تجلی خواسته های خود را از طریق ذهن علم

[ad_1]

من نوشته اند به تازگی در مورد قدرت اولیه خلاق کوانتومی فرکانس صدا یا MindSound “اه”. در حال حاضر من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن حتی قوی تر MindSound برای تجلی: آرا کارا.

آرا کارا بسیار ویژه کوانتومی فرکانس صدا. هنگامی که ما بررسی هجا از این MindSound ما متوجه می شویم که تمام حروف صدادار هستند — “آه”. هر همخوان با استفاده از قدرت از “آه” Quantum فرکانس صدا آن را به عنوان پایه. اما صدا افزوده شده است با برخی دیگر از صامت در حال حاضر. “آه” است به اضافه “ره” به آتش تر و قدرت صدا. “ره” است که صدای آتش. این می افزاید: بیشتر انرژی و تحریک به صدا تسریع آن است. ما باید “کا” به اضافه “ره”. دکتر Baskaran Pillai بود که تیم توسعه دهنده آه, ذهن, روند, به ما می گوید که “کا” صدای اولین اصل از ماده است. آن است که یک صدا است که تسریع آسمانی از فکر به وجود مواد. “ره” اضافه شده است به صدا “کا” به دوباره آن قدرت بیشتر و بیشتر به تسریع این تجلی اثر است.

این MindSound “آرا کارا” است که یکی از قوی ترین ابزار است که به ما داده شده به فکر باشيم. این کوانتومی فرکانس صدا را روشن ذهن محدود کردن مفاهیم است. آن را تخلیه مفهوم محدودیت های خود را. این MindSound اشاره شده است توسط دکتر Pillai به عنوان یک “عدم امکان شکن”. آن را حذف مفهوم عدم امکان از ذهن ما را قادر می سازد ما را به فکر می کنم در خارج از جعبه است که ما شده اند محدود تفکر ما.

از طریق در حال اجرا از ذهن فرایند با “آرا کارا” ما می توانیم افزایش سرعت ما تظاهرات فوق العاده. “آرا کارا” سرعت لرزش بدن-ذهن و بلند کردن آن را فراتر از کاهش ارتعاشات که قبلا محدود آن است. آن را به ارمغان می آورد در بیشتر نور و انرژی.

اگر شما هر گونه شک و تردید در مورد قدرت و متمایز الگوهای, الگوهای از هر دو شکل و رفتار که در حال ایجاد برای تلفن های موبایل این الگوها می تواند از فکر از نظر شکل ظاهری و رفتار است. ذهن خود را و در نتیجه شکل و رفتار است که شما در این نمایشگاه به صورت مستقیم محصول از برای تلفن های موبایل را تشکیل می دهند که افکار خود را. ذهن است که واقعا چیزی جز یک دسته از تلفن های موبایل. تغییر برای تلفن های موبایل را تشکیل می دهند که تفکر خود را و شما تغییر خواهد کرد و جهان را به خود. رفتار و خلق و خو بیماری, سلامت, هوش یا جهل همه نتیجه کیفیت برای تلفن های موبایل است که در حال

چگونه می توانم یادگیری برای انجام با استفاده از این برای تلفن های موبایل به عنوان یک ذهن روند ؟

برای “Ah” صدا نشستن بی سر و صدا در یک راحت نشسته. شما می توانید چشم خود را برای تمرکز بهتر اگر آن کمک می کند. شما ممکن است انجام دهید صدا در سکوت و یا با صدای بلند. این صدا است در مورد احساس و بیان شادی و شاد, خلاق, انرژی, بنابراین لذت بردن از قرائت خود از “ه” به جای فقط آن را انجام مکانیکی.

شروع به تمرکز بر منطقه اطراف ناف خود مرکز است. احساس انرژی که شما بارها و بارها می گویند “Aaaaahhhhh”. در ادامه این صدا به عنوان شما به آرامی بالا بردن انرژی از ناف مرکز به غده پینه آل خود را (چشم سوم–به نقطه بین دو ابرو). اجازه دهید صدای خود را نفوذ غده پینه آل به عنوان شما احساس می کنید انرژی در غده پینه آل خود را. به عنوان شما را ادامه بدهیم. در حال حاضر را در یک تصویر بصری از آنچه شما می خواهید برای ایجاد در غده پینه آل به عنوان شما همچنان صدا. پس از آن فقط لذت بردن از رضایت عاطفی خود تجلی و پایان دادن به صدا.

برای “آرا کارا” به سادگی تکرار صدا. در حالی که همه تجلی متکی شاد, خلاق, احساسات برای این روند شما به طور خاص تلاش خود را به حرکت انرژی داخلی. برای بهره مندی از آرا کارا, ذهن, روند, شما فقط می توانید تمرکز بر روی صدا و به سادگی به تکرار آن است. من ایمیل نتایج خود را, من را دیده اند نتایج فوق العاده در خودم و دیگران. من خواهد بود با انتشار این پیگیری مقاله.

اطلاعات بیشتر در مورد آرا کارا ذهن فرایند و تجلی خواسته های خود را.

[ad_2]