تبدیل شماره کارت به شبا بانک سپه – ❤️ پست روزانه

از دیگر خدمات بانک سپه برای سال جدید داشتن سررسید هوشمند بانک سپه است که به منظور تکمیل سبد محصولات متنوع خود، برنامه تقویم اختصاصی خود را با عنوان “سر رسید هوشمند سپه” با ویژگی های منحصر به فرد تهیه و در اختیار هموطنان قرار داده است. با این حال گرفتن شماره شبا از درگاه اکثر بانکهای کشور مستلزم وارد کردن شماره حساب است؛ بنابراین اگر شخصی شماره حساب سپرده خود را نداشته باشد، قادر نخواهد بود اطلاعات مهم حساب خود را مشاهده کند. نظام بانکی کشور همزمان با راه اندازی سامانههای «سانتا» و «پایا» یک شماره بانکی 24 رقمی منحصربهفرد به نام شبا (شناسه بانکی ایران) را برای هر حساب بانکی تعیین کرد. ۴- سامانه های حواله الکترونیکی کشور ساتنا و پایا براساس شبا فعالیت می­نمايند : بنابراين دانستن شبای حساب برای انجام حواله بین بانكها برای همه مشتریان بانكها ضرورت دارد. آشنایان و طرف های تجاری شما با استفاده از “شبا” می توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند. پس از ثبت نام وارد داشبورد میشوید و در آنجا با 3 گزینه «شماره کارت به شماره شبا»، «شماره کارت به شماره حساب» و «حساب به شبا و استعلام شبا» برخورد خواهید کرد.

۶. سپس روی گزینه «انتقال وجه» که در منوی سمت راست سایت قرار دارد کلیک کنید و گزینه «انتقال وجه به کارتهای عضو شتاب» را انتخاب کنید، با استفاده از این گزینه میتوانید از موجودی حساب خود به یکی از کارتهای عضو شتاب پول واریز کنید. برای انتقال پول با استفاده از شبا (sheba) میتوانید از سرویسهای بانکتان مانند موبایل بانک یا اینترنت بانک بانک سپه Bank Sepah استفاده کنید. «شبا» بر اساس استاندارد IBAN (مخفف International Bank Account Number) ایجاد شده است که در حال حاضر در بسیاری از کشورهای جهان – شامل تمام کشورهای اروپایی – به عنوان استاندارد شماره حساب بانکی مورد استفاده قرار می گیرد. پس برای محاسبه و دریافت شماره شبا بانک سپه، فعلا فقط با داشتن شماره حساب امکانپذیر است. این شماره به منظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی و بین المللی بانک های کشور، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد 13616-ISO ، تعریف و تبیین شده است و در تمام سامانه های پرداخت بین بانکی منحصرا از این نوع شماره حساب استفاده می شود. با ورود سیستم تسویه ناخالص آنی یا “ساتنا” و سیستم تبادل الکترونیکی یا همان “پایا” در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امکان انتقال پول از هر حساب در هر بانکی به هر حساب دیگری در بانکی دیگر به صورت الکترونیکی وجود دارد.

كلمات قصيدة ياوقتنا اللي صار فيه الذنب راس..ناصر الفراعنة مو همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، از طریق شماره حساب و با اطلاعات هویتی، قادر خواهید بود تا شماره شبا حساب خود را در سایت بانک آینده بدست آورید. با این حساب برای دریافت شماره شبا نیازی به مراجعه به بانک نبوده و می توان از طریق ورود به وب سایت رسمی بانک، اقدام به انجام این کار نمود. شما هم می توانید با مراجعه به شعبه، وب سایت اینترنتی یا خود پردازهای بانک خود، “شبا”ی حساب یا حساب های خود را دریافت کنید. بهروزرسانی 17 دی 99: این امکان دوباره به سامانه بانک ملی اضافه شد (با شکل جدید). بهروزرسانی 23 تیر 99: فهرست بانکها به ترتیب حروف الفبا شد. اين رمز شـامل حـداكثر ۶ كاراكتر به صورت تعدادي عدد يا عدد و حروف ميباشد. باشد. استفاده از هیچ کاراکتر دیگری، از جمله اعداد و حروف فارسی مجاز نیست. برای تبدیل شماره روی کارت حساب بانکی به شماره شبا یا تبدیل شماره سپرده بانکی در بانک قرض الحسنه رسالت به شماره شبا از این نشانی استفاده کنید.

بانک قرضالحسنهی رسالت (تبدیل شماره حساب به شبا و برعکس. ، بانک کوثر سابق (تبدیل شماره حساب به شبا و برعکس. بانک قرضالحسنهی مهر ایران (تبدیل شماره حساب به شبا و برعکس. با ثبت نام در آیدی پی میتوانید حساب خود در هر بانک را تبدیل به آیدی کنید و درگاه پرداخت داشته باشید. البته یافتن شماره شبا با استفاده از شماره کارت مقدور نیست و برای این کار باید از شماره حساب بانکی استفاده کرد. در واقع در این مطلب سعی داریم به سادهترین شکل ممکن انتقال وجه کارت به کارت را از طریق اینترنت به شما نشان دهیم. همزمان براي اطمينان از اينكه درخواست كننده انتقال صاحب حـساب مـي باشـد يـك رمـز ۶ رقمـي بـه صورت پيام كوتاه براي صاحب حساب ارسال مي گردد.(براي دارندگان حسابهاي جاري طلايي) كافي است عدد مورد نظر در ستون مربوطه درج و كليد تائيد زده شود تا وجه منتقل شود . پس از انتخاب شركت طرف قـرارداد، اطلاعـات درخواسـتي از جملـه : شناسـه قـبض، شناسـه پرداخت و مبلغ را واردكرده ؛ براي دارندگان حسابهاي جاري طلايي، سيستم جهت اطمينان از اينكـه صاحب حساب تقاضاي پرداخت را دارد يك رمز ۶ رقمي بصورت پيـام كوتـاه بـراي صـاحب حـساب ارسال خواهدكرد (تصوير شماره )۹ .