دستگاه برش و حکاکی مولتی استایل – سایت رسمی روتک

نفوذ رطوبت و آب باعث کاهش مقاومت پلاک مولتی استایل آن می شود. بهتر است این نکته را یادآور شویم که نباید از ورق های مولتی استایل در مکان هایی که در مقابل تابش نور مستقیم قرار دارند و یا با آب در تماس هستند استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید که این ماده در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان نمی دهد.

راحت تر میتوان این رنگها را در فروشگاههای مختلف پیدا کرد اما با این حال ورق های رنگی را نیز میتوان بر اساس کالیتههای موجود انتخاب کرد. تنوع وسیع رنگ در این متریال نیز آن را به محصولی پرکاربرد در صنایع مختلف تبدیل نموده است. این ورق ها دارای مزیت وزن کم، سادگی در حمل و نقل، سهولت در برش و تنوع وسیع در طرح و رنگ هستند. از دیگر ویژگی های این ورق ها تنوع در تولید به صورت براق و خش دار است که هر کدام دارای ویژگی و مزیت منحصر به فردی است. در این تایل ها لایه دومی که روی ABS قرار می گیرد دارای تنوع طرح و رنگ زیادی است.

نوع براق و نوع خشدار این ورق ها باعث تنوع تولید تابلوهای چاپی می شود. این ورق ها در نوع وسیع تولید می شوند اما پرکاربردترین رنگ های آن مولتی استایل طلایی و نقره ای است. استفاده میشود. ورق مولتی استایل، در 2 نوع خشدار و یا آینه ای تولید میشود. از این ورق ها بیشتر در ساخت پلاک و یا تابلو استفاده می شود. این لایه حاوی رنگ ها و طرح های متعددی است که بنا به نوع تابلو و کاربردهای آن به سلیقه مشتریان و خلاقیت تابلوساز مورد استفاده قرار می گیرد . زیبایی و لاکچری بودن این ورق ها، در یک نگاه چشم بیننده را به سمت خود می کشد!

تایل به صفحات مربعی اطلاق می شود که ساختار آنها با توجه به نوعشان میتواند متفاوت باشد و همین طور باعث می شود تا محیطی که در آن قرار میگیرند جلوه ای زیبا و مدرن به خود گیرد، یکی از انواع این تایل ها، تایل های معرق مولتی استایل هستند که در این محتوا بررسی می کنیم. تایل مولتی استایل یکی از انواع ورق های پلاستیکی می باشد که با لایه ای طرح دار روکش شده است. برش مولتی استایل: صنعت تبلیغات یکی از صنایع رو به رشدی است که در طول سال های اخیر پیشرفت های متعددی به خود دیده است.