دستگیری 4 نفر به دلیل توزیع الکل طعم دار در عطاری

مدیرکل زندانهای دولتی استان البرز از کشف الکلهای طعم دار در برخی از عطرهای کرج و دستگیری چهار نفر خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، علی اکبر مختاری با اشاره به بازرسی از عطرهای استان البرز که از 17 مه امسال آغاز شده است ، اظهار داشت: در این بازرسی اعتصاب ، 4 واحد عطر پلمپ و 4 نفر نیز بودند. دستگیر شد

مدیرکل زندانهای دولتی البرز با بیان اینکه اتهام این افراد ایجاد یک موسسه پزشکی غیرقانونی است ، افزود: براساس قانون دادسرای دولت و امور بهداشت و درمان ، هر واحد عطر که در آن مواد مخدر پیدا می شود ، در ماده مورد بحث قرار می گیرد. 11 کمیسیون ” و مجازات این افراد بسته شدن دائمی است.

وی با اشاره به اینکه برای قاچاق مواد مخدر تا 10 میلیون تومان ، سیستم کیفری دولت حکم و رویکرد قضایی صادر می کند ، اظهار داشت: در زمینه فروش مواد مخدر مواد مخدر پرونده به دادگستری ارجاع می شود.

مختاری با بیان اینکه این بازرسی توسط گشت ویژه بازرسان صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان غذا و داروی و سازمانهای اجرای قانون انجام شده است ، افزود: در برخی از عطرها فروش الکلهای طعم دار انجام می شود و اقدامات قضایی صورت می گیرد. .

وی با اشاره به اینکه در اجرای این پروژه همه عطرسازها مشخص شده اند ، اظهار داشت: بسیاری از واحدهای عطریات پروانه کسب و کار در سطح شهر ندارند ، در این صورت اتحادیه باید پاسخگو باشد.

مدیرکل زندانهای دولتی البرز با بیان اینکه برای کلیه واحدهای عطرسازی با کمک اتاق اصناف یک مرحله آموزشی برگزار شد که در آن هشدارها و درک لازم از قانون برگزار شد ، افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی ، واحدهای عطر سازی با تعداد زیادی تخلفات شناسایی شده اند

وی با اشاره به برنامه بازرسی مواد غذایی اظهار داشت: دو رستوران دیگر کرج به دلیل داشتن گوشت مشکوک پلمپ شده اند.

سایت محلول