راز واقعی از قانون ارتعاش

[ad_1]

از زمان های قدیم نژاد بشر شناخته شده است که وجود یک قدرت است که انسان می تواند با استفاده از به اعمال کنترل. این قدرت است که گفته می شود قادر به کنترل همه چیز را از ذهن مردم دیگر به شرایط و حتی فیزیکی همه چیز. این عجیب و غریب و غیر طبیعی قدرت بود که اغلب برچسب های تقلبی به عنوان شر; نامیده می شود توسط بسیاری از مخالفان به عنوان خرافات است.

در آن روزها یکی از عمده دین شد مصرف بیش از جهان است و نیروی مورد استفاده قرار گرفت برای تبدیل هر که به آسانی نیست خود را بیان اعتقاد و وفاداری به دین است. کسانی که خرافی مردم از ترس از هر چیزی است که می تواند نمی شود توضیح داد. اغلب کسانی که می دانستند که چگونه به استفاده از این قدرت بودند به ناحق متهم توسط مردم مذهبی و به شدت بدرفتاری و همچنین اعدام شد. Oh what a wonderful جای این جهان خواهد بود حال اگر این افراد تا به حال تبدیل شدن به معلمان به جای آتش.

مشکل نهفته است با کسانی که چوب به اعتقاد افراطی که تنها رهبران مذهبی حقیقت را می دانم. آنها بر این باورند که ذهن تنها گیج کننده نظریه یک غیر محتمل افسانه که گناه است. این انواع مذهبی نیز بر این باورند که برای استفاده از ذهن خود را برای هر چیزی غیر از عبادت است و نوعی گناه نابخشودنی که منجر به مجازات ابدی.

بنابراین چه چیزی است که این قدرت است که پس از برچسب های تقلبی در, مورد آزار قرار گرفته و بدخیم? آن است که در حال حاضر شناخته شده توسط علم مدرن به عنوان قانون ارتعاش است و پایه و اساس قانون جاذبه است. این قانون طبیعی وجود دارد سمت راست در کنار دیگر بهتر قوانین شناخته شده مانند; مغناطیس انسجام و گرما و برق و جاذبه. آن است که به تازگی کشف شده است شناخته شده برای همه زمان. تنها مشکل این است که آن را سرکوب شد توسط کسانی که به دنبال کنترل کردن نژاد بشر است. تنها طبقه فوقانی جوامع اجازه داده شد برای یادگیری این دانش بزرگ و آنها را نگه داشته و آن را از نزدیک نگهبانی; نه تنها برای یک زندگی بهتر, اما همچنین برای جلوگیری از سوزانده شدن در خطر است.

در جایی در داخل بدن خود را درست در زیر قلب یک منطقه شناخته شده به عنوان خورشیدی است. این منطقه بزرگ در محل اتصال اعصاب به عنوان به خوبی به عنوان شریان ها است. این است که خود را در مرکز خانه خود روح است. فکر می کنم از این راه; ضرب المثل قدیمی “تکیه بر احساسات دل و روده خود” واقعی است آموزش. بله ذهن خود را بخشی جدایی ناپذیر از کل ارتعاش روند اما از آن است که خود را مرکز و برخی آن را به قلب خود را که دارای قدرت است. بسیاری از مردم را به خطا از تلاش برای استفاده از تنها ذهن خود را برای ایجاد واقعیت خود را, اما تا زمانی که شما یکپارچه خود را با قلب شما تجربه محدود اگر هر موفقیت است.

علم کشف کرده است که زمینه همه اشکال مهم وجود دارد زمینه انرژی ارتعاش. این است و نه متافیزیکی نظریه است اما علمی قابل اثبات واقعیت است. همه چیز در جهان ارتعاشی از اتم, مولکول, به کوه و هر چیز در زندگی وجود دارد; ارتعاش است. این تفاوت در میزان ارتعاش است که تعیین کننده شکل آن است. آهسته لرزش آشکار به عنوان یک سنگ سریع لرزش ثبت نام باد بسیار بالا ارتعاشات ثبت نام به عنوان صدا و تمام لایه ها و طیف در میان است. در کوتاه مدت همه چیز تظاهرات ابدی انرژی که از همه چیز پرسيد.

در حال حاضر در اینجا این است که این قطعه از اطلاعات است که باعث می شود شما به خود را تغییر پارادایم; افکار و احساسات ارتعاشات. از طریق استفاده از خود را ریتمیک خروجی شما جذب مشابه ارتعاشی چیز را به واقعیت خود را. این یک مهارت است که هنگامی که آموخته و تسلط تا حد زیادی افزایش خواهد زندگی خود و تمام کسانی که در اطراف شما.

ذهن تولید فکر و قلب تولید احساسات. زمانی که این دو بخش با هم همکاری آنها ایجاد یک انرژی است که انتقال به جهان فقط یک قطعا به عنوان یک موج صوتی. این فکر موج سفر خواهد کرد برای بی نهایت فاصله و قادر به جذب چیزهایی که مشابه فرکانس ارتعاشی. این چیزهایی است که در حال جذب به این فکر موج حرکت به سمت منبع فکر ارتعاش و قوی تر رشد می کنند در این فرآیند است. این نتایج در تظاهر آشکار چیز را به آنهایی که خود واقعیت است.

بدون وارد شدن به بیش از حد طولانی از بحث و گفتگو به عنوان اتاق وجود دارد در اینجا چیزهایی که به شما جذب چیزهایی هستند که شما باید تولید فکر و انرژی برای. اغلب اوقات ما بسیاری از چیزهایی که ما واقعا نمی خواهید و یا تمایل در زندگی ما است. به این دلیل است که ما نگران است که چیزی ممکن است اتفاق می افتد و نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد اما از آنجا که ما نگه داشته و نگرانی به دقیق; تولید یک فکر موج ما را به خود جلب چیزی که ما نگران است که به عنوان راه قانون لرزش کار می کند. تا یاد بگیرند که چگونه به نگرانی در مورد آنچه شما انجام دهد میل و نه آنچه که شما تمایل.

وجود دارد دقیق و قابل تکرار روش تولید فکر امواج را که در مورد نتایج مورد نظر. وجود دارد بسیاری از دستور العمل, انواع, اگر شما خواهد شد اما آنها را یاد بگیرند و استفاده از آنها به صورت خود به خود بهبود می باشد. نیز وجود دارد یک مهارت خاص برای استفاده از این دستور العمل. این می تواند به راحتی یاد گرفته و به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال مناسب فرآیند شما می توانید نتایج مورد نظر. مثل همه چیز در زندگی بیشتر تمرین کنید بهتر است شما را تبدیل به. این دانش به ارمغان می آورد قدرت به کاربر از آن به شما توانایی برای انجام به عنوان شما خواهد شد.

مبارک باشد

[ad_2]