راز استاد کلید سیستم آگاه شرکت ایجاد

[ad_1]

نوشته شده در سال 1912 توسط Charles F. Haanel (1866 – 1949) و برای اولین بار منتشر شده در قالب کتاب در سال 1919 و فروش بیش از 200 ، 000 نسخه استاد کلید سیستم طراحی شده بود مورد مطالعه به عنوان یک 24 هفته ، چارلز Haanel به اعتقاد من به طور مستقیم درک عملکرد ذهن انسان و نوشت: کلید کارشناسی ارشد به عنوان وسیله ای برای از بین بردن ما خودآگاه ‘خرابکاری برنامه ها و جایگزینی آنها را با یک سری از ‘کلید’ که اجازه می دهد تا ما را به رسیدن به پتانسیل کامل ما.

در سال 1933 برای همه قصد و اهداف استاد کلید ناپدید شد از نور تصمیم گرفته شده در این سلسله مراتب از ‘کلیسا’ با بیان “استاد کلید هرگز فاش شود به”… من مطمئن هستم که واتیکان گرم بود توسط بسیاری از کتاب سقوط به کوره… “آن است که آسان تر برای کنترل ضعیف از کنترل خوشحالی ثروتمند”… من نیز حتما چند نسخه نگه داشته شدند در ‘Archives’ برای استفاده خود را به جمع آوری مبالغ زیادی از پول, هنر, مجسمه سازی, نسخه های خطی, املاک و مستغلات و غیره دارند.

خوب شما نمی توانید چیزی شبیه به این برای همیشه و در بخش اول از 1990s زمانی که سیلیکون ولی میلیونرها و میلیاردرهای ساخته می شد آن را به خوبی شناخته شده ترین خواندن و مطالعه متن و رفت برای ایجاد بزرگترین بازار سهام رونق در تاریخ است. بیل گیتس گفته است در سراسر یک کپی از چند سال به دانشگاه هاروارد مطالعات و به زودی پس از کاهش یافته است- ، به ایجاد برای همه ما وسیله ای برای دسترسی به اطلاعات در انگشت ما-نکات… “قرار دادن در هر خانه یک کامپیوتر” ممکن است به نظر می رسد یک هدف بلند مملو از موانع و مشکلات اما قطعا متوقف نمی او را از دستیابی به آن و تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین مردان در این سیاره به بوت…

آن است که ما تولد-حق در فراوانی زندگی می کنند. چارلز Haanel این را می دانست و بسیاری دیگر قبل از زمان خود و پس از آن شناخته شده اند… در حال حاضر از آن زمان ما به تجربه استاد کلید سیستم و اجازه می دهد خود را برای رسیدن به همه که ما تمایل… سلامت و ثروت و شادی و فراوانی در همه چیز… به یک زندگی از شادی.

اجازه بدهید به شما یک نگاه اجمالی از فوق العاده سنگهای چارلز Haanel به ما داده است… از کلید یکی از دوره… پاراگراف 2, 3, 6, 7 & 31;

“ذهن خلاق و شرایط محیط زیست و تمام تجربیات زندگی ما نتیجه ما همیشگی و یا غالب نگرش ذهنی”.

“نگرش ذهن لزوما بستگی به آنچه که ما فکر می کنم. بنابراین راز تمام قدرت همه دستاورد و همه در اختیار داشتن بستگی به ما حالت فکر می کردم”.

“وجود دارد یک جهان در یک جهان از فکر و احساس و قدرت; از نور و زندگی و زیبایی و چه نامرئی آن نیروهای توانا”.

“جهان درون حکومت توسط ذهن است. زمانی که ما کشف این جهان ما باید پیدا کردن راه حل برای هر مشکل علت برای هر اثر و از جهان درون است موضوع را به کنترل ما همه قوانین از قدرت و اختیار نیز در کنترل ما”.

“هر فکر بنابراين علت است و هر بیماری یک اثر; به این دلیل آن را کاملا ضروری است که شما کنترل افکار خود را به طوری که به جلو تنها در شرایط مطلوب”.

او قطعا می کشد هیچ مشت او توضیح می دهد که از طریق منطقی نر و خلاق سمت زنانه از مغز ما چگونه ذهن ما واقعا کار می کند و بازیابی تفکر ما به بالاتر فکر کرد. در به تازگی منتشر شده فیلم ‘راز’ کوانتومی فیزیکدان دکتر فرد آلن ولف می گوید: “شما نمی توانید به یک جهان بدون ذهن ورود به آن… ذهن است که در واقع شکل دادن به چیزی است که درک شده و…” ما به معنای واقعی کلمه ایجاد کنید که تمام ما تمام ما تمام ما دریافت می کنیم و همه ما تجربه… همه چیز کاملا از طریق افکار و احساسات که آیا ما آن را باور یا نه و یا آگاهانه از آن است یا نه… 100% از زمان و بدون استثنا.

هیچ هوس باز در خارج نیروی خودسرانه برخورد کردن آنچه که ما در زندگی ما هستند که نیروی ما در حال ایجاد زندگی ما است. ما می توانیم ایجاد یک زندگی از استرس با تمام آن چیزهایی که ما نمی خواهیم و یا ما می تواند به ایجاد یک زندگی از تعجب که در آن همه که به ما می آید این است که مثبت فراوان شاد و دوست داشتنی… انتخاب ما است.

هنگامی که این مفهوم به طور کامل درک و پذیرفته شده آن است که زندگی در حال تغییر. استاد کلید مجموعه ای از مراحل سیستماتیک یا, کلید, که زندگی ما تبدیل به معنی دار و پر از شادی تجارب آنها را به معنای شد. “وجود دارد هیچ فضیلت در فقر هیچ زیبایی در خود انکار” آنچه ما احتمالا به دست آوردن یا از… مطلقا هیچ چیزی ندارند. ما متولد شدند که به طور کامل و فراوان موفق, زندگی سالم و شاد. به عنوان والاس تاج می گوید در خود گوهر از یک کتاب, علم از گرفتن غنی “هیچ کس باید کمی راضی اگر آنها قادر به استفاده و بهره گیری بیشتر… به محتوا و با کمتر گناه است…”

نکته شگفت انگیز این است که ما می توانید همه چیز را در یک لحظه با یک تغییر نگرش… قدردانی از چیزهایی که ما در حال حاضر است یک راه عالی برای ایجاد احساسات است که اجازه خواهد داد که ما را به ترک رقابتی ذهن وارد ذهن خلاق و شروع به ایجاد چیزهایی که ما می خواهیم در زندگی ما است.

فیلم راز فوق العاده است شروع به اجازه دادن به این “قدرت درون” به بیرون می آیند… آن را به شما نشان می دهد چه این آرزو راز است… در حال حاضر شما نیاز به دوباره آموزش ذهن خود را برای ایجاد آنچه مورد نظر شما با استفاده از یک بسیار سیستماتیک گام به گام روش و سپس… جهان مال شما است به عنوان شما می خواهید.

هیچ چیز اتفاق می افتد به ما… آن اتفاق می افتد از ما.

مراقبت از آنچه شما فکر می کنم و آرزو می کنم برای… شما فقط ممکن است آن را دریافت زودتر از شما انتظار می رود.

[ad_2]