تجارت و قانون جاذبه – با استفاده از قانون جاذبه در معاملات روز

[ad_1]

معاملات روز است به اندازه کافی خطرناک بدون داشتن ذهن خود را تخریب شما. این چیزی است که بسیاری از معامله گران روز انجام دهید. سپس آنها تعجب می کنم که چرا خود بانک implodes. با استفاده از قانون جاذبه در معاملات روز است یک ابزار عالی برای اضافه کردن به نمودار و یا اصول است که شما در حال حاضر استفاده از. و حق داشتن طرز فکر می تواند همه که شما نیاز به تبدیل تجارت خود را به سود. در اینجا چگونه…

اگر شما در سراسر آمده است آن را قبل از قانون جاذبه به سادگی بیان می کند که آنچه شما در مورد فکر می کنم بیشترین چیزی است که شما را به زندگی خود جذب.

و در صورتی که اولین بار است که شما شنیده ام که ادعای این احتمال وجود دارد که اولین فکری که به ذهن تان می آید این است که “زباله” است. پس از همه, شما به طور مداوم در حال اجرا اعداد backtesting و پالایش سیستم شما. مطمئنا چیزی که شما در حال فکر کردن در مورد این است که چگونه شما در حال رفتن به صرف میلیون اول خود را?

ذهن ما گاهی اوقات حرکت در راه مرموز – به خصوص ذهن ناخودآگاه ما است که بخشی که در معاملات با همه این مسائل خسته کننده است که نگه می دارد بدن خود را, رفتن, روز, در, روز, را, بدون, شما نیاز به فکر می کنم چیزهایی مانند “از آن زمان به چشمک زدن چشم من دوباره” و یا “باید نفس دیگر و برخی از پمپ اکسیژن در سراسر بدن من”.

ناخودآگاه خود را نیز معاملات با اهداف و جاذبه است. و این بخشی است که کمک کرد تا با استفاده از قانون جاذبه است.

اگر شما یک کمی آزار دهنده صدا است که لوله ها تا هر زمان که شما فکر کردن در مورد اینکه بخت خود را با معاملات روز که در آن شما نیاز به شروع به استفاده از قوانین از قانون جاذبه است.

برخی از آثار که به آموزش این موضوع حاکی از آن است که وجود دارد هیچ تلاشی درگیر در جذب مسائل است. هر چند که میزان واقعی آن را کمی بود و گفت که همه شما نیاز به انجام به نوبه خود سود از معاملات روز است که به پوست سر چند پیپ و یا تجارت در قله یا قعر این نوع از چیزی.

اگر تنها معاملات روز بود که آسان است ما همه می خواهم ثروتمند!

حقیقت این است که – همانطور که با نزدیکی به اندازه کافی همه چیز را که باعث می شود شما ثروتمند وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در جزئیات پنهان شده درست در زیر سطح.

خبر خوب این است که شما لازم نیست که به درخواست چیزهایی مانند stochastics هستند یا محور و یا هر چیز سخت و پیچیده ای مانند است که به قانون جاذبه به کار را به نفع خود.

خبر بد این است که شما مجبور به انجام چیزی برای کمک به آن را به کار!

شروع به کار کردن آنچه در آن است شما می خواهید برای جذب با تجارت خود را. احتمالا ساده ترین راه برای انجام این کار است با روزانه یا هفتگی یا ماهانه مقدار پیپ ها. اگر شما ترجیح می دهند, آن می تواند یک درصد از بانک خود.

شما احتمالا رو این کمین در پشت ذهن خود را در حال حاضر اما شما ممکن است کاملا رسمی آن است. در حال حاضر زمان برای انجام این کار است.

نوشتن هدف خود را. خواندن آن با صدای بلند به طور منظم (بدون توجه به چگونه خود آگاه این باعث می شود شما احساس می کنید در ابتدا).

آنچه انجام خواهد داد این است شروع به گرفتن ذهن ناخودآگاه خود را دور به راه از فکر کردن است که شما جدی در مورد مقدار پول نقد شما در حال رفتن را از روز خود را معامله. و هنگامی که “کلیک” آن شروع خواهد شد برای کار با شما و نه بر علیه شما.

[ad_2]