تسلط بر علوم مخفی از قانون جاذبه

[ad_1]

در حال حاضر من مطمئن هستم که شما هم دیده می شود که فیلم ” راز ” و یا کسی که توصیه می شود آن را برای شما. آن را سریع تبدیل به پدیده ای است که در جهان گسترده فروش هزاران نسخه از این کتاب و دی وی دی در هر روز. آن شده است به ویژه در اپرا لری کینگ زنده و الن و همچنین به عنوان بار در مجله نیوزویک و در سی ان ان. به نظر می رسد بهره جهانی در مفهوم عمدا ایجاد زندگی مورد نظر شما یک تجدید حیات در اصول روحانی به عنوان بسیاری از مردم ولع مصرف کمتر مبارزه و بیشتر مایل شادی و سلامتی بیشتر و پول بیشتر در زندگی خود را. فیلم, تهیه کننده, Rhonda Byrne, گفته است که این ایده از ‘راز’ از یک کتاب به او داده شده بود توسط دخترش با عنوان “علم از گرفتن غنی” توسط والاس Wattles نوشته شده در سال 1910.

بنابراین آنچه که دقیقا این است راز علم ؟ آن قانون جاذبه است. و آن است که قوی ترین از همه قوانین جهانی حاکم بر سیاره ما است. برای بسیاری از شما ممکن است این مفهوم جدید را به دیگران ممکن است شما را خوانده و یا در مورد آن شناخته شده بودند اما مطمئن نیستید که چگونه به آن اعمال می شود در زندگی روزمره خود را. اجازه بدهید توضیح دهم چه قانون جاذبه است.

قانون جاذبه می گوید که آنچه که شما در تمرکز شما را جذب خود را به واقعیت فیزیکی. مانند مانند جذب. این بیان می کند که جهان ما یکی بی نهایت جمعی از پویا ارتعاشی انرژی است که در پاسخ به افکار ما است و ماده تشکیل شده است که افکار شما فکر می کنم. در واقع افکار چیزهایی تبدیل شده است. هر آنچه شما فکر می کنم در مورد’ شما ‘را مورد’. Wattles می گوید: “علم از گرفتن غنی” ‘یک فرد از راه های انجام کارهایی که نتیجه مستقیم از راه او فکر می کند در مورد همه چیز.’ هر چیزی که در آینده به زندگی شما جذب در زندگی خود را و آن را جذب این تصاویر شما را نگه دارید در ذهن خود را. یکی از دلایلی که این حقیقت است که طنین عمیقا با بسیاری از ما این است که همه ما می دانیم که در برخی از سطح که قانون جاذبه کار می کند. ما شواهد آن را در زندگی خود ما هر روز است. شما همیشه تعجب که چرا شما به نظر می رسد برای ایجاد مشاغل مشابه همان روابط همان مشکلات و همان خستگی و یا عدم سلامت قوی بارها و بارها. در حال حاضر شما ممکن است می گویند “من قطعا انجام نمی دهد که آگاهانه’ اما آیا آگاهانه یا ناخودآگاه به طور پیش فرض همان مشکلات در حفظ و نشان دادن تا در زندگی خود را.

من فکر نمی کنم من به طور کامل درک قانون جاذبه تا کسی توضیح داد که فیزیک کوانتوم به من در شرایط بسیار ساده است. این است که چگونه آن کار می کند. فیزیک کوانتوم مطالعه از بلوک های ساختمان از طبیعت طول می کشد مولکول ها و معافیت آنها را به اتم و پس از آن می شکند و آنها را دوباره به زیر اتمی ذرات. در این زیر اتمی نقطه فیزیکدانان آموخته اند که همه چیز از انرژی ساخته شده است, همان انرژی است. این به این معنی صندلی شما نشسته در انرژی است که تخت خواب شما در این است که انرژی ماشین شما درایو انرژی است. شما در حال انرژی عامل در یک میدان انرژی است. چه تفاوت بین صندلی و تخت خود را در ماشین شما ؟ آن است که میزان این انرژی ارتعاشی در.

پس از تحقیقات بیشتر علم مشخص است که جهان ما و واقعیت ما هستند کارگردان چیزی به نام ‘آبزرور’. ناظر اثر کشف شد که دو, دانشمندان, داده, همان آزمایش را به انجام, و انجام آن را تحت همان شرایط بارها و بارها ادامه داشت تا به طور کامل با نتایج مختلف. چیزی که آنها پیدا کردن بسیار شگفت انگیز است. نتیجه این شد هر دانشمند انجام این آزمایش انتظار می رود و یا در فکر آن خواهد بود. به عبارت دیگر آن قابل پیش بینی است.

پس این چه مفهومی برای ما دارد ؟ اگر همه چیز در جهان ما انرژی است و ما همه ساخته شده از همان چیزهای; ذرات انرژی و در نتیجه قابل پیش بینی است تعیین شده توسط ‘آبزرور’ و ما باید توانایی برای نفوذ ‘آبزرور’ پس ما واقعا مدیران و سازندگان از واقعیت ما. ما مسئول هدایت این قدرت برای انجام هر چیزی هر چیزی که ما را انتخاب کنید. آنچه ما فکر می کنیم اتفاق می افتد اتفاقی می افتد!

“وجود دارد یک تفکر چیزهای که از همه چیز ساخته شده است و که

در حالت اصلی خود, نفوذ, نفوذ و پر کردن interspaces از

جهان. یک فکر در این ماده به تولید چیزی است که تصویربرداری توسط

فکر می کردم. یک فرد می تواند به شکل چیزهایی که در فکر او و تحت تاثیر قرار دادن او

فکر بر ماده بی شکل می شود چیزی که او فکر می کند در مورد به

ایجاد شده است.”

~والاس Wattles

این مهم است که بدانید که قانون جاذبه بی طرف است. اگر ما فکر بدون توجه به آنچه در آن ممکن است و ما فکر می کنیم آن را بارها و بارها و در طول زمان آن را آشکار خواهد کرد در زندگی ما است. قانون جذب همیشه کار می کند. برای مثال شما فکر ‘من نمی تواند مقابله با همه این استرس در زندگی من” و جهان, مانند جن در بطری به آن می بیند که که شما در تمرکز با احساسات شما است. بنابراین چه چیزی شما را بیشتر استرس است. و یا شما فکر می کنم “من هرگز از این بدهی” و از آنجا که افکار تبدیل به چیزهایی که شما هرگز واقعا به نظر می رسد قادر به تبدیل شدن به مالی رایگان. آن را به عنوان اگر شما گیر در یک الگوی برگزاری است که شما نمی توانید خارج از. تا زمانی که شما تغییر افکار خود را. این می تواند انجام شود با یک تغییر در آگاهی خود را. در زیر 5 راه شما می توانید مجموعه ای از قانون جاذبه به حرکت در زندگی خود را امروز:

1) تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید.

خاص در مورد جزئیات. نوشتن آن. پیدا کردن تصاویر است که با شما طنین انداز. استفاده از کلمات و عبارات پست آنها را در اطراف خانه یا دفتر خود را. ارسال دور به صورت بروشور یا اطلاعات بیشتر. تعریف اهداف به عنوان دقیق که ممکن است.

2) تصمیم می گیرید که شما آن را سزاوار.

تمرکز چرا شما آن را سزاوار و سپس آن را شناخت. هدف خود قصد جذب آن را به سرعت به زندگی شما.

3) بر این باورند که در راه خود را.

بیشتر واقع گرایانه تمایل خود را می شود سریع تر شما آن را به جلو به سمت شما. گام به آن را به عنوان اگر آن را در حال حاضر آشکار. صحبت به عنوان اگر آن است که در این فرآیند اتفاق می افتد.

4) ممنون.

قدردانی تغییر نگرش خود و آگاهی خود را. آن را پاک می کند و ذهن شما را بی فایده و نگرانی بیش از حد درهم و برهمی. مستقیم تمرکز از قدردانی شما را نگه می دارد از اینکه بی تاب و یا منفی است. تمرکز بر روی همه خوب است که در حال حاضر در زندگی خود را و بیشتر اضافه خواهد شد به شما.

5) اجازه می دهد تمایل خود را در.

شما باید یک ارتعاشی مطابقت به آنچه مورد نظر شما. اقامت از بالا, باز, مثبت, هیجان زده و خوشحال است. اعتماد به فرایند زندگی است. نگه داشتن یک چشم انداز امیدوار. می دانم که خوب مورد نظر شما با شما است. اقدام زمانی که چیزی خود را ارائه و به زودی شما آن را ایجاد کرده اند.

قانون جاذبه است نه جدید است و نه یک راز است. آواتار در سراسر سنین آموزش داده اند این دانش است. آن است که دوباره در دسترس است و در حال حاضر جریان اصلی بیشتر از همیشه. برنامه کلاس ها, مقالات, همایش ها و رویه های روزانه. اطلاعات در حال حاضر فقط یک کلیک موس دور. اگر هر چیزی که شما را خوانده با شما طنین انداز و یا باعث می شود شما به سوالات شما می خواهم به آن پاسخ داده به دنبال لینک در صفحه ثبت نام برای 7 درس آنها به من هدیه رایگان برای شما.

آیا وقت آن شما شروع به زندگی می کنند زندگی شما همیشه از رویای داشتن. این امکان وجود دارد شما می دانید. شما می توانید انجام می شود و یا هر چیزی. ما در یک جهان که در آن امکانات نامحدود هستند. من معتقدم که ما فقط اوج کوه یخ از درک توانایی های ما در سال آینده بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد و به عمد و آگاهانه انتخاب برای ایجاد و جذب بهترین خود را به زندگی است.

[ad_2]