دوربین های اسپیددام هایک ویژن مناسب برای نصب در ویلا و باغ

 

شرکت هایک ویژن یکی از برند های صاحب نام و بزرگ در بخش تولید دوربین های مداربسته اسپیددام در جهان می باشد. این شرکت به واسطه ی تولید انواع بسیار زیادی از دوربین های مداربسته اسپیددام که هر کدام کارایی های متفاوتی را دارا می باشند توانسته تا به محبوبیت زیادی در بین طرفداران این محصولات دست پیدا کند. کمپانی هایک ویژن محصولات خود به خصوص دوربین های اسپیددام را با بهترین کیفیت ممکن به تولید می رساند و همچنین این دوربین ها را به آخرین تکنولوژی های روز دنیا مجهز کرده است.

حال ما در این مطلب می خواهیم به شما یک نمونه از دوربین های اسپیددام هایک ویژن را که مناسب در ویلا و باغ است را معرفی کنیم. در واقع دو نمونه از دوربین های اسپیددام تولید می شوند که یکی از آن ها تحت شبکه و نوع دیگر آن ها توربو اچ دی می باشند. بهترین نوع دوربینی که می توانید برای نصب در باغ و ویلا استفاده نمایید دوربین های اسپیددام توربو اچ دی می باشد. این دوربین ها به دلیل قیمت کمتر نسبت به دوربین های اسپیددام تحت شبکه گزینه ی مناسبی می تواند باشد.

در واقع با استفاده از یک دوربین اسپیددام توربو اچ دی برای ویلا و باغ مورد نظرتان می توانید تصویر بخش زیادی از محیط مودرد نظر خود را پوشش دهید و دیگر نیازی به خرید دوربین های معمولی دیگر نمی باشد.

لازم به ذکر است که دوربین های اسپیددام توربو اچ دی هایک ویژن اغلب مناسب ویلا و باغ های بزرگ می باشد و در ویلا های کوچک مورد نیاز نمی باشد.

در ادامه به معرفی یک مدل از دوربین های اسپیددام توربو اچ دی هایک ویژن که برای نصب در باغ و ویلا مناسب می باشد می پردازیم.

دوربین اسپیددام توربو اچ دی هایک ویژن مدل  DS-2AE4225TI-D

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2AE4225TI-D از پرفروش ترین محصولات سری توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

تعداد پیکسل های افقی این دوربین 1920 پیکسل و عمودی 1080 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 2 مگاپیکسل را تشکیل میدهد .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است.

دوربین مدل DS-2AE4225TI-D جریان مصرفی برابر با 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 20 وات را نیز دارد .

نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2AE4225TI-D به دستگاه dvr از طریق کابل ترکیبی به متراژ حداکثر 300 متر و  از طریق سوکت bnc میباشد .

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2AE4225TI-D مجهز به قابلیت BLC ( یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک ) و قابلیت WDR ( جمع کردن نور زیاد به صورت ) و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

همچنین این دوربین دارای فناوری DarkFighter (شفاف کردن تصاویر در شب) نیز می باشد.

قابلیت چرخش 360 درجه و زوم اپتیکال 25X  و دیجیتال 16X  نیز میباشد .

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2AE4225TI-D برد دید در شبی برابر با 100 متر مربع را پوشش میدهد .

دوربین مدل DS-2AE4225TI-D همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

خرید هایک ویژن از الف