خرید اکانت Embase : دسترسی به Embase

هزینه حساب را به یکی از شماره های حساب سایت مشخص کنید که در لینک زیر مشخص شده است. افرادی که می خواهند حساب کوکران قدیمی خود را با کاربر قبلی تمدید کنند ، درست پس از واریز هزینه (طبق قیمت جدید اعلام شده در بالا) ، به آخرین ایمیل دریافت شده از ما پاسخ می دهند و جزئیات واریز را اعلام می کنند. فهرست استنادی نوعی پایگاه داده کتابشناختی است و به کاربر اجازه می دهد تا اسناد خود را به آسانی قرار دهد. پایگاه داده استنادی آنلاین ICI بر بستر وب و در جهت اندازه گیری عملکرد تحقیقات علمی در هند به صورت دوره ای می باشد. این پایگاه داده بهترین شواهد پزشکی موجود را از تحقیقات علمی و تجربی در زمینه بهداشت و درمان جمع آوری می کند. برای کمک به بهبود زخم، از سمپلینگ هایی که از فن آوری سیلیکون نرم و امن در ترکیب با ( Safetac ) و مواد حاوی نقره هستند و توسط Mölnlycke Health Care (Gothenburg، Sweden) کشف شده است، استفاده شده است.

سرچ در Embase
نتایج آزمایشات نشان داد که پوشش فوم حاوی نقره در ترکیب با Safetac ، فعالیت سریع و پایدار در برابر تعدادی از پاتوژن های زخم ایجاد می کنند و سبب کاهش کشت سلول های بنیادی شده و از تشکیل بیوفیلم پیشگیری می کند. بر طبق مطالعات انجام شده، پوشش فوم حاوی نقره در ترکیب با Safetac به آسانی استفاده می شود، و محیطی مناسب برای بهبود زخم فراهم می کنند و سبب کاهش درد میشوند. کلرید روی سطح بیشتری نسبت به اسید فسفریک ایجاد می کند اما به دلیل نگرانی های زیست محیطی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. فعال شدن با هیدروکسید پتاسیم از نظر سطح و کارایی نتایج بهتری نسبت به هیدروکسید سدیم برای کاربردهای مختلف نشان می دهد. کربنات پتاسیم در مقایسه با هیدروکسید پتاسیم ، بازده بالاتری را ایجاد می کند و سطح بیشتری برای جذب مولکولهای آلاینده بزرگ مانند رنگها تولید می کند. در اینجا ، ما فعال کننده های شیمیایی مورد استفاده برای تولید کربن فعال را مرور می کنیم. محصول اصلی بنیاد Cochrane است که مهمترین منابع را در زمینه بررسی سیستماتیک گرد هم آورده و بیشترین استفاده را از بانک Cochrane دارد.

در هسته اصلی آن Cochrane Review ، پایگاه داده ای برای مطالعات مروری و متاآنالیزها قرار دارد. با این حال، سوال اصلی این است که “نمایه” چیست؟ این تخفیف تا پایان ژوئن 1400 معتبر است. اطلاعات سپرده) ، حساب کاربری حداکثر تا 8 ساعت پس از تکمیل فرم ایجاد می شود و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. حساب کوکرین شما با همان نام کاربری و رمز ورود تمدید می شود و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. فروش یک حساب اختصاصی شش ماهه کوکرین با هزینه 155000 تومان. هزینه های حساب کوکرین مبلغ 199 هزار تومان برای شش ماه. بانک اطلاعات مرکزی ، اطلاعات کتابشناختی شامل مقالاتی در مورد آزمایشات بالینی کنترل شده است که در پایگاه داده های MEDLINE و EMBASE ذکر شده است. در روش MEDLINE (کتابخانه ملی پزشکی، Bethesda، ایالات متحده) و EMBASE (Elsevier BV، آمستردام، هلند) پایگاه داده های کتابشناسی مورد جستجو قرار گرفتند.

پایگاه داده Embase
کتابخانه کوکرین مجموعه ای از بانک های اطلاعاتی در زمینه پزشکی و رشته های مرتبط با بهداشت است. نارنجی و خاکستری در ستون detalis معنی خاصی دارند و نشان دهنده نوع منبع می باشند. رنگ ستون Details به تشخیص سطوح دسترسی کمک می کند.رنگ سبز نشان دهنده داشتن اشتراک توسط وزارت بهداشت. در صورتیکه در ستون publisher یا holder نام ناشر یا مجله ای وجود داشته باشه با کلیک بر روی اون می توان به صفحه مجله یا کتاب مربوطه راهنمایی شد. در صورت استفاده بر روی زخم هایی که نیاز به درمان ضد میکروبی موضعی دارند، استفاده از آنها مقرون به صرفه است. جستجوی الکترونیکی سیستماتیک در این زمینه در ۵ پایگاه داده: MEDLINE / PubMed ، EMBASE ، World of Science ، Cochrane و Scopus توسط محققان انجام شد. ما 81 مقاله را از پایگاه داده های Google Scholar ، PubMed ، Scopus ، Science Direct ، Embase و Medlin انتخاب کردیم. در برخی موارد ، علاوه بر اطلاعات کتابشناختی ، این پایگاه داده شامل خلاصه مقاله نیز Embase چیست می باشد. آنتی بیوتیک هایی با پوشش های نقره، به تدریج در کنار آنتی بیوتیک های سیستمیک مورد استفاده قرار می گیرند تا درمان کمکی برای از بین بردن میکروب های موجود در زخم و یا خطر ابتلا به عفونت کاهش یابد.