تنها شهربازی استاندارد ایران در مشهد است

شهربازی ها همواره جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بخش و تفریحاتی است که می توانید در سفر به شهرهای مختلف از آن ها بازدید کرده و لحظات هیجان انگیزی را در آن ها تجربه کنید.

گردشگران در هنگام سفر به شهرهای مختلف برای آن که لحظات فوق العاده ای را تجربه کنند همواره سری به شهربازی های شهر زده و سعی می کنند تا از آن بازدید کنند.

شهر مشهد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شهربازی آن یعنی شهربازی پارک ملت بی شک یکی از هیجان انگیز ترین جاذبه های گردشگری این شهر زیبا به حساب می ‌آید.

در این مطلب قصد داریم تا سری به شهر بازی پارک ملت مشهد زده و در رابطه با این مجموعه جذاب توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

 

آپلود عکس

 

شهر بازی پارک ملت مشهد، تنها شهربازی استاندارد ایران

شهر بازی پارک ملت مشهد یکی از کامل ترین مجموعه های بازی را در خود جای داده است و از نظر رعایت استانداردها و اصول ایمنی می‌ توان این شهر بازی را تنها شهر بازی استاندارد ایران نامید.

علاوه بر این شهربازی پارک ملت مشهد را می ‌توان پر بازدید ترین کشور نیز به حساب آورد که روزانه صدها بازدید کننده وارد این شهربازی شده و از وسایل آن استفاده می کنند.

بی شک یکی از جذاب ‌ترین بخش ‌های این شهربازی، چرخ و فلک آن است که یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های خاورمیانه به حساب می‌ آید.

مجموعه بازی هایی که در این مکان قابل تجربه است برای تمامی اعضای خانواده بوده و از کوچکترین عضو خانواده تا بزرگترین عضو آن می ‌توانند در این شهربازی هیجان انگیز سرگرم شوند و لحظات فوق العاده را تجربه کنند.

اگر به دنبال یک مکان هیجان انگیز هستید تا درزمانی که با تور مشهد به این شهر سفر کردید به آن سری زده و از آن بازدید کنید، شهر بازی پارک ملت بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. شما در این شهربازی می توانید لحظات فوق العاده جذاب و هیجان انگیزی داشته باشید.

 

آپلود عکس

 

بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه در تنها شهربازی استاندارد ایران

چرخ و فلک ها همیشه به عنوان نماد شهربازی ‌ها به حساب می آیند. ویژگی چرخ و فلک ها این است که تمامی اعضای خانواده می‌ تواند سوار آن شده و لحظات هیجان انگیزی را با این وسایل تجربه کنند.

در کشور ایران چرخ و فلک های بسیار زیادی در شهربازی های سراسر کشور وجود دارند، اما اگر نگاهی به خاص ترین جذاب ترین و بزرگترین شهر بازی ایران انداخته و در رابطه با چرخ و فلک آن صحبت کنیم،آن صح بی شک باید به مشهد رفته و سری به پارک ملت این شهر بزنیم، زیرا بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه در این شهر بازی واقع شده است.

ارتفاع این چرخ و فلک هیجان انگیز به قدری است که در زمانی که شما در بالاترین نقطه آن قرار می گیرید، می توانید تمام شهر مشهد را نظاره کنید و همین موضوع سبب شده تا گردشگران بسیار زیادی زمانی که به مشهد می آیند به این شهربازی نیز سری زده و از چرخ و فلک آن بازدید کنند.

اگر شما نیز به دنبال یک بازی هیجان انگیز می گردید تا این امکان را داشته باشد که بتوان آن را با تمامی اعضای خانواده تجربه کنید، حتماً باید بلیط چرخ و فلک پارک ملت مشهد را تهیه کنید.

این چرخ و فلک هیجان انگیز مثل تمامی بازی های موجود در پارک ملت با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای تعیین شده ساخته شده است تا افراد با خیال آسوده بتوانند از این وسیله استفاده کنید و از آن لذت برند.

 

آپلود عکس

 

چگونه به شهر بازی پارک ملت مشهد برویم

اگر علاقه مند هستید تا به شهربازی پارک ملت مشهد رفته و از این مکان هیجان انگیز دیدن کنید، تنها کافی است به شهر مشهد سفر کنید، در بزرگراه وکیل آباد رانندگی کنید و سپس در بلوار امامت وارد این شهربازی زیبا شده و به آن دسترسی پیدا کنید.

اگر مدیریت زمان برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد، باید به شما گفت که مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از این مجموعه بین ۱ تا ۴ ساعت است و موضوع حائز اهمیت آن است که شما می توانید در این مجموعه به امکاناتی مختلفی مثل فود ‌کورت، کافی شاپ، رستوران و… دسترسی داشته باشید و از این امکانات رفاهی نیز بهره مند شوید.

ساعت بازدید از این مجموعه نیز در هر هفت روز هفته و بین ساعت 4:00 بعد از ظهر تا 1 بامداد ایت، ولی اگر دوست دارید تا در زمان های شلوغی که هیجان انگیزترین زمان رفتن به شهربازی است، به این مجموعه روید، به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر شب را برای بازدید از مجموعه پارک ملت مشهد انتخاب کنید و در این زمان به شهر بازی پارک ملت روید.