جی پی اس شخصی :: ردیاب برتر تخصصی ترین سایت ردیابی |

ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) چیست؟ شرکت پیام جی پی اس که در زمینه فروش انواع ردیاب و جی پی اس خودرو و شخصی از سال 1385 فعالیت خود را شروع نموده و تاکنون از شرکت های موفق در این زمینه شناخته شده است، مراجعه نمایید. مهمترین ویژگی که ردیاب شخصی باید داشته باشد، وجود دکمه درخواست کمک اضطراری است. این دستگاه بهرهوری عملیاتی و ایمنی را افزایش میدهد و در عملیات اضطراری به عملیات نجات کمک میکند و دادهها را برای تدارکات فراهم میکند. با استفاده از ردیاب سالمندان در صورت افتادن اتفاق اضطراری شما از موقعیت دقیق آنها با خبر هستید و هر چه زودتر می توانید به کمکشان بروید.

اگر خودروی شما بسیار گران قیمت است و به دنبال گزینهای هستید که هیچ نیازی به سیمکشی نداشته باشد، میتوانید از مدل ردیاب پلیسی مدل GM3000 استفاده کنید که دارای یک آهنربای بسیار قوی برای چسباندن دستگاه به اتومبیل است. همچنین اگر به دنبال خرید جدیدترین ردیاب خودرو هستید و میخواهید اینترنتی خرید نمایید، حتماً به فروشگاه آنلاین ایسام سری بزنید و با نمونههای جدید موجود در این فروشگاه اینترنتی آشنا شوید. قیمت خرید مینی جی پی اس و یا سایر مخصولات مشابه، بر مبنای پارامترهای مختلفی تعیین می شوند؛ به عنوان مثال اندازه آن، وسعت منطقه این که می تواند سیگنال آن را ارسال نماید، برند تولید کننده و …

بسیار نگران هستند و تامین امنیت آنها یک دغدغه اساسی برای خانواده ها شده است، بسیاری از والدین همیشه نگران این هستن که مبادا کودکان مسیر خانه را گم بکنند یا خدایی نکرده اتفاق بدی برایشان بیفتد! طراحی و توسعه و پشتیبانی این سیستم بر عهده وزارت دفاع ایالات متحده است. این ردیاب آهنربایی دارای سیستم هوشمند باتری است که با تنظیم آن می توان تا یک سال یا حتی دو سال از آن استفاده کرد. یکی از بهترین نمونه این ردیاب ها که قیمت بیشتری نسبت به سایر مدلهای آن دارد، جی پی اس آهنربایی است که یکی از قدرتمندترین نمونه این محصولات است و می تواند تا یک سال بدون شارژ به کار خود ادامه دهد.

ردیاب شخصی پرسنلی ،اغلب کاربردی شبیه ردیاب خودرو دارد با این تفاوت که در این نوع ردیاب اندازه و سایز بسیار کوچکتر است و می توان آن را با خود حمل نمود و یا در کیف دستی خود قرار داد. کودکان توانخواه مانند بچه هایی که درگیر بیماری اوتیسم هستند: با استفاده از این جی پی اس می توان به بهترین شکل ممکن از آنها نگهداری کوچکترین جی پی اس شخصی نمود. در این انتخاب باید به اندازه ی این محصول دقت زیادی نمود. شعار “پیام جی پی اس” تامین رضایت و پاسخگویی مناسب به مشتریان عزیز می باشد که توانسته است این شرکت را به یکی از تامین کنندگان امین و معتبر انواع ردیاب خودرو و شخصی تبدیل نماید.