جذب ایده آل خود را همراه

[ad_1]

در پست های من در مورد قانون جاذبه من اشاره کرد که یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما نیاز به انجام به منظور آشکار خواسته های خود را تغییر راه شما فکر می کنم و احساس می کنم. در کل من نوشته ام در مورد نحوه جذب خواسته های خود را اما واقعا نمی تمرکز بر روی هر یک آرزو. جذب ثروت و فراوانی, به نظر می رسد محبوب ترین انگیزه زمانی با اشاره به قانون جاذبه است. اما چه می شود اگر شما به خودتان پیدا کنید حسرت برای پیدا کردن که مناسب همراه? شاید همه شما تمایل به در بود که یک نفر شما را به معنای شد با خود “همسر روح.” شما می توانید با استفاده از قانون جاذبه به این فرد را به زندگی خود را ؟ کاملا!

قبل از اینکه من به جذب همسر روح خود را به من اجازه دهید به بررسی برخی از نکات بسیار مهم در مورد کالاها. اول شما باید به این باور به منظور دریافت خواهید کرد. دوم به کسانی که افکار و احساسات مثبت را به عنوان اگر تمایل خود را در حال حاضر آشکار شده به زندگی خود را. و در نهایت صبور باشید و اجازه دهید که همه چیز سقوط در محل; دلسرد می کنید اگر تمایل خود را اتفاق می افتد نیست حق دور. به یاد داشته باشید بیان آشنا “چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید.”

ما می توانیم با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن که با محبت آل رابطه به زندگی ما اگر ما می دانیم که چگونه به درستی اعمال اصول جاذبه است. خواه عمدا استفاده از بلندگو برای پیدا کردن همسر روح خود را یک مشترک نظارت است که معمولا ساخته شده است. تمرکز خود را قصد نمی باید در هر یک فرد است. بسیاری از ما را به اشتباه از تلاش برای جذب یک فرد خاص به زندگی ما; به طور معمول یک عشق از دست رفته, شاید یک همکار و یک دوست و یا شاید با کسی ملاقات از طریق سایت های شبکه های اجتماعی. نکته در اینجا این است که ما نباید تونل چشم انداز و تمرکز تمام کسانی که احساسات و عواطف نسبت به یک فرد است. هر یک از ما آزاد خواهد شد و اگر ما سعی می کنیم برای جذب به ما کسی را احساس نمی کند به همان شیوه در مورد ما به عنوان ما در مورد آنها انجام و سپس قانون جاذبه کار نمی کنند. اما اگر دو نفر احساس به همان شیوه نسبت به یکدیگر قدرت قانون جاذبه را تقریبا به طور قطع آنها را با هم.

حالا که ما درک بهتری از آنچه که ما نباید انجام, اجازه دهید بحث در مورد چگونه ما باید در مورد که جذب همسر ایده آل. اگر شما تا کنون شده است سر بیش از پاشنه برای کسی که شما احتمالا به یاد داشته باشید بسیاری از توهمات در مورد آنچه در آن می مانند اگر شما در رابطه با آن شخص. به منظور استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن که مورد نظر ارتباط حفظ همان احساسات شما تا به حال در فانتزی خود را اما ترک کردن فرد شما در مورد رویا پردازی. فقط تصور خود را در نوع رابطه شما به دنبال واقعا در آغوش همه کسانی که احساسات و عواطف اما همین تصویر نیست که با هر کسی در خاص است. با انجام این کار, شما در حال ارسال به خارج از جهان احساس بودن در عشق با همسر روح خود را; در نتیجه, شما جذب خواهد کرد و به شما آنچه شما در حال ارسال کردن. اعتماد که جهان بی نهایت خدا و یا هر آنچه شما می خواهید برای اشاره به این قدرت به عنوان خواهد شد در نهایت شما را به رابطه ای که شما همیشه مورد نظر است. نمی دلسرد ایمان و به باور شما باید دریافت خواهید کرد.

[ad_2]