دو عامل است که شما تحت تاثیر قرار

[ad_1]

چه عوامل 2 به طور مستقیم تاثیر خود را در سطح تفکر خود را انتخاب و عمل ؟

1. این 5 نفر شما صرف ترین زمان با.

2. این کتاب شما را خوانده.

این من را مجذوب!

انجام سریع ذهنی بررسی که شما صرف اکثریت از وقت خود را با. آنها مثبت ؟ منفی ؟ بلند پروازانه است ؟ پر از طنز خوب?

اجازه دهید آن صورت, آن آسان است برای ما به ما تحت تأثیر همسالان و دوستان و خانواده.

در واقع تحقیقات اخیر مطالعه در کاهش وزن نشان می دهد دقیقا در این نقطه است. آیا شما تا به حال پرسید: “دوستان من هستند و من چربی است؟” این تحقیقات نشان داد که بله ما صرف ترین زمان با می کند به طور مستقیم تاثیر انتخاب های ما رفتارهای ما. این می تواند یک چیز خوب و یا شاید نه. آن بستگی دارد به آنچه خود اهداف شخصی هستند! بله در واقع “پرندگان پر انجام گله با هم!”

به همان اندازه جالب توجه به نظر – چه ما به عنوان خوانده شده تاثیر می گذارد/تأثیرات طبیعت از خود ما افکار و رفتارهای. در اینجا چند از مورد علاقه من, تحریک کننده فکری و ذهن در حال گسترش کتابهایی که من خوانده ام این تابستان:

عشق – یک داستان واقعی از یک زن در هم شکسته با طلاق است. افسرده و بدون جهت او طول می کشد خاموش از یک سال برای سفر به ایتالیا و هند و اندونزی مستند تجربه خود را به عنوان او دوباره می یابد و re-اسلوب زندگی با نام تجاری جدید برای خودش. این کتاب الهام بخش به خصوص برای کسانی که در یک تقاطع در زندگی خود را.

ماتریس انرژی – من کاملا مجذوب این کتاب نوشته شده توسط دکتر بارتلت است که می آید از سیاتل و در حال حاضر ارائه می دهد کارگاه های آموزشی در سراسر کشور آموزش واقعی زندگی “برنامه های کاربردی” فیزیک کوانتوم تئوری. من شنیده ام از همکاران که در این کارگاه های آموزشی به معنای واقعی کلمه تبدیل و بالا بردن تفکر خود را و ظرفیت خود را در مورد آنچه که ممکن است. من از حضور در نیویورک کارگاه در ماه اکتبر این سال است. قانون جاذبه – من به تازگی شنیده اپرا مصاحبه مایکل Losier در XMRadio. او در تماس خود را “قانون جاذبه چگونه-به-مرد”. مصاحبه بسیار عالی بود و من را وادار به خرید و خواندن کتاب خود را. من پیشنهاد می کنم چند تا از تمرینات است که من شده اند با استفاده از مشتریان من به ماندن متمرکز و مثبت در مورد اهداف و رویاهای خود را.

راز پشت راز توسط آبراهام هیکس – آبراهام هیکس شده است آموزش L. O. A برای بیش از 20 سال و سفر در سراسر کشور انجام کارگاه های آموزشی. آبراهام هیکس نیز در نسخه اصلی فیلم راز و اخیرا در مصاحبه با اپرا در XMRadio به عنوان به خوبی. بسیار عالی!

E-افسانه – من دوباره خواندن این کتاب مهم در entrepreneurism که مذاکرات در مورد چگونه کسب و کار کوچک خود منفجر عدم درک مفهوم اساسی است که شما باید به کار بر روی کسب و کار خود را در کسب و کار شما. تضمین می کنم این کتاب را به تغییر راه شما انجام کسب و کار و تغییر آن برای بهتر!

یک هزار خورشید پر زرق و برق – در این کتاب که داستانی و تاریخی درست است و نه یک “آسان” خوانده شده در آن در معرض واقعیت های خشن از زنان افغانستان. این کتاب کمک می کند تا به پل شکاف درک تفاوت های فرهنگی.

روشن شود.

فعال باشید.

انتخاب مردم و کتاب است که می تواند کمک به شما برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود را. که شما “قطع کردن” و آنچه شما به عنوان خوانده شده ایجاد تفاوت در کار خود را و زندگی خود را.

Carpe Diem!

[ad_2]