راز قانون جاذبه – 7 گام برای آشکار فراوانی مانند Rhonda Byrne

[ad_1]

اگر شما شده است زندگی در عمیق ترین جنگل های بورنئو و سپس شما ممکن است به طور کامل در تاریکی در مورد Rhonda Byrne فیلم ‘راز’ شما ممکن است هرگز شنیده استر و جری هیکس, Bob Proctor, Hale Dwoskin و جو ویتال به نام اما چند طرفداران قانون جاذبه جهانی. اما این واقعیت است که شما در حال خواندن این در حال حاضر نشان می دهد به ما که شما یک سالک که مایل به پر کردن یک تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پدیده شناخته شده به عنوان “قانون جاذبه’… یا احتمالا شما فقط انجام یک جستجو در موتور جستجوی بورنئو و جنگل که در این صورت… Doh!

قانون جاذبه – پس زمینه

اگر شما به این مقاله به عنوان کسی که به تماشای Rhonda Byrne فیلم ‘راز’ و یا که ممکن است قبلا دیده دیگر قانون جاذبه کار می کند لطفا با ما-پس از چند پاراگراف ممکن است به برخی از — دیدن حکم نهایی در پاراگراف قبلی.

قانون جاذبه است نه یک مفهوم جدید — هر چند آن را به دست اورد شهرت در طول چند دهه گذشته — ریشه های آن تاریخ به عقب 4000 سال و احتمالا بیشتر به هندو وحدت گرایی نظریه جهان است. قرار دادن بسیار به سادگی قانون جاذبه می تواند به عنوان این باور است که افکار ما به معنای واقعی کلمه تبدیل به چیزهایی که ما در حال جذب یا ایجاد کنونی ما تجربیات زندگی بر اساس تمام افکار ما که آیا ما از آن آگاه است یا نه. این قدرت را آشکار خواسته های ما است که در درون ما است.

بسیاری از امروز آموزش در قانون جاذبه است که تحت تاثیر کتاب “علم از گرفتن غنی” توسط والاس Wattles برای اولین بار در سال 1910 منتشر شد که در آن او می گوید: “اگر شما می خواهید یک ماشین دوخت (امروز معادل ممکن است یک پورشه — اد) نگه داشتن تصویر ذهنی از آن با مثبت ترین یقین آن است که ساخته شده و یا در راه خود را به شما…ادعا می کنند آن را به عنوان در حال حاضر شما”. قانون جاذبه در تعامل با افکار ما و اعطا بال برای اوج گرفتن را از طریق احساسات ما است. قوی تر و بیشتر سازگار ما احساسات مثبت سریعتر و بیشتر به طور مداوم ما را آشکار خواسته های ما.

چگونه به آشکار فراوانی مانند Rhonda Byrne

خودتان را متقاعد کند

انجام تحقیقات کمی – تبدیل آگاهانه متقاعد شده است که قانون جاذبه واقعی است.

به خودتان یادآوری کنید

ایجاد یک یادآوری است که شما انجام تحقیقات خود را و متقاعد شدند از آن. یک کیف پول به اندازه فلش کارت از برخی متنی محرکها و یا ضبط و یا خرید یک فایل صوتی برای پخش در پخش موسیقی قابل حمل به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.

نعمت خود را به حساب

بود به طور مستمر ممنون — احساس قدردانی و برای همه است که شما در حال حاضر یک لیست و یا به سادگی شروع شده توسط سپاسگزار بودن برای آگاهی از قانون جاذبه است. داشتن یک نگرش قدردانی تغییر چشم انداز خود را از فقر آگاهی به یکی از فراوانی است. جشن و ترویج احساسات خوب خود را و افزایش توانایی خود را برای جذب نسبت به خودتان زحمت فراوانی است. به یاد داشته باشید که “مانند مانند جذب’ — این عنصر حیاتی است اگر شما هیچ چیز دیگری را توسعه نگرش قدردانی در زندگی خود را — توقف خود را در آهنگ های خود را اگر شما شروع به دیدن خود را به عنوان یکی از زندگی قربانیان.

تفکر

تفکر خوب چیزهایی که شما باید در حال حاضر و اجازه می دهد احساسات از شادی به خوبی در درون شما برای چه قانون جاذبه در حال حاضر ارائه شده است.

استفاده از احساسات خود را

احساسات خود را یک شاخص فعلی خود تفکر است. افکار خود را ارسال یک فرکانس خاص به جهان است که در نهایت جذب بیشتر از همان چیزهایی ارتعاشی در همان فرکانس. خوشبین باقی می ماند — به نوبه خود هر گونه خلق منفی بر روی سر خود را اگر شما را تبدیل به downhearted و شروع به لغزش به سمت بدبینی یا بی حوصلگی. بازی های انگیزشی مواد صوتی, الهام بخش, موسیقی, خواندن, نشاط بخشی ادبیات به معنای واقعی کلمه لبخند به مدت 2 دقیقه یا تا شما احساس منفی خود را خلق و خوی گرفته مثبت تبدیل شود. استفاده از هر روش که با این نسخهها کار برای شما به بالا بردن خلق و خوی خود را — این عنصر نیز بسیار مهم است.

تجسم نتیجه نهایی

تجسم به طور خلاصه آنچه شما می خواهید در زندگی خود را (تمرکز بر روی آنچه که شما می خواهید نه آنچه که شما نمی خواهید — است که می تواند مقابله با مولد). عالم از آن بخواهید. بهتر است سلامت شما تمایل بیشتر پول بهتر روابط بهتر ، خاص, در چشم و ذهن شما آنچه شما می خواهید تصور کنید که شما در حال حاضر آن را احساس قدردانی آن است که در حال حاضر مال شما, سپس انتشار…آن…آن اجازه دهید بروید.

اجازه دهید بروید و شروع به دریافت

شما نمی نیاز به تلاش مستمر برای چیزی که در حال حاضر شما, آرامش, آزادی, احساسات, در صلح و آرامش در درون خودتان به خودتان بگویید شما نمی خواهید آن دیگر و اجازه رفتن از تمایل به آن — خوشحال به آن اجازه دهید بروید. چرا شما اتلاف وقت تعقیب چیزی است که شما در حال حاضر. به سادگی انتشار نیت خود را به جهان و سپس اعتماد و اعتقاد دارم و مطمئن باشید که شما خواسته خواهد شد آشکار. جهان به طور کامل قادر به ارائه در راه شما احتمالا می تواند هرگز تصور کنید — وجود دارد بدون نیاز به چسبیدن به یک لیست می خواهد. سعی نکنید برای کنترل ‘چگونه’ یا ‘که’ از نتیجه. جهانی فراوانی است و نه چیزی است که شما می توانید کنترل یا دستکاری به سادگی اجازه می دهد چیست ‘ و قبول آن است. به خودتان بگویید “من از دریافت این در حال حاضر!” و آماده برای عمل در فرصت هایی که به طور معجزه آسایی باز کردن به شما. عمل به عنوان اگر شما در حال دریافت است.

از حالا

شاد و خوشحال احساس در مورد زندگی فعلی خود را و زندگی است که باز خواهد شد تا به شما. آن زندگی خود را-لذت بردن از سفر. در وب سایت ما در زیر ذکر شده; ما بسیار علاقه مند به تجارب خود را — لطفا چند دقیقه به رها کردن.

[ad_2]