رئیس جمهور و تاکیدِ نظارت دقیق بر اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای روحانی دستور داد با همکاری کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا، سریع، ارزیابی دقیقی از مقدمات فراهم شده برای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند صورت بگیرد ، و گزارش آن به نشست فردای روسای کمیته های ستاد ارائه شود، تا برای رفع موانع و مشکلات احتمالی، تصمیم گیری شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در خصوص استان تهران کماکان مصوبات پیشین به قوت خود باقی و لازم الاجراست و هیچ تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است، از وزیر بهداشت خواست با همکاری کمیته امنیتی اجتماعی ستاد، ضمن نظارت دقیق بر حفظ محدودیت ها در تهران، این موضوع به دقت برای شهروندان استان اطلاع رسانی شود.
آقای روحانی همچنین به وزیر بهداشت تاکید کرد که با هماهنگی دیگر کمیته های ستاد ملی مبارزه با کرونا، اقدامات لازم برای تولید و تامین ملزومات بهداشتی مورد نیاز از جمله مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش به عمل آید.

طرح “فاصله‌گذاری هوشمند” که از فردا (شنبه )در همه استان‌ ها بجز تهران اجرا می شود، ادارات با حضور دو سوم کارکارکنان از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال خواهند بود . مشاغل کم خطر هم با مجوز وزارت بهداشت و رعایت الزامات بهداشتی محیط کار می توانند آغاز به کار کنند.  این طرح از ۳۰ فروردین در تهران اجرا می شود.

[ad_2]

Source link