دلایل اصلی انتخاب تشک گارد دار چیست؟

کودکان به وسایلی نیاز دارند که خرید آن ها قبل از به دنیا آمدن نوزاد انجام می شود و سیسمونی نام دارد. این خرید شامل تمام وسایل مورد نیاز مادر و کودک از جمله بالش و تشک و.‌‌.. می باشد.

تشک های گارد دار نوع جدیدی از تشک ها هستند که لبه های برآمده ای دارند. این لبه های برآمده باعث مزایا و ویژگی های کلیدی در تشک های گارد دار شده اند که به بررسی چند نمونه از آن ها می پردازیم.

 

چه مزایا و معایبی در خصوص استفاده و یا عدم استفاده از تشک لبه دار، وجود  دارد؟ | پاسخگویان

 

تشک های گارد دار یک مزیت ویژه ای دارند که آن ویژگی، قرار گرفتن تشک گارد دار روی تخت والدین یا روی زمین و یا روی تخت خود نوزاد است. این ویژگی باعث ایمن نگه داشتن نوزاد در طول خواب می شود. والدین در ابتدای تولد هر نوزادی علاقه دارند که به صورت ۲۴ ساعته از او مواظبت کنند به همین علت موقع خواب نیز کودک را در کنار خود قرار می دهند اما این کار اگر با تشک عادی انجام شود ممکن است جان نوزاد را به خطر بیاندازد چرا که والدین در خواب هوشیار نیستند و فشاری را ناخواسته به کودک وارد می کنند اما استفاده از تشک های گارد دار به راحتی از بروز چنین مشکلی جلوگیری خواهد کرد.

 

تشک های گارد دار محافظ کودک در برابر والدین مي باشند و همچنين از کودک در برابر خودش نیز محافظت می کنند. بعضی از کودکان ممکن است در خواب غلت بزنند و راه تنفسی خود را ببندند، یا این که زیاد جا به جا شوند و از روی تخت بیوفتند. تشک لبه دار نه اجازه افتادن و نه اجازه جا به جایی اضافی را به نوزاد نخواهد داد و شما می توانید با خیالی آسوده کودک خود را درون تشک قرار دهید.

 

علاوه بر موارد بالا، از تشک لبه دار می توان در انواع حمل و نقل ها حتی مسافرت نیز استفاده نمود. به منظور حمل و نقل راحت تر، دستگیره هایی روی تشک طراحی شده است.

 

آیا تشک لبه دار با تشک گارد دار تفاوت دارد؟

خیر هر دوی آن ها تقریبا یکی هستند و در عوامل ریزی همچون ابعاد، کیفیت، قیمت و رده سنی تفاوت های کوچکی با یکدیگر دارند.

 

فاکتور قیمت گذاری تشک های گارد دار به چه صورت است؟

تشک های گارد دار بر اساس فاکتور هایی نظیر کیفیت، ابعاد، رده سنی و برند تولید کننده قیمت گذاری می شوند.

 

تشک های گارد دار قابل شستشو هستند؟

بله تشک های گارد دار را می توان شست اما نحوه شستشو برند ها با هم متفاوت است، مثلا نحوه شستشو یک برند به صورتی است که تنها با دست می توانید آن را بشورید اما برندی دیگر قابل شستشو با ماشین لباسشویی نیز باشد یا یک برند رویه جدا شدنی داشته باشد که به راحتی بتوانید آن را جدا کرده و بشورید.