دستورات رئیس جمهور به وزیران بهداشت و کشور

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای روحانی به وزیر بهداشت، دستور داد با تشدید فعالیت‌ها و اعمال نظارت از سوی ستاد‌های استانی مقابله با کرونا در دو استان و چند شهر که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا رشد داشته است، برای مهار روند رشد ابتلا به ویروس در این مناطق اقدام کند.
رئیس جمهور با اشاره به بازگشایی مراکز پرتجمع، اماکن مقدسه و حرم‌های شریف و همچنین فعالیت ادارات با ظرفیت کامل از هفته آینده، افزود: ضروری است که با همکاری و همراهی مسئولان این مراکز، دستور‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت شود و وزارت بهداشت نظارت دقیق و مستمر بر این امر را در دستور کار قرار دهد. دکتر نمکی نیز گزارش کاملی از وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کشور ارائه کرد.

آقای روحانی همچنین به وزیر کشور دستور داد به استانداران و مسئولان شهر‌هایی که در روز‌های اخیر شاهد رشد تعداد مبتلایان به کرونا بوده اند، ابلاغ کند مراقبت‌ها را افزایش دهند و مردم را به رعایت کامل اصول بهداشتی دعوت کنند. رئیس جمهور تاکید کرد: مردم استان‌ها و شهر‌های که با شیوع کرونا مواجه هستند باید توجه داشته باشند که اگر اصول و مقررات بهداشتی را رعایت نکنند، ممکن است مجبور به بازگرداندن برخی محدودیت‌ها شویم. رئیس جمهور از مردم هم بخاطر رعایت نکات بهداشتی در برگزاری نماز عید فطر قدردانی کرد.

[ad_2]

Source link