حل رفاه پازل

[ad_1]

همانطور که می دانید رفاه است و مهم ترین چیزی که هر فرد در جهان است که به دنبال به جلو برای رسیدن به در زندگی است. آن را تبدیل به چیزی بسیار دشوار است برای رسیدن به در زندگی برای تقریبا 95 به 97 درصد از مردم که در آن حدود 3 تا 5 درصد از جمعیت در جهان تمایل به رسیدن به آن و لذت بردن از زندگی خود را با موفقیت نامحدود به رسمیت شناختن و فراوانی بی حد و حصر.

مطالعه نشان می دهد که افرادی که به داشتن یک زندگی مرفه را نمیفهمد چند کلید اسرار و اعمال آنها را در هر جنبه از زندگی خود را (به عنوان مثال زندگی می کنند,صحبت کردن,فکر می کنم در تصمیم گیری و غیره.).آنها همچنین تمرین خود را به منظور توسعه یک صفت مشترک به بهترین استفاده از زمان و پول و انرژی و خلاقیت است.

اگر شما مطالعه زندگینامه بسیاری از مردم مرفه و مشاهده زندگی خود صفات و شما خواهد شد شگفت زده برای دیدن برخی از اصول مشترک تعبیه شده به خود داستان موفقیت و تاسیس آنها را به عنوان هدیه بسیار ویژه از خدا به جهان است. کسانی که در اصول مشترک هستند به نام “زمان آزمایش قوانین موفقیت” که درست و قابل استفاده برای هر انسانی در این سیاره است. این قوانین را می توان توسط هر کسی برای رسیدن به یک سطح قابل توجهی از موفقیت و رهبری یک زندگی مرفه برای همیشه لطفا برای.

بزرگترین چالش این بود که دسترسی به کسانی که در زمان آزمایش قوانین موفقیت و ابزار لازم و دانش و تجربه و آموزشی آنها را استاد. بسیاری از مردم در جهان قادر به دریافت همه آنها را با هم به استاد اصول موفقیت و منجر به یک زندگی مرفه.

در حال حاضر یک روز اینترنت به طور قابل توجهی نهفته در هر جنبه ای از زندگی مردم (یعنی شخصی, اجتماعی, کسب و کار, ارتباطات, اطلاعات, و غیره…).این باعث می شود آن را آسان تر برای مردم در هر گوشه از جهان به دسترسی به مشابه دانش و ابزار و تجربه و اطلاعات و اجازه می دهد تا آنها را به استاد اسرار و منجر به یک زندگی مرفه برای همیشه لطفا برای.

حتی اگر این ابزار ارزشمند و دانش و تجربه در دسترس هستند به مردم در هر بخشی از جهان معلوم است که آنها بسیار بالا برچسب قیمت و مقرون به صرفه برای بسیاری از مردم است. مهمتر از همه وجود دارد بسیاری از چالش های دیگر مانند تفاوت زبان, زمان, منطقه تفاوت و همچنین عدم وجود زیرساخت های مناسب برای کسانی که دسترسی به ابزار و دانش و تجربه و غیره…

پس از سال ها و یا تحقیقات و جمع آوری تن از اطلاعات و همکاری بسیار نزدیک با بسیاری از مردم مرفه. من کنار هم قرار دادن ساده به راحتی قابل فهم راه حل برای چالش های ذکر شده در بالا و مایل به اشتراک گذاشتن با جهان بدون هیچ هزینه.

من واقعا معتقدم که در یک مرفه جهان در این عصر اطلاعات و این اشتیاق من برای کمک به میلیون ها نفر از مردم برای رسیدن به یک زندگی مرفه با ابزار مناسب, تجربه, دانش, آموزشی, است که در معرض شکست است.

با توجه به من رفاه پازل می توان به عنوان ترکیبی از چهار مؤلفه اصلی است. آنها در زیر ذکر شده در نظم مناسب و جزئیات مختصری.

1. سلامت مالی (کنترل آینده مالی خود را سرمایه گذاری و استراتژی های کاهش بدهی/کنترل افزایش درآمد بالقوه خود را و غیره…)

2. سلامت جسمی (اطلاعات کلیدی در مورد بهداشت شخصی شما را خوب تغذیه و کنترل وزن و پیشگیری از بیماری مزمن/اقدامات مدیریت استرس و غیره…)

3. سلامت روان (نگرش رابطه مهارت های رهبری, خانواده, دوستی, مدیریت زمان و غیره…)

4. سلامت معنوی (بلند مدت, شادی, هماهنگی, اجتماعی, اهمیت, خروج میراث, و غیره…)

ما با هم قرار یک خبر نامه پوشش جزئیات زیادی در مورد هر یک از قطعات پازل و حل آنها با روشن و ساده و آسان به درک شیوه ای. من به شدت توصیه می شود همه برای ثبت نام در این خبر نامه و کشف اسرار بهترین نگه داشته به یک زندگی مرفه و بدون هیچ هزینه.

بازدید از وب سایت به عنوان نویسنده در بخش بیوگرافی و ثبت نام در خبر نامه رفاه با شور و شوق.

اعتقاد خود را رفاه.

[ad_2]