درک چگونه به دوست پسر سابق خود بازگشت دوباره از طریق قوانین جاذبه

[ad_1]

سعی کنید نگران نباشید حتی اگر شما در یک وضعیت جهنمی در حال حاضر آن را نشان نمی دهد که این برای همیشه در این وضعیت است. از دست دادن خود را در رابطه صرفا به دلیل اینکه شما ریخته شد مورد نیاز است به دلیل وجود انبوه از چیزهایی که شما می توانید سعی کنید به بازسازی شور و شوق خود را برای شما.

شما احتمالا نمی شناسد به همین دلیل دوست پسر خود را در سمت چپ شما و رفتار خود می تواند به نظر می رسد کاملا از شخصیت, اما شما هنوز هم پیدا کردن چیزهایی که شما می توانید در مورد آن انجام دهید. احساس خشم و بیش عاطفی در حال حاضر احتمالا't آیا شما هر گونه نعمت را در دراز مدت, it's رفتن به فقط شما را بدتر می کند. او'll مسلما بازگشت به شما اگر شما با استفاده از کارشناس دانش و هرگز به این را با چشم خود را بسته است.

آن's زمان برای چیزی متفاوت است. آن را ضروری است که شما احساسات خود را تحت کنترل به عنوان سریع به عنوان شما می توانید اگر شما در حال ایستاده در هر فرصتی از او می خواهم شما را به عقب دوباره. شکی وجود ندارد که احساسات خود را خواهد شد در حال اجرا پس از یک استراحت و خواهد شد که شما احساس بسیار عصبانی و ناراحت است. اگر شما این کار را انجام نمی پس از آن وجود خواهد داشت زمان سخت در پیش رو برای شما. شما نمی خواهید به پایان رسید تا ساخت یک احمق از خود و یا آن را دشوار خواهد بود به عقب.

هرگز اجازه می دهد خود را به خم شدن به اعماق پرتاب سوء استفاده در او و یا ندبه برای او به شما را, آن را از نگاه زیبا و تمام احترام که او را برای شما از دست خواهد رفت. اگر شما انتخاب می کنید به این مسیر شما آن را پشیمانی که این آخرین چیزی است که او می خواهد به شنیدن. گونه نر بسیار متفاوت از زنان در این رابطه آنها دوست ندارند برای مقابله با احساسات به عنوان این باعث می شود آنها احساس ناراحت کننده است.

شما باید همه چیز را در قدرت خود را برای خودتان جذاب به او را دوباره و این بدان معنی است که وجود خواهد داشت بدون اشک و یا بداخلاقی در مقابل او! شما نمی خواهید او را به ترحم شما را در هر راه اما جای تعجب در مورد چگونه به خوبی شما به نظر می رسد دست زدن به شکستن. اگر او به پایان می رسد تا احترام شما و سپس این کار شگفتی برای شما در گرفتن او را. احترام تنها پایه و اساس یک رابطه موفق, بنابراین مطمئن شوید که آن را در محل قبل از اینکه شما بر روی مرحله بعدی. اگر شما متوجه چگونه خاص شما او را بیش از حد و دیدگاه شما را تغییر دهد و همچنین.

کلید ساخت خودتان احساس بهتری در مورد خودتان به دست گرفتن کنترل وضعیت خود را. Cry your heart out و سرخوردگی خود را در یک راه سالم, اما شما باید به خودتان را انتخاب کنید و با چیزهایی که اگر شما می خواهید او به شما در راه مثبت. از این راه است که شما را در مقابله با درد قلبی است که به شما مجموعه جدا از بقیه بنابراین مطمئن شوید که شما را قوی و مصمم رویکرد است. شما باید نگاه خود را به عنوان افراد دیگر را به شما جلوگیری از ساخت هر گونه نامنظم تصمیم گیری. شما ذاتا می دانیم که گریه و التماس به سابق خود را دوست پسر جذاب نیست این در ذهن نگه دارید.

شاید او به پایان خواهد رسید برگشت هم با شما به عنوان او احساس گناه در مورد آنچه اتفاق افتاده است. واقعا این نوع رابطه است که شما می خواهم ، شما می خواهید یک پسر برای اینکه با شما از انتخاب و نه ترحم. چگونه می تواند شما را احتمالا می خواهید این نوع از عشق ؟ آن را به مراتب بهتر خواهد بود برای شما به خود را.

در تمام احتمال آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای شما را به نیش خود را به لب و عقب نگه دارید زمانی که شما خشمگین و احساسات ستم و درد قلب. این زمانی است که ما به شما توصیه به دوری از او و این وضعیت برای زمانی که ممکن است. این به این معنی است که شما باید برای رفتن بر روی Facebook و ترک مرموز پیام برای او به کشف آن خواهد بود نکته آشکار او است که شما فقط می خواهم توجه خود را. این چیزی است که شما نمی خواهید او را به فکر می کنم شما باید به ظاهر خود بسیار کنترل شده و قوی برای او به دیدن شما در یک نور متفاوت است. نر روانشناسی یک چیز پیچیده اما اگر شما به او فکر می کنم که شما در مورد شکستن تا او شروع به علاقه مند در شما دوباره. مردان مانند هیجان تعقیب و گریز و این ایده که آنها می توانید چیزی است که سخت است برای به دست آوردن.

واقعیت این است که اعتماد به نفس جذاب و جذاب و اینها دو چیز است که شما می خواهید به شریک زندگی خود را. بنابراین جعلی آن را اگر شما به اما ماموریت خود را به نگاه و احساس و فقط ساده اعتماد به نفس در مورد خودتان. شما احتمالا متوجه خودتان است که شما اعتماد به نفس شما به عنوان یک بار بود و مردان جذب نمی شوند به این. آنها در نهایت کشیده شده به زنان که می دانید خود را در ذهن و احساس ارزش به خود. گرفتن کامل را بیش از و جراحی پلاستیک می دهد این تصور که شما یک دستور کار به شریک زندگی خود را به عقب و اگر او آماده است تا این فشار را از او دور. بنابراین شما باید و شاید سعی کنید یک عطر جدید و یا یک مدل موی جدید. این تفاوت های ظریف باید همه تفاوت!

اگر شما هنوز هم خواندن و سپس شما باید تمام عزم و اراده است که شما نیاز به منظور پیروزی او بازگشت. این در ذهن نگه دارید در هر زمان که شما خسته یا پریشان. در حال حاضر آنچه شما باید انجام دهید این است که تیک برخی از چیزهایی که شما فهرست و وضعیت خود را بهبود بخشد. چه چیزی باعث شد که او در عشق با شما سقوط در وهله اول ؟ شما هنوز هم باید آن را داشته باشد بنابراین شروع به تمرین است که راه رفتن او را بسیار دوست داشت در مورد شما و یا یادگیری به خنده دوباره. هنگامی که شما کشف این چیزهایی که در مورد خودتان و شما شروع به احساس یک کل خیلی بهتر در مورد وضعیت و متوجه است که شما با در اختیار داشتن تمام ابزار است که شما نیاز به sam whitaker او دوباره.

با کار کردن با هر کدام از این نکات به شما'll را آغاز کرده اند به طور خودکار فریب او را با این حال این فقط آغاز است. شما را کشف ایده های فوق العاده در زیر می توانید او را دوباره!

[ad_2]