تصمیم دولت برای ساماندهی بازار اجاره بها

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمود محمودزاده افزود: پیشنهاد‌های مشخص وزارت راه و شهرسازی در این باره ارایه و مقرر شد تا در کمیسیون ستاد اقتصادی به ریاست معاون اول رییس جمهور، تعیین تکلیف شود. منتظر هستیم در هفته جاری این جلسه تشکیل و در خصوص اجرای فرمان رییس جمهور تصمیم نهایی گرفته شود.

 

وی همچنین از تدوین طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمد، خبر داد و گفت: برنامه خانه دار کردن ۲۰۰ هزار خانوار کم درآمد در دهک‌های اول تا سوم در حال تدوین است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در ماه‌ها و هفته‌های گذشته جلسات کارشناسی آن با حضور دستگاه‌های ذی ربط در وزارتخانه برگزار شد و به زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

محمودزاده با اشاره به اینکه در اجرای طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز حضور دارد، تصریح کرد: طرح مسکن اقشار کم درآمد به غیر از طرح بهسازی و بازسازی سالیانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی و شهر‌های کوچک است که تحت مسئولیت بنیاد قرار دارد.

وی توضیح داد: طرح مسکن اقشار کم درآمد در شهر‌ها به اجرا درخواهد آمد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه گفت: شناسایی اقشار کم درآمدی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی در سراسر کشور انجام شده و هم اکنون، استان به استان و شهر به شهر در حال تفکیک است.

[ad_2]

Source link