خود را جادویی فراوانی مجله

[ad_1]

“مالی فراوانی است که به سادگی جهان در پاسخ به سازگار افکار و احساسات فراوانی است.” – Abraham-Hicks

از آنجایی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد فراوانی مجله فرایند-احتمالا شش سال پیش در حال حاضر – من انجام شده است آن روزانه است. این در واقع یکی از مورد علاقه من فرآیندهای دلیل آن را سرگرم کننده و آسان است. و اوه آره, چون آن را جذب فراوانی بیشتر!

در اینجا معامله: هر زمان که من دریافت پول در هر شکل من سند آن را, آن را درک و آن را جشن می گیرند. که در آن است!

چرا من این کار را انجام? نقطه چیست ؟ به خوبی بر این واقعیت است که آن را آسان و سرگرم کننده و یک آهنربا برای فراوانی بیشترآن را اذعان این واقعیت است که آنچه که شما در تمرکز افزایش می یابد. اگر شما تمرکز بر دریافت پول در هر شکل و با شادی و قدردانی خود را از درآمد رشد خواهد کرد… و آوردن شادی بیشتر و قدردانی… و درآمد بیشتر و… بیشتر شادی و قدردانی ،

فراوانی مجله ترکیبی از قدرت تمرکز با سحر و جادو از قدردانی و بالا ارتعاشی شادی جشن. آن را چک کنید:

*سند آن! من از فراوانی مجله در یک سند Word از آنجا که کارآمد ترین برای من اما چند تا از مشتریان من آن را بیشتر از یک مراسم با استفاده از یک نوت بوک ویژه و مورد علاقه خود را قلم.

برای من فراوانی مجله من با استفاده از یک تعریف گسترده از “پول در هر فرم.” علاوه بر این واضح تر درآمد از مربیگری و فروش کتاب من نیز عبارتند از:

* پیدا کردن تغییر در کوچه و خیابان (واقعا جالب)

* کسی که رفتار من را به ناهار یا شام و یا حتی یک فنجان چای

* خرید چیزی است که من می خواستم و آن را در فروش

* برنده جایزه

* کسی که به من یک هدیه

* درآمد بهره در یک حساب بانکی یا سرمایه گذاری های بزرگ و یا کوچک آن می رود در مجله من!

در علاوه بر این به مستندسازی و درآمد من در حال حاضر همچنین سند سخاوت. به من که سخاوتمندانه است که بخش مهمی از فراوانی است. که سخاوتمندانه با دیگران است خوب سنج چگونه فراوان من احساسبنابراین هر زمان که من سخاوتمندانه به دیگران از آن می رود در فراوانی مجله نیز هست. وقتی که من خرید یک هدیه برای کسی که بیش از برای شام, کمک به خواهر زاده من سفر صندوق را بزرگ اضافی نکته برای خدمات عالی و…. من آن را بنویسید قدر که من باید پول به آن را انجام دهد و جشن دو طرفه جریان پول در داخل و خارج, در داخل و خارج, در داخل و خارج.

یکی دیگر چیز زیادی در مورد مستند فراوانی است که شما باید یک رکورد از آن را و شما می توانید به عقب برگردید و دوباره خواندن مجله خود را ماه ها یا حتی سال بعد. شما خواهد شد شگفت زده چقدر فراوانی شما را فراموش کرده ام در مورد! آنچه که شما در تمرکز رشد می کند و رشد می کند و رشد می کند بنابراین تمرکز فراوانی است که جریان به شما هر روز از تمام منابع و کمک کند که به وفور رشد می کنند.

*آن را درک! شما قادر به درک پیدا کردن یک چهارم در خیابان یا حتی یک پنی ؟ خیلی احساس خوبی به با تشکر از جهان در هر زمان پول به زندگی شما می آید. پول کشیده شده است به شما به عنوان شما آن را اعتراف آن را درک و آن را جشن می گیرند. هنگامی که شما درک پول در آینده که پول را احساس خوش آمدید و خود را دوستان.;-]

“بیشتر سپاسگزار شما می توانید برای پول شما – حتی اگر شما بسیار بسیار بیشتر از ثروت شما را دریافت خواهد کرد.” – Rhonda Byrne

*آن را جشن می گیرند! خیلی احساس خوبی به شیر احساس فراوانی با گفتن چیزی مانند “هر کس می خواهد به من پول!” یا “من دوست دارم پول و پول من را دوست دارد!” بالا ارتعاشی شادی جشن باعث می شود شما یک بازی به تمام دیگر شاد شرایط خود را در گرداب.

قانون جاذبه مسابقات لرزش خود را. که آن یکی و تنها ، بنابراین برای ایجاد فراوانی بیشتر در زندگی خود تمرکز خود را همیشه در حال جریان همیشه در حال گسترش فراوانی است. به شما به عنوان انجام این کار, شما پخش روشن لرزش فراوانی و قانون جاذبه هیچ چاره ای جز به مطابقت آن با – بله – فراوانی بیشتر!

این یک جهان بی نهایت فراوانی و شما را وادار به تصمیم می گیرید چه مقدار رفاه و ثروت و ثروت شما اجازه می دهد به جریان به زندگی خود را. فراوانی مجله است یک راه عالی برای سند قدردانی و جشن فراوانی شما در حال حاضر اجازه می دهد در. و این یک روش فوق العاده برای سیگنال جهان که شما باز به اجازه می دهد حتی بیشتر!

[ad_2]