دکتر فیل مرحله نهایی مسابقات – سرعت فتنه انگیزی در مقابل رمز و راز روش

[ad_1]

در یک قسمت جدید از Dr. Phil او دعوت بنیانگذاران عشق سیستم (که قبلا شناخته شده به عنوان رمز و راز روش) و راس Jeffries (بنیانگذار سرعت فتنه انگیزی) به بحث در مورد کسب و کار خود را, تکنیک برای چیدن زنان و اساسا هر کس یک ایده در مورد آنچه آنها در مورد.

دکتر فیل به نظر می رسید nonconfrontational با توجه به هدف جمعیتی برای برنامه های خود و این واقعیت که قسمت شد با عنوان “زنان مراقب باشید” و تشبیه یادگیری چگونه برای دیدار با زنان به این واقعیت است که زنان می پوشند pushup بند, آرایش و گرفتن مقدار زیادی از زمان به کار بر روی ظاهر خود را. اگر زنان می توانید مراحل خود را جذاب تر, پس چرا نباید بچه ها قادر به یادگیری همین ؟

رمز و راز روش ها روش خود را در دفاع از این ادعا که مردم باید یاد بگیرند که یک راه خوب برای روش. اگر راه شما شروع یک مکالمه خسته کننده است و uncreative و سپس شما به احتمال زیاد فقط تنظیم و دختر بچه نمی خواهد شانس به شما می دانید. هر دو در این برنامه گفت: رمز و راز روش تکنیک های واقعا جالب و توجه خود را و آنها بسیار متفاوت از آنچه آنها استفاده می شود برای شنوایی و نزدیک شدن با (مست دیدن و sleazy بچه ها).

سپس راس Jeffries در آمد و دکتر فیل به نظر می رسید بیشتر تهاجمی به سوی او شاید به این دلیل که تصویر او به تصویر می کشد در تبلیغات mysogynistic. اما Jeffries همواره ادعا کرد که راه برای جلب توجه به محصول خود را از طریق واقعا بی پرده, حمله, اتاق, صحبت کردن, در حالی که واقعی تن از این محصول خیلی بیشتر از مثبت است. Jeffries نظر که دکتر فیل را تولید انجام همان چیزی که مصرف ترین کلیپ های تحریک آمیز از این را نشان می دهد تا مردم به تماشای (اما این عمل متقابل قطع شد از نشان می دهد). او همچنین در ادامه به حمله به رمز و راز روش شرکت کرد و گفت که آنها آموزش تکنیک های مخرب به زن اعتماد به نفس داشته و می تواند منفی دراز مدت reprecussions.

در واقع حتی اگر وجود دارد مقدار زیادی از فشار منفی در اطراف هر دو این گروه ها و ایده ها آموزش نحوه انتخاب و واقعیت این است که competiting فتنه تجارت اغلب به بیرون کشیده شده جنگ با یکدیگر این واقعیت است که در زیر به همه این ها فقط برخی از خوب و ایده حس مشترک. هر دو این روش ها (رمز و راز روش و سرعت فتنه انگیزی) جای تاکید بر بهبود خود و شیوه زندگی خود را برای تبدیل شدن به جذاب تر فرد است. هر دو جای تاکید بر ترسیم مرزهای مورد که شما و آنچه نوع رفتار شما قبول از مردم است. رمز و راز روش بر گفتن داستان های جالب که به تصویر کشیدن ویژگی های جذاب در مورد خودتان که چیزی است که اکثر مردم سرد انجام دهید. من مطمئن هستم که بسیاری از شما دوستان که به همان نوع از داستان اولین بار آنها در حال ملاقات با افراد جدید این درست است که آنها نه واقعا که آگاهانه آگاه باشید که آنها در حال استفاده از همان داستان دوباره و دوباره. سرعت فتنه انگیزی, از سوی دیگر, شما می آموزد که برای یادگیری الگوهای خاص و عبارات خود را به سخنرانی قانع کننده تر و جالب است. هنگامی که شما نگاه در برخی از romanticists است که وجود داشته اند در طول سال ها مردم مانند Casanova شما پیدا کنید که آنها با استفاده از همان نوع توصیفی زبان آنها فقط نمی آگاهانه تلاش و یادگیری و استفاده از تکنیک های به دست آوردن این شیوه ای از بیان است. یا شاید آنها انجام داد ؟

به طور کلی واکنش مخاطبان استودیو بسیار مثبت و به عنوان نشان می دهد در رفت و مهمانان فرصتی برای توضیح سمت خود را از داستان آنها آغاز شده به نفع مخاطب است. پیچ از رمز و راز روش بعد گفت که وجود ندارد به این تصویر منفی از فتنه انگیزی جامعه است. اگر شما به فکر بهبود خود مهارت های اجتماعی وجود دارد مقدار زیادی از مواد و اطلاعات در خارج وجود دارد برای کمک به شما انجام دهد. شما لازم نیست که پول به نظر می رسد و یا شهرت به نوعی از موفقیت و زندگی اجتماعی است که شما واقعا می خواهید شما فقط باید برای تصمیم به خارج وجود دارد و معاشرت و در حال حاضر شما باید از این ابزار خارج وجود دارد برای کمک به شما را بهبود بخشد.

[ad_2]