خبر ورزشی 14:30 جمعه 15 فروردین

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 مشروخ خبر ورزشی 14:30 از قرار ذیل بود…

 

پس از تعطیلی مسابقات فوتبال در نقاط مختلف جهان، پرداخت حقوق بازیکنان به مشکل بزرگ باشگاه‌ها تبدیل شده است…

چند خبر کوتاه.
وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد، پیگیری مسابقات و لیگ‌ها به یک باره اتفاق نخواهد افتاد و ستاد مقابله با کرونا در ورزش زمان لازم را برای آماده سازی و تمرینات تیم‌ها در نظر خواهد گرفت. سلطانی فر افزود: حداکثر تا پایان هفته آینده با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا به جمع بندی نهایی درباره سیاست‌های برگزاری مسابقات خواهیم رسید..
یوشیرو موری – رئیس کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مصاحبه با دیلی مِیلّ انگلیس گفت: خطر ویروس کرونا در سال ۲۰۲۱ رفع نمی‌شود و پیشنهاد من تعویق این بازی‌ها تا سال ۲۰۲۲ است، هرچند، نخست وزیر ژاپن مصمم به برگزاری مسابقات در تاریخ جدیدِ اعلام شده، یعنی در سال ۲۰۲۱ است..
مسئولان فدراسیون فوتبال بلژیک با اعلامِ پایان این فصلِ لیگ آن کشور، تیم بروخه را که با ۱۵ امتیاز اختلاف با تیم دوم در صدر جدول قرار دارد، به عنوان قهرمان معرفی کردند و تیم خنت که میلاد محمدی را در ترکیب خود دارد، نایب قهرمان شد..

یازدهمین دوره بازى هاى جهانى – ورلد گیمز – که قرار بود تیر ماه سال ۱۴۰۰ در امریکا برگزار شود، به دلیل تداخل زمانى با تاریخ جدید بازى هاى المپیک توکیو، با یک سال تعویق، به سال ۱۴۰۱ منتقل شد….
برگزار کنندگان مرحله پایانی مسابقات جام جهانی اسکی آلپاین در سال ۲۰۲۰ پس از لغو رقابت‌ها، از حامیان مالی خود خواستند، همه جوایز و مبالغی را که قرار بود به برندگان اهدا کنند، به مبارزه با ویروس کرونا اختصاص دهند..
بارسلونا برای فروش عثمان دمبله ۱۱۰ میلیون پوند تعیین کرد. لیورپول آرسنال و منچستر سیتی سه تیم بزرگ لیگ برتر انگلیس خواستار جذب دملبه هستند.؛ و .. شیوع ویروس کرونا، یک میلیارد دلار به باشگاه‌های فوتبال انگلیس ضربه زده است. قرار است مسابقات فوتبال در انگلیس، پس از پایان بحران کرونا بار دیگر از سر گرفته شود.

قهرمانان و ورزشکاران، همچنان با ورزش در خانه، آمادگی جسمانی و نشاط روحی خود را بالا نگه میدارند.

ورزش ایران در سالِ گذشته تلاش زیادی برای کسب سهمیه‌های المپیک کرد و حالا با تعویق یک ساله این بازی‌ها، نمایندگان کشورمان سال ۹۹ هم برای باقی سهمیه‌های المپیکی تلاش میکند.

[ad_2]

Source link