راهنمای خرید ردیاب خودرو آهنربایی – تابناک

این دستگاه بسیار کوچک قابلیت جاسازی در هر قسمت از خودرو و یا هر وسیله ی نقلیه ی دیگر را دارا می باشد و شما می توانید به جای خرید ردیاب خودرو مستقیما ردیاب آهنربایی خریداری نمایید. ردیاب NG8000، یک باتری 60000 میلی آمپری را در خود جای داده است که حداقل3سال، خودرو یا شی مورد نظر شما را ردیابی می کند! همچنین این ردیاب آهنربایی دارای قابلیت شنود صدای داخل کابین خودرو می باشد ، این قابلیت با مراجعه به منوی ریموت در اپلیکیشن در دسترس خواهد بود. ردیاب مغناطیسی جی آر 800 همچنین بهخوبی در برابر آب، رطوبت و گردوخاک عایقبندی است، بطوریکه تا عمق 5 متر نیز ضد آب خواهد بود.

ردیاب آهنربایی قادر است تا مسیرهای پیموده شده خودرو را در جریان 6 ماه ذخیره کرده و در موقع لزوم از آن بهره برداری کرد. منبع تغذیه ردیاب آهنربایی توسط یک باتری موجود در داخل دستگاه تأمین می شود. این دستگاه برای کودکان ، افراد دارای بیماری آلزایمر و افراد مسن بسیار ضروری می باشد و دارای قابلیت های فراوانی برای ردیابی و ارسال درخواست کمک توسط شخص می باشد. به طور تقریبی و متوسط این دستگاه با یک استفاده معمولی حدوداً 30 تا 60 روز شارژ دهی دارد که اگر میزان استفاده از دستگاه را به حداقل برسانیم دستگاه تا 120 روز نیز شارژ می کند.

از ردیاب های آهنربایی در انواع خودرو ها ، موتور سیکلت ها و به طور کلی در مکان های که اجسام فلزی وجود دارد ردیاب شخصی و آهنربایی مدل fat122 استفاده می شود. از جا افتادن سیمکارت به طور کامل روی ردیاب مطمئن شوید. 3. دقت اندازه گیری به متر ردیاب آهنربایی. برای مشاوره در خرید و تهیه GPS آهنربایی همین امروز با ما تماس بگیرید.

این ردیاب دارای هشت آهنربای 2 لایه قوی و با میزان شارژدهی بالابه مدت 12 ماه تمام در حال کار و 18 ماه به صورت آماده به کار می باشد.این دستگاه ردیاب از یک باتری 30000 میلی آمپری استفاده کرده که این این میزان شارژ را براورده میکند.این محصول دارای کیفیت بسیار بالا (ساخت تایوان) و اندازه مناسب می باشد.امکانات بیشتر جی پی اس NG3000 در زیر توضیح داده شده است. اول آنکه چیپ جی پی اس دستگاه که مهمترین نکته در خرید ردیاب می باشد در ردیاب های آهنربایی چون منظور استفاده از دستگاه چسباندن آن زیر خودرو می باشد، اگر چیپ جی پی اس ضعیف باشد، عملا کارایی ندارد و نمی تواند ماهواره جی پی اس را زیر خودرو پیدا کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب آهنربایی هارمونی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.