دانلود رایگان سریال ایرانی جنگی

مشتری BitTorrent را بارگیری و نصب کنید . BitTorrent یکی از موثرترین و محبوب ترین روش ها برای بارگیری فایل های بزرگ در اینترنت است و بنابراین یک روش محبوب برای بارگیری فیلم ها است. برای بارگیری این فایل ها به یک برنامه BitTorrent (که به عنوان مشتری BitTorrent از آن یاد می شود) و یک وب سایت موتور جستجوی BitTorrent (که به عنوان یک ردیاب تورنت نامیده می شود) نیاز دارد.
مشتریان مشهور BitTorrent شامل uTorrent ، qBittorrent ، انتقال ، Deluge و Tixati است.

تصویر با عنوان بارگیری یک فیلم مرحله 7
2
از خطرات آگاه باشید. در بیشتر کشورها ، دانلود فیلمی که شما قانونی آن را خریداری نکرده اید ، نقض قوانین حق چاپ است و می توانید با جریمه های گسترده و حتی زمان زندان روبرو شوید. به طور پیش فرض ، آدرس IP شما هنگام استفاده از BitTorrent مخفی نمی شود و ممکن است منجر به مجازات هایی از ارائه دهنده خدمات اینترنت شما شود.

تصویر با عنوان دانلود فیلم مرحله 8
3
جستجوی یک فیلم در موتور جستجوی BitTorrent . سایت های ردیاب تورنت و موتورهای جستجوی تورنت بسیاری وجود دارد که می توانند از آنها برای یافتن فایلهای تورنت استفاده کنید ، اما می توانید از موتورهای جستجوی معمولی نیز مانند گوگل استفاده کنید. بسیاری از سایت های ردیاب تورنت و موتورهای جستجو تورنت حاوی تبلیغات تهاجمی ، مواد گرافیکی بزرگسالان هستند و بعضی اوقات می توانند فایلهایی داشته باشند که حاوی بدافزار یا ویروس هستند. قبل از بارگیری هر چیزی یک منبع ایمن و معتبر پیدا کنید.
فقط فیلم های حقوقی دارد که می توانید با استفاده از BitTorrent بارگیری کنید و مکان خوبی برای شروع است.
تصویر با عنوان بارگیری فیلم مرحله 9
دانلود فیلم های 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

پرونده تورنت را با مشتری BitTorrent خود باز کنید . برای بارگیری آن در سرویس تورنت ، بر روی فایل تورنت دوبار کلیک کنید. بسته به تنظیمات شما ، بارگیری باید به طور خودکار شروع شود.
تصویر با عنوان بارگیری یک فیلم مرحله 10
5
پرونده فیلم را باز کنید. پس از پایان بارگیری تورنت ، نرم افزار مشتری شما فایل تصویری را در محلی که به آن اشاره کرده اید ذخیره می کند.
روش
3
استفاده از خدمات On-تقاضا
تصویر با عنوان بارگیری فیلم مرحله 11
1
خدمات متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. برخی از خدمات مبتنی بر اشتراك ، مانند Netflix ، ماهانه هزینه ای را برای شما فراهم می كنند كه فوراً فیلم ها را پخش كنید و همچنین آنها را در رایانه بارگیری كنید تا بتوانید آنها را به صورت آفلاین تماشا كنید. سایر خدمات ، مانند iTunes و Google Play ، فیلم هایی را ارائه می دهند که می توانید بصورت جداگانه خریداری کنید و بدون پرداخت هزینه ماهیانه بارگیری کنید. و برخی خدمات مانند Amazon Video هر دو گزینه را ارائه می دهند. برخی از خدمات محبوب فیلم های مورد نیاز عبارتند از: