دلایل محبوبیت شیشه شیر اونت در دنیا چیست؟

شیشه شیر برای نوزاد و کودک کارایی متفاوتی دارد زیرا هم می تواند از طریق آن شیر بخورد و هم اینکه مایعاتی که لازم است را مصرف کند. موارد استفاده از شیشه شیر زیاد است و باید در انتخاب آن دقت شود تا سلامت کودک به خطر نیافتد. این امر نشان می دهد که نباید به سمت مارک های نا معتبر برای خرید شیشه شیر برویم و باید یک برند معتبر مانند اونت خریداری شود.

رضایت کامل از کیفیت و طراحی این برند در سراسر دنیا سبب شده است که در زمان خرید به یکی از اولویت ها تبدیل شود. در ادامه با شیشه اونت بیشتر آشنا می شوید.

شیشه شیر های برند اونت یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه شیر های موجود در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون برخورداری از قابلیت آنتی کولیک، برخورداری از سری مناسب و سیلیکونی که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد و…. در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرد که در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل تری در خصوص شیشه شیر اونت، مزایا و ویژگی های مصرف آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

دلایل محبوبیت شیشه شیر اونت در دنیا

محبوبیت شیشه شیرهای اونت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که در میان این همه برند برای شیشه شیر، به یکی از پرطرفدارترین ها تبدیل شده است. شیشه شیر اونت دارای ویژگی های زیر است که آن را به یک برند مشهور تبدیل کرده است.

  1. شیشه شیرهای غیر استاندارد از سر شیشه هایی استفاده می کنند که به سرعت نوزاد را از سینه مادر جدا می کند و این به عنوان یک معضل برای مادرانی می باشد که قصد دارند، نوزاد هم از شیشه شیر و هم از سینه مادر تغذیه کند. در شیشه شیرهای اونت چنین چیزی وجود ندارد و کودک احساس خوبی نسبت به اینگونه شیشه شیرها دارد.
  2. طراحی زیبا و خوش دست این شیشه شیرها سبب می شود، مادر، نوزاد و اطرافیان به راحتی آن را در دست بگیرند و به نوزاد مایعات یا شیر را بخوراناند.
  3. در ساخت آن ها مواد مضر به کار نرفته است و با خیال راحت می توانید ان را به دست کودک دلبرتان بسپارید.
  4. این نوع شیشه شیر ها به راحتی توسط شست و شو تمیز می شوند و می توان از حرارت نیز برای استریل کردن آن ها کمک گرفت.
  5. برای این شیشه شیرها می توان از سر شیشه های اونت با سایزهای مختلف استفاده کرد که هر کدام برای نوزاد و کودکان با سن های مختلف طراحی شده اند.
  6. به کمک واشرها نفخ در نوزادان به واسطه استفاده از شیشه شیر اونت از بین می روند که این بی قراری نوزاد را به حداقل می رساند.

 

ضد نفخ بودن شیشه شیر اونت

در شیشه شیرهای عادی و غیر استاندارد در زمان مک زدن کودک، هوا به درون دهان کودک فرستاده می شود و سبب ایجاد نفخ و کولیک می شود. شیشه شیرهای اونت این چنین نیستند و هوا به ته شیشه باز می گردد که این موضوع باعث عدم ایجاد نفخ در کودک می شود.