خنده با صدای بلند به خواندن کتاب عاشقانه

[ad_1]

چه بهترین برای خواندن از یک کمدی رمانتیک کتاب است که نکات طنز. همه ما لذت بردن از خواندن خنده دار داستان های عاشقانه که همیشه یک پایان خوش. هیچ کس می خواهد به ریختن یک قطره اشک بر سرنوشت غم انگیز عشق است و هر کس دوست دارد به دیدن خود و یا مورد علاقه خود را جفت از دوستداران متحد در پایان. لیست زیر به چند عنوان است که داشته های خود را خنده دار به سمت بالا در حالی که گفتن یک داستان عاشقانه.

زیبا Player by Christina Lauren

آن را با تمرکز بر یک گرادیان دانش آموز است که یک دختر nerd. با کمال تعجب او می افتد به صورت کامل در مقابل مرد است که یک کلاسیک, playboy. هانا Bergstrom مچاله شده را در تابستان از دوران کودکی است. چه اتفاقی می افتد زمانی که دو قطب مخالف جذب می شوند نسبت به هر یک از دیگر ؟ آن را فقط یک جلسه از دوستان دوران کودکی و یا چیزی بیشتر.

Wallbanger توسط آلیس کلیتون

این کتاب می گوید داستان از یک طراح داخلی کارولین است که تنها برای مدتی بعد از تاریخ تبدیل شده است بسیار ناراحت کننده است. اما آنچه جلب توجه او است او را خوش تیپ همسایه Simon Parker, یک عکاس است. ایده خود را از سرگرم کننده است شرکای مختلف با جالب طعم. پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که او در دیدار کارولین داشتن یک طنز خشک.

فتنه انگیزی و تنقلات توسط تارا Sivec

یک مادر تنها در بیست سالگی کلر اجرا می شود به کارتر از گذشته که زندگی خود را تغییر. بخش خنده دار این است که او نمی خواهد به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد او به جز او عطر شکلات و نه او باید ایده خود را در مورد چهار ساله پسر. در ادامه به کشف کردن اگر آنها در پایان به ایجاد یک خانواده شاد با هم.

درهم توسط Emma تعقیب

همه چیز وارونه برای لیسانس واجد شرایط درو ایوانز که مسیرهای عبور با کاترین بروکس. فقط زمانی که او فکر او می دانست که همه چیز در مورد زنان او متوجه می شود که بسیاری هنوز به طور شناخته شده است. کیت نه تنها نگه می دارد او را پریشان است اما همچنین یک رقابت سخت به او. فقط زمانی که او در مورد به دست آوردن همه چیز را او خواسته های خود اطمینان بیش از حد قرار می دهد یک توقف به رگه برنده خود را. خرید نوشتن را به می دانم که چگونه او با چالش های زندگی در او پرتاب.

قانون جاذبه توسط N. M. Silber

قانون جاذبه در مورد دو وکیل بسیار در عشق. گابریل و همجنس به یکدیگر عشق تنها می شود از هم جدا نگه داشته و توسط بسیاری از خواستگاران. می تواند عشق غلبه بر حسادت رقبا و جنون از سیستم عدالت برای جنایتکاران ؟ خواندن برای پیدا کردن همان به عنوان یک کلاسیک womaniser می افتد برای یک دختر که بیزار از جمله عادات.

شما می توانید نگه داشتن یک راز ؟ توسط Sophie Kinsella

این نسخه بر اساس اما کسانی که مشتاق به عنوان یک بازاریابی اجرایی است. این زمانی است که او سهام خود را تاریک ترین اسرار با یک غریبه نشسته در کنار او در یک پرواز بازگشت به خانه است که خواستار یک نقطه عطف در زندگی او است. غریبه اتفاق می افتد به رئیس خود را که می خواهد به استفاده از اعترافات برای آخرین آگهی مبارزات انتخاباتی خود را برای شرکت است. یک پیچ در داستان نگه می دارد زمانی که آنها شروع به دوستیابی و عاشقانه شکوفه های پس از پر سر و صدا آغاز شد.

گرفتن مورد علاقه خود را کپی و نشستن برای خواندن جلسه کمدی عاشقانه رمان.

[ad_2]