تجلی خواسته های خود را

[ad_1]

آیا شما تا کنون شنیده ام از قانون جاذبه جهانی برای تجلی خواسته های خود را? این قانون پس از “راز” از Rhonda Byrne, و آن را در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تجلی خواسته های خود را….ارائه شده شما واقعا درک چگونه کار می کند.

مانند هر قانون طبیعی قانون جاذبه فقط کار می کند. آن است که غیر اخلاقی است اما amoral: آن مراقبت می کند اگر چه مورد نظر شما خوب است یا بد برای شما–آن را به شما را به می دانم که. هر آنچه که شما در انتظار در افکار خود را به عنوان یک عادت تا زمانی که آن را تبدیل به بخشی از جریان خود را از آگاهی است که برای آمدن به شما در برخی از راه, شکل یا فرم در خود آن زمان اگر چه معمولا زودتر و نه بعد. واضح تر شما در تخیل خود و احساسات خود را در مورد آنچه شما تمایل یا نیاز دارید و آنچه شما احساس می کنید حق شما و یا متعلق به شما دقیق تر شما می توانید آن چیز آشکار به عنوان آنچه شما انتظار می رود و پیش بینی است.

این بدان معنی برای شما همه چیز را دو دسته و شما نیاز به مطمئن شوید که شما را نگه دارید از یک صحیح است. یک جریان از آگاهی است که پر از افکار منفی, منفی, نگرش فعال خواهد شد قانون جاذبه و را بیمار خواهد کرد و اتفاقات بد باد راه خود را مانند یک شر باد. (باید تاکید کرد که همه چیز بد است که آمده راه خود را خود را در “گسل” اما شما تا حد زیادی افزایش فرکانس و ترکیب قدرت خود را در زندگی خود را با فکر کردن در مورد و یا نگرانی در مورد چنین چیزهایی در همه زمان ها.) بنابراین برای تجلی خواسته های خود را, شما به احتمال زیاد مجبور به تغییر راه شما فکر می کنم و دوباره برنامه راه شما احساس می کنید. است که شما به معنای واقعی کلمه نیاز به “توبه”.

در حال حاضر یکی از چیزهایی است که می شود مردم همه اشتباه در مورد قانون جاذبه است که آنها می گویند در پاسخ به تفسیر مثل این یکی: “بله اما من همیشه فکر کردن در مورد آنچه که من می خواهم, من همیشه آرزو, امید, رویای رویاهای بزرگ fantasizing در مورد چه خواهد بود من کامل زندگی و در واقع من قصد دارم برای رویاهای من در حال حاضر از طریق کار و بدست آوردن پول و بالا بردن یک خانواده است. پس چرا این اتفاق برای من ؟ چه اصلا من زندگی من می خواهم, چرا نمی توانم تمام چیزهایی که من می خواهم به جریان زندگی من با گذشت سال ؟ چگونه آمده است که “تجلی خواسته های خود را’ کار نمی کند برای من؟”

پاسخ صحیح این است که این فرد اشتباه است. او فکر می کند و تمام وقت خود را در مورد خواسته ها و آرزو و امید. آنچه که او را به فکر کردن در مورد به جای خود است عدم تحقق خواسته ها و رویاها و امید. او فکر نمی کند که او باید تمام پول او نیاز دارد و یا تمام عشق او نیاز دارد و یا سلامت او نیاز دارد. او احساس به عنوان اگر این چیزها همه به سرعت در حال آمدن به زندگی خود و در حال حاضر شروع به ساخت تا برای او. به جای ذهن خود را پر از افکار پوچی افکار از همه که او می خواهد که از او جدا و یا دور از او. احساسات خود هستند و کسانی که از نگرانی و شاید حتی ناامیدی و بدبینی.

مطمئن شوید که او دارای توهمات خود در ذهن خود را در همه زمان ها…قبول اون سوراخ پانچ در آنها است. او را به فکر کردن در مورد چگونه آن را به زمانی که آنها نشان می دهد تا اعتماد به نفس است که آنها را نشان می دهد. او همیشه نگران است که آنها در حال آمدن به تصویب…و او فقط به اندازه کافی خوب نیست و یا با استعداد به اندازه کافی و یا به اندازه کافی خوش شانس و یا به اندازه کافی هوشمند برای دریافت بیشتر از آنها. این را می فرستد سیگنال به غیر از ذهن خودآگاه است که به نوبه خود آهنگ در کوانتومی “فوم” از جهان به منظور جلب جلو شکست و یا آشکار لت و پار خواسته.

بنابراین اساسی عنصری فرمول برای ساخت قانون جاذبه قادر به تجلی خواسته های خود را در زندگی شما است:

1) می دانم آنچه شما می خواهید و چرا شما باید آن را می خواهم:

2) تصور کنید که آن را به وضوح به عنوان شما می توانید تصور کنید خودتان را در تصویر با آن

3) حفظ fantasizing در مورد آن در زندگی خود را تا زمانی که شما احساس می کنید آن را در حال آمدن به شما–برای بدون که احساس آن فرقی نمی کند آنچه که شما تصور می کنید:

4) عمل می کنند این است که اگر آن را در حال آمدن است به شما هنگامی که شما آن را احساس کنید-است که باید این نگرش است که آن را به شما می آیند و هر چه اقدامات شما احساس می کنید الهام گرفته را به آن را برای شما

آیا این نیاز به مقدار زیادی از عمل ؟ مطمئن شوید که آن را ندارد ، اما آنها می گویند عمل می کند.

[ad_2]