راز درک کتاب علم ثروتمند شدن

[ad_1]

من نمی توانم باور کنم که فیلم “راز” است و ایجاد چنین یک طوفان است.

بیا به آن فکر می کنم من جای تعجب نیست ، باور نکردنی فیلم فوق العاده مربیان به رپ در حال حاضر به دلیل “راز” کار نمی کند برای هر بدن است.

فقیر روندا بایرن (در واقع دور از ضعیف پس از فروش بیش از یک میلیون نسخه از “راز”)

گرفتن انتقاد برای برچسب زدن مردم فیلسوفان. خب آنها چه هستند ؟ آن دسته از فلاسفه شده اند مربی های من, من آموخته زیادی در مورد ایجاد یک زندگی فوق العاده برای خودم از آن دسته از افراد بسیار با بازی در “راز”. من می دانستم که در مورد این افراد قبل از این راز چنین ضربه.

در اینجا می آید یک فیلم که می گوید حقیقت چیزهای که “استاد معلم” در تلاش بود برای رسیدن به مغز ما منطقه 2000 سال پیش است. او با تمسخر به نقطه ای از مصلوب شدن. “آنچه چیزهایی که شما بخواهید برای شما دعا اعتقاد دارند که شما آنها را دریافت خواهید کرد و شما باید آنها گفت:” عیسی.

من اعتراف کنم که من به عنوان خوانده شده همان کتاب است که روندا بایرن را می گوید زندگی او تغییر “علم از گرفتن غنی”.

به قطع یک داستان کوتاه است که اساسا آنچه علم از گرفتن غنی است در مورد. آن را در مورد اعتماد که تصاویر شما ایجاد برای خودتان چه چیزی تشکیل زندگی خود را. تصاویر خود را در سیستم نگه می دارد که زندگی خود را در رفتن راه رفتن است. به عنوان والاس Wattles قلم در علم از گرفتن غنی. “وجود دارد یک تفکر چیزهای که از همه چیز ساخته شده است و که در آن به حالت اصلی, نفوذ, نفوذ و پر interspaces از جهان است. یک فکر در این ماده به تولید چیزی است که تصویربرداری توسط فکر می کردم.

یک فرد می تواند به شکل چیزهایی که در فکر او و تحت تاثیر قرار دادن فکر خود را بر بی شکل ماده می تواند باعث این چیزی که او فکر می کند در مورد ایجاد می شود.

Wattles والاس نیز می گوید: هرگز نگاه قابل عرضه است. نگاه همیشه در حصر ثروت در بيشکل ماده و می دانم که آنها در حال آمدن به شما به عنوان سریع به عنوان شما می توانید دریافت و استفاده از آنها.

این ممکن است به نظر می رسد دشوار است به درک زمانی که شما نگاه کنید به کمبود و محدودیت در اطراف شما. توصیه من این است که به دنبال توقف برای همه چیز خود را برای تایید ایده های قبلی. سازمان دیده بان تشکیل ابر در آسمان به جای سطل زباله در تلویزیون. یا حتی بهتر است که آقای Wattles توصیه

به صرف وقت آزاد خود را ایجاد یک تصویر از آنچه شما می خواهید.

بنابراین شما فکر می کنید نادیده گرفتن اخبار قرار دادن سر خود را در شن ؟ اما واقعا چه خوب آن را شما را به دانستن در مورد همه چیزهای بد رفتن در خارج وجود دارد ؟ جای من می خواهم ثروتمند و خوشحال از افسرده و ضعیف است. می کند که شما انقباض غیر ارادی ماهیچه? حقیقت این است که من اهمیتی نمی دهند.

من استفاده می شود به همه نگران بیش از ماهیگیری, جنگل زدایی و تمام کار می کند. و واقعا من عاشق این جهان و می خواهید برای دیدن ماهی شنا کردن در دریا. باور نکردنی چگونه بسیاری از نهنگ ها من وقتی که من نشسته در تراس خانه من مشرف به دریا. و اگر شما واقعا می خواهید به صرفه جویی در جهان را پول به سازمان است که در آموزش مردم در مورد این سیاره است. من حیوانات را دوست دارم, بنابراین من آن ها را نمی خورند. شما همیشه می توانید انتخاب است که برای نشان دادن آنچه شما در مورد مراقبت.

شاید یکی دیگر از چیزی است که کاملا روشن نیست در فیلم “راز” است که وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد تجسم چیزی که شما می خواهید. این درست است و باید انجام شود. اما شما همچنین نیاز به قرار دادن احساسات به فکر. احساسات است و سوخت فکر کردم. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شما نیاز به اقدام است. Wattles والاس می گوید: “این نکته بسیار مهم در علم ثروتمند شدن – حق در اینجا که در آن فکر و شخصی عمل باید ترکیب شده است. بسیار بسیاری از مردم که آگاهانه یا ناخودآگاه مجموعه نیروهای خلاق در عمل قدرت و تداوم خواسته های خود را اما که فقیر باقی می ماند زیرا آنها فراهم نیست و برای پذیرایی از چیزی که آنها می خواهند زمانی که آن می آید.”

بله فکر کردم اولین چیزی که مهم است اما احساس و اقدام نیز مورد نیاز است. با در نظر گرفتن عمل شما اثبات به جهان است که شما فکر می کنید در تصویر خود را. اما تعجب نکنید اگر چیزی که شما می خواهید نشان می دهد تا در راه شما انتظار نیست.

با سلام من هنوز هم از دست علامت از زمان به زمان. اما شما می دانید چه ؟ نور است و من می توانید ببینید که در آن من قصد دارم ضربان سکندری مورد در تاریکی.

[ad_2]