جلسات علنی مجلس؛ از سه شنبه هفته آینده

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 ” احمد امیر آبادی فراهانی” با اشاره به جزئیاتی از جلسات آنلاین مجلس در شرایط بحران کرونا، گفت: امروز مجلس هیچ جلسه‌ای نداشت و تاکنون دو جلسه علنی مجازی آزمایشی برگزار شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از برگزاری جلسات علنی آنلاین پارلمان را تشریح کرد و افزود: در یک جلسه آزمایشی مجازی، حدود ۱۰۰ تن از نمایندگان آنلاین شدند که این جلسه رسمی نبود و در جلسه آزمایشی دیگری نیز بیش از ۱۰۰ نماینده آنلاین شدند.

امیر آبادی فراهانی ادامه داد: در جلسه رسمی دیگری که یکشنبه گذشته برگزار شد، ۱۴۰ تن از نمایندگان آنلاین شدند و ۷۰ تن نیز اعلام کردند که مشکل اینترنت دارند و نمی‌توانند آنلاین شوند، یعنی ۲۱۰ نماینده در این جلسه حضور داشتند، در مجموع مشکل حد نصاب در هیچ جلسه علنی مجازی نداشتیم.

امیرآبادی گفت: قرار است معاونت‌های بهداشتی دانشگاه ها پیش از حضور در جلسات علنی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه آینده، از نمایندگان تست کرونا بگیرند و آن‌هایی که تست کرونایشان مثبت است، در جلسات حضور نداشته باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی، طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، اسامی نمایندگانی که تست کرونای آنها مثبت باشد، پیش از جلسه علنی روز سه‌شنبه آینده به هیئت رئیسه پارلمان اعلام می‌ کند.

[ad_2]

Source link