تحلیل ابعاد بیانات رهبر انقلاب درباره روز جهانی قدس

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 “سیدرضا صدرالحسینی” در گفتگو با “تیتر امشب” با بیان اینکه امسال بجای روز قدس ما هفته قدس داشتیم، گفت: برای نخستین بار همه رهبران و حامیان مقاومت در اقصی نقاط جهان در فضای مجازی انزجار خود را اعلام کردند.

کارشناس مسائل غرب آسیا به سیاست های راهبری رهبر انقلاب در تعیین کلی خط و مشی جبهه مقاومت و واکنش  برخی سخنان رهبران فلسطینی اشاره کرد و گفت: روح جدیدی برای رسیدن به اهداف عالی فلسطین دمیده شده است.

صدرالحسینی به فرائض مختلف سخنان رهبری پرداخت و گفت: مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی را با ویروس کرونا مقایسه کرد که از سال ۱۹۴۸ بوجود آمده اند. رهبر انقلاب در ۷ راهبرد اصلی مسیر را برای آزادی فلسطین و مبارزه با این ویروس منطقه آماده کردند.

 

او به قدرتمند شدن و ایجاد شاخه های جبهه مقاومت همچون حشد الشعبی و انصار حزب الله اشاره کرد و گفت: همچون که تحریم ها ما را مقاومتر کرد، برنامه ریزی های شیطانی آمریکا و صهیونیست ها در راه اندازی داعش در منطقه باعث توازن قدرت در منطقه شد.

“حسن عظیم زاده” خبرنگار صدا و سیما به بازتاب بیانات رهبر انقلاب در لبنان پرداخت و گفت: ۷ محور اساسی سخنان رهبری در لبنان بصورت زنده از شبکه‌های تصویری لبنان پخش شد. او روز قدس در فضای مجازی را پویشی متفاوت در سال ۲۰۲۰ میلادی عنوان کرد و گفت: فضای مجازی لبنان مملو از نکات مهم سخنان رهبری در فضای مجازی شد.

“امین الحطیط” در ارتباط اینترنتی سخنان امروز رهبر انقلاب در روز قدس را سازنده و راهبردی اعلام کرد. 

او به حمایت کشور‌های غربی از رژیم تروریست صهیونیستی اشاره کرد و افزود: با تغییرات انجام شده ناشی از بحران‌های اقتصادی حمایت‌های دولت‌های تروریسن از رژیم غاصب کاهش یافته است. از طرفی محور مقاومت با اراده و قویتر شده است همان قدتی که در سال دو هزار و ۲۰۰۶ هیبت و قدرت آمریکا و رژیم غاصب را شکست.

[ad_2]

Source link