تجلی فراوانی است که قانون جاذبه شم?

[ad_1]

شما احتمالا مانند بسیاری از مردم شما می دانید, در مورد قانون جاذبه و چگونه شما می توانید استفاده از آن برای آشکار فراوانی اما شما فکر می کنید می توانید آن را واقعا برای شما کار می کنند?

اجازه دهید من به شما یک داستان است.

روز دیگر من از تماشای یک سمینار با نام “مرد تحول” داده شده توسط دوستیابی “گورو” دیوید دی آنجلو. آن را یک سمینار در مورد چگونه به منظور توسعه خود را به واقعا متعادل, موفق, اعتماد به نفس مردانه ،

در این سمینار وجود دارد برخی از سخنرانان که به اشتراک گذاشته شده از جمله یک مرد به نام Sean استفنسون.

Sean استفنسون شگفت انگیز است چرا که اگر او را تنها 3 فوت قد ناشی از یک اختلال ژنتیکی او ساخته شده است که استخوان های او آنقدر شکننده است که او را شکست و آنها را بیش از 200 بار قبل از او 18 ساله بود او قلب و نگرش یک “غول” و انجام برخی از چیزهای شگفت انگیز با زندگی خود را.

او گفت که یک داستان از زمانی که او آخرین کتاب منتشر شده خود را, او می خواست برای دریافت Tony Robbins, الهام بخش, گورو به انجام پیشگفتار.

از آنجایی که آنها تا به حال ملاقات کرد قبل از او تا به حال به فکر آن خواهد بود بدون مشکل.

او اشتباه بود.

تونی رابینز در حال حاضر همه این دروازه بان در اطراف او ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای شان به دریافت از طریق به او را برای درخواست خود را درخواست. Gatekeepers به او گفت که رابینز نمی forewords برای کتاب دیگر اما که او می تواند به شان یک گواهی نامه.

پس از تلاش برای ماه ها از طریق هر روش ممکن از رسیدن رابینز و دوستان و خانواده و همکاران کسب و کار گفت: Sean به رها کردن.

اما یک دلیل وجود دارد که چرا شان است به نام “3 پا درآورد.”

قبل از او به رختخواب رفت آن شب او را به یک محل آرام در داخل و تجسم خود را گرفتن پیشگفتار از رابینز و اجازه دهید آن را بروید و به خواب رفت.

قسمت بعدی این داستان شگفت انگیز است. او از خواب بیدار صبح روز بعد چک ایمیل خود را و می بیند یک پیام از رابینز و گفت: “شان من سخنران در اتاق نشیمن من کار نمی کند آیا شما فکر می کنم شما می آیند و نگاهی به آن؟”

بدیهی است که او صحبت کردن در مورد شان استفنسون. ظاهرا کسی که رفع تونی رابینز’ بلندگو سیستم به اشتراک گذاشته شده به همین نام وقتی رابینز بود تایپ کردن ایمیل “اشتباه” آدرس ایمیل آمد و ایمیل رفت و به استفنسون به جای ترمیم کننده.

Sean استفنسون بلافاصله شات پشت رابینز یک ایمیل از درخواست او برای پیشگفتار برای کتاب رابینز به ضرب گلوله یکی به عقب در عرض 24 ساعت.

آیا شما هنوز هم فکر می کنم قانون جاذبه شم?

مشکل شما این است که شما شده اند با توجه به تمام قوانین برای تجلی فراوانی شما تنها گفته شده است بخشی از داستان است.

قانون جاذبه تنها بخشی از داستان است. Sean استفان می دانست که وجود دارد بیشتر به واقعیت آفرینش از قانون جاذبه که تجلی فراوانی است.

آیا شما آماده به یاد بگیرند که تمام قوانین بنابراین شما می توانید انجام آنچه شان را به علاوه بیشتر ؟

[ad_2]