داکت اسپلیت اینورتر هیوندای

داکت اسپلیت اینورتر هیوندای

داکت اسپلیت اینورتر هیوندای مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا اهمیت بهره مندی از فناوری های نوین در ظرفیت های 9000 الی 24000 btu/h با قابلیت عملکرد سرد و گرم طراحی و در بازار موجود می باشدبه کارگیری از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا اصلی امکان عملکرد ضدقارچ و اقتدار فیلتراسیون بالا از ورود مواد آلرژی زا و گرد و غبار به فضای اتاق مانع بعمل می آورد، به این ترتیب اثر گذاری بسزایی در بهبود و ارتقاء کیفیت هوای تنفسی دارد.

سیستم های تهویه مطبوع شرکت هیوندا مهم حیث کردن تکنولوژی روز عالم و به کارگیری ملزومات رشته ای اعم از کمپرسور روتاری GMCC و پنل های هوشمند، در جهت کاهش مصرف برق و طول عمر فرآورده  موفق بوده اند. کمپرسور بکار رفته در داکت هیوندای دسته اینورتر از نوع روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محفظه زیست است.

 استفاده از کیت اینورتر در ساخت همین اسپلیت ها موجب کاهش 70 درصدی مصرف انرژی شده و می اقتدار سوای اتلاف انرژی دمای اتاق را به مرتبه دلخواه عضو رساندقابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی دو فصلی هستند و میتوان در هر هنگامی هوایی مطبوع را در اتاق تجربه نمود.

کمپرسورها در سیستم داکت اسپلیت هیوندای در دو مدل اینورتر و معمولی می باشند که تاثیر مستقیمی بر روی مصرف برق دستگاه خواهد داشت. یونیت داخلی داکت اسپلیت درست به مثل حرفه کویل، هوای محفظه را به وسیله دریچه مکش جذب کرده و بعد هوای دریافتی را در مجاورت لوله های سرد یا گرم قرار می دهد و پس از آن پرتاب می کند.

از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت اینورتر هیوندای میتوان به طراحی بهینه لوله های ورودی و خروجی در جهت افزایش ساخت سرما، بهره وری از سیستم Sub-Cooling و فیلتر قابل شستشو دستگاه اشاره کرد. داکت اسپلیت اینورتر هیوندا اهمیت معمولی ترین سیستم و کنترل ریلکس دستگاه کار را به جهت کل کاربران یک محیط سهل و آسان ساخته است. از داکت اسپیلت می توان در کاربری های اداری، تجاری، درمانی و مسکونی بهره برد.

درباره مارک هیوندای

هیوندای برندی کره‌ای می باشد که همت می نماید محصولات خود را طبق اساسی استانداردهای روز عالم و اهمیت استعمال از بهترین مواد اول تنظیم کند. محبوبیت محصولات همین مارک در سراسر این دنیا نشان از این داراست که هیوندای در این دستور پیروز بوده است. در کشور ایران نیز کولرهای گازی هیوندای خریداران زیادی داشته و به‌عنوان محصولاتی باکیفیت و بادوام شناخته می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت داکت اسپلیت اینورتر هیوندای با کارشناسان ما در تاسیسات دات کام در ارتباط باشید.