جذب پول 6: گرفتن الهام گرفته از عمل به دست آوردن ثروت

[ad_1]

امیدوارم شما بوده ام به دنبال همراه به عنوان ما سفر کرده اید از طریق این سری در مورد چگونه به استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن پول در زندگی شما. این ششمین و آخرین مقاله در این سری بنابراین اگر شما در میانهی شب خواندن بقیه لطفا بروید و انجام دهید و یا این مقاله ممکن است حس بسیار را ندارد. امروز ما قصد داریم به بحث در مورد بخشی از قانون جاذبه است که اکثر مردم نمی خواهم به بحث در مورد: عمل الهام گرفته است.

بسیاری از مردم که بحث در مورد قانون جاذبه آن را به نظر می رسد مانند آن را یک فانتزی جادویی سوار که در آن شما فقط نشستن و فکر می کنم در مورد چیزهایی که تا زمانی که آنها ظاهر می شود در زندگی خود را و شما را واقعا خوشحال است. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت به خصوص اگر شما در حال فکر کردن در مورد پول است. اگر همه چیز کار می کرد که پس از آن panhandlers و فریب خورده daydreamers بسیار غنی خواهد بود.

کلید به قانون جاذبه در حال ساخت خود را به این نوع از کسی که این نوع از چیزهایی که شما می خواهید از بین بردن چیزهایی که مسدود کردن شما را از انجام آن به شما امکانات جدید و چارچوب جهانی را تصور کنیم که در جایی که شما می توانید موفق و پمپاژ ایمان خود را به عظیم نسبت. بسیاری از افراد موفق برای رسیدن به هدف خود برای انگیزترین دلیل: آنها را در پرتگاه از موفقیت است. هر چند رسانه ها می گوید که آن را به ما راه دیگر به مراتب بیشتر مردم را در اهداف خود و یک زندگی آرام و ناامیدی از مجدانه سعی کنید برای رسیدن به اهداف خود و شکست. در واقع اگر شما فکر می کنم اکثر شکست داستان شنیده اید (و من redneck و خاک فقیر بنابراین من شنیده ام بسیاری از آنها) آنها اتفاق می افتد چرا که مردم در تلاش بودند به زندگی می کنند رویای شخص دیگری و یا آنها فقط پرداخت خدمات لب به اهداف خود. و این به این دلیل است که شما باید به طور کامل میل چیزی و بر این باورند که شما نمی توانید موفق به آن را دریافت کنید چون در نهایت آن خواهید بود مال شما. (هر چند در بسیاری از موارد به ویژه کسانی که مربوط به افراد دیگر در نظر گرفتن گزینه ای است که ممکن است وجود دارد چیزی یا کسی دیگری بهتر کردن راه اگر شما با داشتن مشکلات. اجازه ندهید مشکلات برای نگه داشتن شما در محل.) برای مثال اگر شما می خواهید به تاریخ بسیاری از زنان شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک گمراه کننده با یادگیری فتنه (یعنی تبدیل شدن به یک “جوجه مگنت”). در راه همان, اگر شما می خواهید مقدار زیادی از پول شما نیاز به تبدیل شدن به یک پول گمراه کننده.

چگونه انجام شما راه بدر کردن پول ؟ خوشبختانه و متاسفانه وجود دارد بی حد و حصر راه به پول و امکانات جدید ظاهر تا هر روز. برخی از آنها بیشتر حقوقی از دیگران و برخی از آنها بیشتر اخلاقی از دیگران است.

اما این بخش که در آن شما در آمده است. چه جالب به شما ؟ هنگامی که شما فکر می کنم در مورد ساخت پول چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد آن انجام? در تمام که تصور قبل از, آیا شما خودتان را برای انجام کاری برای رسیدن به پول ؟ در حال اجرا چیزی است که شما در حال حاضر آغاز شده است ؟ به کسی ثروتمند است ؟

همچنین یا شاید به جای شما ممکن است به خودتان پیدا کنید به دنبال چیزی جدید برای انجام. این یک محل عالی به این دلیل باشد که شما می توانید اجازه دهید خود را شهود راهنمای شما-اگر شما به اندازه کافی شجاع. یا شما سعی می کنید همه چیز است که صدا برای شما جالب-و حتی برخی از آن نیست-تا زمانی که شما پیدا کردن چیزی است که واقعا با شما کلیک و یا چیزی است که واقعا شما را خوشحال می کند.

[ad_2]