ردیاب ماهواره ای – ایران رهیاب

سامانه طراحی شده در ردیاب خودرو اتاکو از امکانات بسیار بالایی برخورد دار است که تمامی نیاز های شما رو در این زمینه برآورده می نماید. نحوه نصب ردیاب خودرو به چه صورت میباشد؟ شما میتوانید ردیاب ماشین را در هر اتومبیل و حتی موتورسیکلتی نصب کنید. این دزدگیر حتی برای بکسل شدن ماشین هم راه حل داره و در صورت جابجا شدن ماشین بهت هشدار میده. سیستم مدیریت از راه دور این تجهیزات قابلیت منحصر بفردی است که میتوان علاوه بر کنترل صحت عملکرد دستگاه، بدون نیاز به حضور فیزیکی تنظیم و بروزرسانی کرد. پارس جی پی اس راه کارهای تخصصی و حرفه ای در زمینه ی سیستم های ردیابی و تعیین موقعیت (LOT) و اینترنت اشیاء (IOT) را ارائه می کند. 3. اگر ردیاب ماهواره ای هست و از جی پی اس برای موقعیت یابی استفاده میکند، پس چه نیازی به سیم کارت هست؟ 5. اگر اینترنت سیم کارت در بخشی از مسیر تردد خودرو قطع شود آیا امکان ردیابی وجود دارد؟

موقعیت مکانی توسط جی پی اس دریافت می شود و توسط سیم کارت برای صاحب خودرو فرستاده می شود. به اینصورت که امواج ماهوارههای GPS یا دیگر امواج موقعیت یابی در جهان مانند گلوناس روسیه، گالیله اروپا و بایدو چین را دریافت می کنند و از طریق سیم کارت و فرستنده GSM خود بر روی بستر اینترنت اقدام به ارسال اطلاعات میکنند. این نوع ردیابها مانند مدلهای آنلاین، اطلاعات را جمع آوری میکنند اما قابلیت ارسال اطلاعات را ندارند. مدل آفلاین در بازار کمیاب است و معمولا دارندگان وسایل نقلیه به دلیل وجود امکانات بیشتر، از ردیابهای آنلاین استفاده میکنند. Helios ردیاب پیشرفته مدیریت ناوگان و ردیاب خودرو و انوع وسیله نقلیه (AVL) می باشد, که نظارت و ردیابی همه جانبه خودرو را برای هر نیازی به حرفه ای ترین شکل ممکن میسر می سازد. دو تکنولوژی اصلی که در ردیاب وجود دارد جی پی اس و سیمکارت میباشد.ردیاب خودرو بوسیله gps طول و عرض جغرافیایی وسیله نقلیه را بدست می آورد و بوسیله سیمکارت این مختصات را برای صاحب خودروارسال مینماید وبدین وسیله میتوان کار ردیابی را انجام داد. ردیاب خودرو ایرانی یا خارجی؟

با خرید ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو میتوانید نظارت دقیقی بر موقعیتهای لحظهای، مسیرهای پیموده شده خودرو، نحوه رانندگی راننده، بعلاوه امکاناتِ جانبی دیگر را در کنار هم داشته باشید. با توجه به تاریخچه موجود از اولین ردیاب های خودرو، این وسیله ابتدا ابزاری جنگی بوده و برای ردیابی خودرو های جنگی استفاده شده است. یکی دیگر از مشخصات بهترین ردیاب ماشین، ابعاد دستگاه، استفاده از ردیاب در کنار دزدگیر، ارتباط صوتی با داخل خودرو، هشدار در صورت جا به جایی ماشین به صورت خاموش، ردیابی لحظه ای خودرو با موبایل، آنتن دهی در تمامی نقاط کشور و امکانات جانبی آن می باشد. امروزه شاهد این هستیم که تعداد سرقت انواع ماشین در شهرهای بزرگ، بسیار زیاد شده و از این رو تهیه و نصب بهترین ردیاب خودرو می تواند برای هر فردی در اولویت قرار گیرد. پیشنهاد ما همیشه سپردن این کار به نمایندگی های معتبر نصب، نصابهای حرفهای و نهایتا شخص خریدار ردیاب که قصد نصب بر روی خودروی خود را دارند، می باشد؛ البته آن هم با داشتن دانش حداقلی از نحوهی کار با برق خودرو.

پس از بررسی دقیق سوال ” ردیاب خودرو چیست ” میرسیم به ساختار کلی ردیابهای ماشین، ساختار کلی این دستگاهها به اینصورت است که از یک ماژول گیرنده GNSS و از یک مودم فرستنده GSM موبایلی تشکیل شدهاند. این سرورها میتوانند از یک کامپیوتر معمولی در شرکت فروشنده تشکیل شده و یا یک سرور قدرتمند در دیتاسنترهای معتبر کشور باشند. این اشکال برای جی پی اس هاییست که سرورهایشان در خارج از کشور قرار دارد و با قطعی اینترنت برای برقراری ارتباط با سرور دچار مشکل میشوند. با داشتن این جی پی اس آنلاین، با تلفن همراه خود کاملا می توانید خودرو خودتان را کنترل کنید و به داشبرد حرفه ای و کامل آن دسترسی داشته باشید. اگر در هنگام استفاده از ردیاب خودرو سایه مشکلی داشتید، با پشتیبانی فنی ردیاب سایه، به سادگی تماس بگیرید. اگه باز هم راجع به این دزدگیر حرفه ای سوالی داری میتونی برای مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۷۵۵۱ و ۰۲۵۳۳۵۵۱۴۰۵ و یا ۰۹۳۹۱۶۹۴۱۴۴ تماس بگیری. در صورتی که خودرو شما به سرقت رفته باشد، در همان لحظه استارت خودرو، دستگاه با شما تماس گرفته و با اعلام هشدار شما را با خبر می کند و همچنین درصورتی که خودرو بدون استارت ( در حالت خاموش ) جابجا شد از طریق تماس هشدار را دریافت خواهید کرد.

این همان تکنولوژی دقیقی است که توسط ردیاب خودرو و مسیریاب خودرو استفاده میشود. کارا ردیاب چندین سال است که فعالیت خود را در زمینه واردات سیستم های ردیابی خودرو و ردیابی شخصی و جی پی اس خودرو و هم چنین ارایه نرم افزارهای ردیابی و مدیریت پیش رفته ناوگان و AVL اختصاصی در ایران آغاز کرده است و هم اکنون کارا ردیاب با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصان با تجربه در این زمینه گروهی فراهم آورده است تا قادر باشد هرچه بهتر به مشتریان عزیز خدمت نماید و در این راستا ردیاب ها را با دفترچه راهنمای فارسی و یکسال گارانتی تعویض و نرم افزار فارسی در اختیار مشتریان قرار می دهد. از این محصول در حال حاضر استفاده های زیادی میشود که بیشترین استفاده را بر روی خودروها، موتورسیکلت ها، حیوانات خانگی و اشخاص دارد اما در این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما، به معرفی مشخصات بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار خواهیم پرداخت.