درمان بیماری ها با بوتاکس

 

ما می خواهیم در این مبحث به کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس بپردازیم، امروزه بوتاکس جزو روش های پر طرفدار برای جوان سازی پوست و درمان برخی از بیماری ها محسوب می شود. به مرور زمان وافزایش سن پوست دچار چین و چروک می شود که شادابی و جوابی پوست را کم می کند، این موضوع سبب نگرانی و کم شدن اعتماد به نفس در افراد می شود، و موجب می شود فرد به دنبال راه حل برای درمان ان باشد یکی از این راه حل ها تزریق بوتاکس در محل هایی که دارای چین و چروک است. نوع بوتاکس و کلنیکی که شما تزریق انجام می دهید دارای اهمیت ویژه است، پس ما در این مطلب در مورد کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم.

_ درمان بیماری ها با بوتاکس

_ مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

_ فرق بین ژل و بوتاکس

_ از چه سنی می توان بوتاکس تزریق کرد

_ کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس

 

درمان بیماری ها با بوتاکس

فواید بوتاکس فقط به زیباسازی پوست و درمان چین و چروک ها ختم نمی شود، بلکه بوتاکس خواص درمانی زیادی نیز دارد. در اوایل از بوتاکس برای درمان گرفتگی ماهیچه ی پلک استفاده می شده بعد ها مشخص شد که برای درمان چین و چروک ها نیز می توان از بوتاکس استفاده کرد، در ادامه می خواهیم به برخی از خواص درمانی بوتاکس بپردازیم.

ممکن است در کنار بوتاکس به عمل لابیاپلاستی نیز نیاز داشته باشید که در این صورت می توانید عکس های عمل لابیاپلاستی زرکلینک را مشاهده نمایید.

درمان میگرن: افرادی که میگرن های شدیدی دارند، می توانند با تزریق بوتاکس میگرن خود را بدون استفاده از دارو درمان کنند. بوتاکس با ارام کردن عضلات و بی حس کردن عضلات از درد های پیاپی که میگرن سبب ان می شود، جلوگیری می کند. درمان کردن میگرن از مزایای مهم بوتاکس است.

درمان اسپاسم عضلانی: کار اصلی بوتاکس فلج کردن و ارام کردن عضلات است که برای افرادی که خیلی اسپاسم عضلانی دارند کو دچار گرفتگی عضلات در بزرگسالی می شوند، تزریق بوتاکس توسط پزشک توصیه می شود.

درمان واژینیسموس: یا همان اسپاسم عضلانی واژن که هنگان برقراری رابطه رخ می دهد، و باعث می شود رابطه ای دردناکی داشته باشید که دیگر قادر به ادامه ی رابطه نیستید و ترس از رابطه دارند که به مرور باعث سرد شدن رابطه زناشویی می شود. برای درمان این بیماری بی حسی قوی در واژن تزریق می کنند و سپس بوتاکس تزریق می کنند، که بوتاکس با فلج کردن عضلات از گرفتگی عضلات جوگیری می کند و واژینیسموس را درمان می کند.

بوتاکس اگر درست تزریق شود هیچ عوارضی ندارد. از عوامل مهمی که در نتیجه ی بوتاکس تاثیر دارد، کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس معتبر را میشه نام برد.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس 

مراقبت های بعد از انجام تزریق در نتیجه ی بوتاکس شما تاثیر گذار است و باید مراقبت هایی را بعد از ان انجام دهید. شما می توانید برای اینکه بوتاکس بهتر جاگیری شود از حرکت هایی مانند اخم کردن یا چپ چپ نگاه کردن استفاده کنید، از ماساژ دادن صورت خودداری کنید، بعد از انجام بوتاکس نباید دوش اب داغ بگیرید، از خوردن دارو های مثل ایپوبروفن که ضد التهابن جلوگیری کنید، از خوردن الکل و همچنین سیگار کشیدن در روزهای اول بعد از تزریق بوتاکس خودداری کنید، اگر جزو افرادی هستید که روزانه ورزش می کنید ورزش های سنگین را انجام ندهید، بعد از تزریق بوتاکس تا 3_4 ساعت  بعد از ان دراز نکشید زیرا باعث افزایش ورم صورتتان می شود. تا 4 ساعت بعد از تزریق اگر قصد بیرون رفتن دارید حتما از کرم های ضد افتاب استفاده کنید.  

فرق بین ژل و بوتاکس

بوتاکس باعث رفع چین و چروک های صورت می شود و شما می توانید حداقل یک هفته بعد از تزریق نتیجه ی ان را ببینید و همواره عوارض بوتاکس کم تر ژل است، که در مدت کوتاهی این عوارض از بین می روند و ماندگاری ان 5 تا 6 ماه است.

تزریق ژل نیز برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده می شود و عوارض ان بیشتر از بوتاکس است که این عوارض بعد از گذشت دو هفته از بین می روند، برای تزریق ژل بهتر از شما تست حساسیت انجام دهید زیرا احتمال دارد که ژل باعث ایجاد حساسیت هایی در شما شود.

در برخی از موارد بیمار می تواند هم از ژل و هم از بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت خود استفاده کند که متخصص می تواند بیمار را در این زمینه بهتر راهنمایی کند.

از چه سنی می توان بوتاکس تزریق کرد 

سنی خاصی برای تزریق بوتاکس وجود ندارد امروزه بوتاکس یک روش پر طرفدار برای از بین بردن چین و چروک ها و هم چنین برای افزایش زیبایی در بین جوانان و بزرگسالان است ، حتی افرادی که در صورت خود چین و چروکی ندارند برای افزایش حجم گونه یا لب های خود بوتاکس تزریق می کنند. ولی شما می توانید بعد از سن 25 سالگی که اغلب در این سن چین و چروک هایی در صورت پدیدار می شوند از بوتاکس استفاده کنید بعضی از افراد برای جلوگیری از ایجاد چین چروک برای پیشگیری نیز بوتاکس تزریق می کنند اما زیر 18 سال تزریق بوتاکس به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود.

کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس

 مراجعه به کلینیک زیبایی و تزریق بوتاکس مناسب میتواند تاثیر زیادی در موفقیت و پیشرفت عمل زیبایی شما داشته باشد. دلیل عمده ای که بسیاری  از افراد به دنبال یافتن بهترین کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس هستند این است که هرکدام از این مراکز خدمات متفاوتی را به بیماران خود ارائه میدهند اما بهترین  کلنیک های زیبایی و تزریق بوتاکس تمام تلاش خود را مبنی بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود میگذارند. نکته بسیار مهم این است که ما حتما برای رسیدن به نتیجه مناسب از عمل زیبایی خود به بهترین ها مراجعه کنیم چرا که اصولا برای هرکاری، بخصوص که با زیبایی و سلامت ما در ارتباط باشد بهتر است که حتما به بهترین ها مراجعه کنیم. به همین منظور هم شناخت ویژگی های بهترین کلنیک زیبایی و تزریق بوتاکس و همچنین، آشنایی با خدماتی که ارائه میدهند و امکاناتی که در این کلنیک ها وجود دارد اهمیت بسیار زیادی دارد.