند با آن است. و بدیهی است که شما لازم نیست که در آن به عنوان عمیق که این رفاه تقلب هستند. آن می تواند گرفتن مسئولیت شخصی برای کار خود را در دراز مدت روابط خود را در امور مالی خود را سلامت شما نام آن را.

هنگامی که مسئولیت شخصی است به دست آورد و حفظ کرد!- می توانید از قانون جاذبه/جلو و اصل شروع به کار برای شما. من تا به حال مشتریان در حقوق کیفری وقت که آیا و اگر چه آنها به طور کلی هنوز هم محکوم به اعمال خود آنها آمد راه بهتر از آنهایی که خود را حفظ -کاذب – بی گناهی.

حتی اگر شما “دور با آن” در این زمان شما باید یک بهمن از روابط علت و معلولی که به احتمال زیاد نمی خواهد در خدمت شما در آینده است.

بهتر است برای مقابله با آن در حال حاضر پس از آن رنج می برند این نتایج بعد…

[ad_2]